Pages:
Author

Topic: [ANN] [SALE] Hyundai'nin Hdac - Blockchain tabanlı IOT Sözleşmeleri. 27 Kasım - page 23. (Read 9030 times)

full member
Activity: 266
Merit: 242

güzel bir makale yayınlanmış
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
kampanya 10 gün sonraya bıtıyor ancak token satış sayfasında hala bir istatistik yok. Gerçek zamanlı olarak performansı görmek
yatırımcılar üzerinde çok daha fazla olumlu etkilere sebep olmaktadır, psikolojik olarak insanları ico'ya yonlendırmektedir.
sr. member
Activity: 628
Merit: 251
Ben çok yatırım alabildiklerini düşünmüyorum çünkü kampanya boyunca Bitcoin fiyatı yükselmeye devam etti, pre-sale'de satılan tokenlerin açıklanmaması ve şu anda satılan tokenler hakkında bir sayaç gösterilmemesi projenin imajını negatif olarak zedeleyen yönlerden biri.. Borsadan alınıp, satılırsa daha iyi olur ico fiyatı zarara uğratabilir.
sr. member
Activity: 478
Merit: 250
Yeter yahu imzasında 1000 kişi olacağız bu gidişle, alım kapatılmalı diye düşünüyorum zaten icoda pek bir yatırım alınmadı sanırım amaçları reklam kampanyasıyla kendilerini dünyaya tanıtmaktı. Başarılı olduklarını düşünüyorum en ilgi gören projelerden biri oldu.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
biraz geç kaldım ama bende bu projenin bounty programına katıldım bugün. umarım tabloya işlenir. gerçi son 2 hafta sanırım ama olsun, bakarsın son günde ufak bir yatırım yaparız Shocked
sr. member
Activity: 434
Merit: 253
Bende şu anki satisin sadece dünyaya kendini tanitma amaçli olduğunu dusunuyorum yalniz şu anki fiyatin düşeceğine garanti gözüyle bakiyorum, daha ucuza borsadan alinabilir.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Ben asıl madenciligini merak edıyorum nasıl olacak acaba, asic cihazlarmı yoksa gpu ılemı kazılacak wp ye baktım ama bır detay goremedım sadece adil bir sistem diyorlar casual minerler için uygun olabilir ayrıca ninja falanda varsa ben bıraz gpu ıle kazım yaparım hdac bu bellı olmaz ben çok degerlenecegıne ınanıyorum
sr. member
Activity: 364
Merit: 253
icosu 11 gün sonra  bitecekmiş, bitsede digilira imzasına girsek diye bekliyorum.

proje olarak hoşuma giden, ilk günden beri takip ettiğim bir proje. cihazların birbiri ile iletişimi konusunda zaten ülke olarak böyle şeylere meraklılar. bu ico zannımca tamamen avrupa kısmına reklam için yapıldığını düşünüyorum. kripto dünyasında çoğu şey reklam üzerine kurulu.

bountyden küçükte olsa bir şeyler gelirse, uzun süre tutmayı planlıyorum. inşallah bu da diğer icolar gibi yüzümüzü kara çıkartmaz.
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Valla kimlik kabul etseler girecektim icoya ama adamlar kabul etmiyor illede pasaport diyorlar o yüzden vazgeçtim.imza ile yetineceğim

Yarın kampanya getirilerini de dağıtırken bitcoin adresinizden imzalama yapma aşamasında da pasaport sormazlar inşallah. Kalkıp emniyete başvuru yapmayalım sonra, 3 kuruş para alacağız diye Smiley Bu kadar teraneye ne gerek var anlamıyorum. Anonimlik değil mi bu ekosistemin amaçlarından biri ?
full member
Activity: 322
Merit: 112
Valla kimlik kabul etseler girecektim icoya ama adamlar kabul etmiyor illede pasaport diyorlar o yüzden vazgeçtim.imza ile yetineceğim
full member
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
11 gun daha varmıs keske bunun ımzasına gırseydım dedım ama çokta katılımcı olmus ins ve hdac resmen katılımcı patlaması yasadı forumda hersey bunlara gırmıs ınsallah kazanclı olur arkadaşların adına, forumca topluluk olarak hareket edılmeye basladı
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
Projenin imzasında olunca topladığı yatırımıda haliyle çok merak ediyorum hala bi bilgiye ulaşamadım.Bide bu hafta stake sayımları ne zaman yapılacak acaba.kaç gündür giremedim foruma dönemi kaçırmadan postları tamamlayayım

presaleden önce 13k btc topladıklarını söylüyorlar ama sitelerinde veya başka herhangi bir yerde bu bilgiyi "resmen" açıklamadılar, açıklayacaklarını söylediler bekliyoruz. çarşamba günleri stakeler güncelleniyor, 22'sinde bitecek.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Projede gelişme varmı dostlar bır alt sınıra geldıklerınden telegram kanalında toplanan yatırımı açıklayacagız demıslerdı sanırım bu alt lımıt 1000 btc falandır ama hıc sanmam btc bu kadar pahallıyken o kadar para toplamaları ımkansız denebılır
full member
Activity: 322
Merit: 112
Projenin imzasında olunca topladığı yatırımıda haliyle çok merak ediyorum hala bi bilgiye ulaşamadım.Bide bu hafta stake sayımları ne zaman yapılacak acaba.kaç gündür giremedim foruma dönemi kaçırmadan postları tamamlayayım
member
Activity: 378
Merit: 11
yanı hdac alacagını almış zaten formalıteden sırf mıllet tanısın dıye yapıyorlar bu reklamnları ve ıcoyu
full member
Activity: 386
Merit: 178
Korenın ico yasaklaması kararı hdac'ı etkılıyormu arkadaşlar bunlar ingiltere merkezli bir firmamıydı o yuzden etkılemez dedıler ama para akışını falan durdurabılırlermı hukumet olarak

İsviçre merkezli bir firmayı Kore nasıl etkilesinki? Belki yatirim yapmayi yasaklayabilirler fakat Kore yatırımcıları yatırımını Mart ayında yaptı.
member
Activity: 112
Merit: 11
Korenın ico yasaklaması kararı hdac'ı etkılıyormu arkadaşlar bunlar ingiltere merkezli bir firmamıydı o yuzden etkılemez dedıler ama para akışını falan durdurabılırlermı hukumet olarak
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
Bu proje olan ümidim gitgide azalıyor yani bir şey yapacaklarını zannetmiyorum bu yüzden imzasına çok girmediğimden mutluyum

Nedenmiş o? Bir kaynaktan önemli bir bilgi mi gördünüz? Ne haber geldi size de bu boş postu atıp burada paylaşmıyorsunuz? Şu yapılan post kasmaktan başka bişey değil, azıcık whitepaperı, telegram grubunda, orijinal ann başlığında yazılanları okuyun.
full member
Pages:
Jump to: