Pages:
Author

Topic: [ANN] [SALE] Hyundai'nin Hdac - Blockchain tabanlı IOT Sözleşmeleri. 27 Kasım - page 15. (Read 9054 times)

sr. member
Activity: 364
Merit: 253

Arkadaşım aldığın işin hakkını veriyorsun, seni de kutluyorum, sorumluluk sahibi insanlar her zaman karşımıza çıkmıyor. Umarım emeğinin karşılığını da fazlasıyla alırsın.

Böyle yorumları bu forumda duymak çok zor ve nadir, benim için çok değerli bir yorum malum Türk milleti olarak biribirimizi baltalamayı çok severiz, . Degerli yorumunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

Evet mesaj imzalamayıda takip ediyorum onuda konuda duyuracağım.

ellerine sağlık, rahat bir bounty dönemi geçirdik. çoğu soru cevaplandı, şu an sadece tokenların nasıl ve ne zaman dağıtılacağını bekliyoruz.

2018 şubat ayı gibi dağıtım yapılacağını yazıyor, ne kadar doğrudur tartmak lazım. kore borsalarına girdikçe sağlam bir pump yaşayacaktır bu arada 2018 şubatta.
full member
Activity: 266
Merit: 242

Arkadaşım aldığın işin hakkını veriyorsun, seni de kutluyorum, sorumluluk sahibi insanlar her zaman karşımıza çıkmıyor. Umarım emeğinin karşılığını da fazlasıyla alırsın.

Böyle yorumları bu forumda duymak çok zor ve nadir, benim için çok değerli bir yorum malum Türk milleti olarak biribirimizi baltalamayı çok severiz, . Degerli yorumunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

Evet mesaj imzalamayıda takip ediyorum onuda konuda duyuracağım.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Evet arkadaşlar imzaları artık kaldırabılırsınız bounty yoneticisi açıklama yaptı ımzalar kalkabılır dıye, mesaj imzalama ile alakalı bırsey denmedı henuz beklıyoruz bakalım
member
Activity: 224
Merit: 12
Teşekkürler aliyağız. imzalama olayını da buradan duyuracaksınız herhalde. Kolay gelsin
full member
Evet arkadaşlar imzaları artık kaldırabılırsınız bounty yoneticisi açıklama yaptı ımzalar kalkabılır dıye, mesaj imzalama ile alakalı bırsey denmedı henuz beklıyoruz bakalım
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Arkadaşlar imzaları kaldırabilirsiniz
member
Activity: 224
Merit: 12
Bitcoin düzdanları ne zaman imzalayacağız bir bilgi var mı?
full member
Activity: 588
Merit: 104
Bir an önce dagıtım baslasa, guzel getiri olacak gibi, bu arada bounty manager telegramda imzaları kaldırabileceğimizi söyledi. Bekleyen arkadaşların dikkatine.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Hdac için "geleceğin ethereumu" diye yazıyor bazı yerlerde. şimdi bu tanımı kim yaptı? Hdac yöneticileri mi yoksa yatırımcılar mı?

Topladıkları para oldukça yüksek, borsada ilk 10 arasında yer alabilecek potansiyeli şimdiden gördü. borsaya çıksın dump olursa belki bizde nasipleniriz.
"Geleceğin ethereum"u denen en az 15 coin sayabilirim...
Hdac güzel proje ona lafım yok ama nedense her potansiyeli olan projeye "geleceğin ethereum'u" ya da "çin'in ethereum'u, abd'denin ethereum'u" gibisinden yakıştırmalar yapılıyor.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Hdac için "geleceğin ethereumu" diye yazıyor bazı yerlerde. şimdi bu tanımı kim yaptı? Hdac yöneticileri mi yoksa yatırımcılar mı?

Topladıkları para oldukça yüksek, borsada ilk 10 arasında yer alabilecek potansiyeli şimdiden gördü. borsaya çıksın dump olursa belki bizde nasipleniriz.

Benım kendı fıkrım dostumm hdac boyle bırsey açıklayamaz eğer açıklama yapsa adamları tefe koyar çalarlar o yuzden yatırımcısı olan bızler sinerji yaratarak yatırımlarımızı iyi yaptık diye havaya girmeye çalışıyoruz
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
bu imzalama işi kesin olarak yapılacak mı? yoksa ne olur ne olmaz diye mi verdik?
mesaj imzalatcaklarmış arkadaşlar yonetıvı oyle yazıyor telegram kanalında mesaj ımzalayamanlara tokenler verılmeyecek herhalde, eğer hala exchange adresi veren varsa adreslerini degiştirmelerini tavsiye ederim bir yerden sonra kapatabilir listeyi
full member
Activity: 322
Merit: 112
bu imzalama işi kesin olarak yapılacak mı? yoksa ne olur ne olmaz diye mi verdik?
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Valla imzaya girdim, gelişini bekliyorum ama (şimdiden karar vermek için erken olduğunu da belirterek) bounty olarak gelenle yetinmeyip, üzerine de alacağım gibi görünüyor. Bu piyasada çok uzun süreli tecrübeye sahip değilim ancak kendi düzeyimdeki tecrübeyle çıkardığım sonuç şu, bu proje iş yapar. Ama gerçek anlamda kazanç bekleyenler kelimenın tam anlamıyla alıp unutmalı, bir yıldan falan bahsetmiyorum. Ethereuma benzetenler ethereumun 700 dolarlara ne kadar sürede geldiğini hatırlasın, işte o mantıkla bakıyorum.
full member

Yatırımcıların genel görüşü bu yönde kendi blockchaini ve madenciliği olduğundan ayrıca korede çok ıyı tanıtım ve destek aldıgından dolayı bu sekılde bır yakıstırma yapılıyor, ileride uzerınden icolar yapılabılır, kendisi bir coin çunku token veya asset degil
member
Activity: 560
Merit: 11

sr. member
Activity: 448
Merit: 264
ımza ile alakalı açıklama yok arkadaşar bence yenı yılı atlattıracaklar o yuzden fazla acelecı olmayın, hdac tam hold coını bunu madencılıgıde yapılabılıyormuş bıraz kanmak gerekıyor, alıp tutulabılır uzun sureçte
hero member
Activity: 953
Merit: 504
İmzalar ile ilgili bir açıklama gelmedi sanırım. Açıklama gelene kadar kaldırmayın imzalarınızı emeğinize yazık olmasın
sr. member
Activity: 364
Merit: 253
imzaları kaldırma konusunda herhangi net bir açıklama geldi mi?

mart 2019 da pik noktası bekliyorum eğer dedikleri gibi exchangelere girerlerse.
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
bakalım " çok para toplayan uzun süre kafasını kaldıramıyor " klişesini yıkabilecek mi Smiley
hero member
Activity: 826
Merit: 502
Şahane bir yatırım toparlamışlar gerçekten . İleri de bir ethereum olacağı kesin gibi duruyor . Ekip oldukça projenin arkasında ve güven veriyorlar . Son zamanlarda güzel yatırım toparlayan projelerin başında geliyor hdac ..
Pages:
Jump to: