Pages:
Author

Topic: [ANN] [SALE] Hyundai'nin Hdac - Blockchain tabanlı IOT Sözleşmeleri. 27 Kasım - page 22. (Read 9030 times)

full member
Activity: 322
Merit: 112
Yöneticiyi tebrik etmek lazım gerçekten adam gerçekten, çok iyi çalışıyor 4.hafta stakeler sayılmış, ekibin ne kadar topladığı hakkında herhangi bir bilgi paylaşıldı mı?
full member
Activity: 266
Merit: 242

Yeni bir video daha yayınlandı
member
Activity: 378
Merit: 11
çevirmen arkadaş amazix ekibinin daimi tercümanı sanıyorum, tercumelerini seviyorum kısa ve net oluyor.Projeye gelirsek blockchain hazır degil ve dağıtılan tokenleri kimse satamayacak anca forumda takas olursa olur ben bir minexcoin beklıyorum bundan aylarca elınde kalacak tutanların sonrasında çıkarsa guzel fıyata gıder
member
Activity: 490
Merit: 10
BTC adreslerini imzalama işlemi için istemişler hocam . iotaya bakınca gelecekte bu tarz iot teknolojilerinin değerleneceğini düşünüyorum
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
bounty konusunda en yukarda ico'dan sonra 30 gün içinde kazandıklarınız ödenir yazıyor. bitcoini ile ödeme yapacaklarını düşünmüyorum. belki de zincirleri hazırdır
hero member
Activity: 784
Merit: 500
Projenin kendi zinciri olmasi lazim bu aktifmi ne asamada bilmiyoruz, zincir hazie degil ise hdac token alinacagina gore bounty hunterlar uzun vadeli yatirim yapmis olacaklar. Umarim borsalara eklendiginde de guzel fiyatlanir iota ya rakip olur

Eğer bu uzun vadeli bir yatırım olursa yani ödüller hızlı bir şekilde dağıtılmazsa yatırım yapan kişiler içinde, ödül alan kişiler içinde daha yararlı bir kampanya olur. Umarım herkes emeğinin karşılığını alır, çevirmen arkadaşta bu kampanyadan iyi para kaldıracak gibi gözüküyor şimdiden hayırlı olsun diyorum.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Projenin kendi zinciri olmasi lazim bu aktifmi ne asamada bilmiyoruz, zincir hazie degil ise hdac token alinacagina gore bounty hunterlar uzun vadeli yatirim yapmis olacaklar. Umarim borsalara eklendiginde de guzel fiyatlanir iota ya rakip olur
hero member
Activity: 630
Merit: 503
İmzaları gördükçe aklıma üzgünüm ama Atlant projesi geliyor. Bu projede forumda gereksiz parlayanlardan biri gibi görrünüyor. Umarım ben yanılırım..
full member
Activity: 280
Merit: 103
İmza kampanyası için vadedilen ödülü vermişler gözüküyor spreadsheet'te bugün öğleden sonra güncellendi sanırım, sabah baktığımda dağıtılmamıştı.
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
Proje gerçekten sağlam . Ekip halen aktif bir şekilde ilerletiyor . Geniş mecralara yaymaya başladılar. Kaliteli bir iş çıkartacaklar ortaya . Bounty ' nin son haftası sanırım ? Katılanlar ödemelerini btc ile mi alacaklar ? yoksa hdac tokeni olarak mı dağıtım yapacaklar ?

ödemeler hdac tokeni olarak gelecek. btc adreslerini adres imzalatmak amacıyla istemişler, kişilerin doğru adreslerini teyit etmek için.
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
Bu hafta için bounty kampanyasında hak edilen stakeler dağıtılmış gözüküyor. Ancak ico sürecinde ne kadar yatırım topladıklarını görememek potansiyel yatırımcıları muhakkak etkiliyor.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
Proje gerçekten sağlam . Ekip halen aktif bir şekilde ilerletiyor . Geniş mecralara yaymaya başladılar. Kaliteli bir iş çıkartacaklar ortaya . Bounty ' nin son haftası sanırım ? Katılanlar ödemelerini btc ile mi alacaklar ? yoksa hdac tokeni olarak mı dağıtım yapacaklar ?
full member
Activity: 266
Merit: 242

Hdac bu hafta Slovenya'daki d10e konferansına katılmış, devlet sekreteride  projeyle epey ilgilenmiş
full member
Activity: 742
Merit: 112
İmza stakeleri güncellenmiş, isteyen bakabilir.
22 Aralık'a yaklaştık artık son düzlükteyiz.
Borsada işlemlerin başlaması ile uzun vadede kar getireceğini düşünüyorum.
Umarım herkes için kazançlı olur.
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
Ilk zamanlardaki ilgi kaybolmuş görunuyor arkadaşlar, projede bır gelişme varmı, benim gördügüm hiç bir yatırımı belırtmedıler sure azaldı ama yatırımda alamadılar galiba.
member
Activity: 112
Merit: 11
bu arada bilmiyoruz ama hardcap yapsalardı icoyu kapatılrlardı.

hard cap yapmadıklarına göre ödül de 90 btc değerinde olmayacak sanki ?

Bende buradan kımse ıyı para kazanmayacak ama ellerıne gelen tokenlerı satmazlarsa borsalarda degerlenır tokenler tabı kendı zıncırlerını kurmadan borsa işlemleride olmayacağına göre çok uzun surelı bır yatırım olacaktır
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
bu arada bilmiyoruz ama hardcap yapsalardı icoyu kapatılrlardı.

hard cap yapmadıklarına göre ödül de 90 btc değerinde olmayacak sanki ?
hero member
Activity: 882
Merit: 507
İmza stakeleri bugün değilmiydi ? Twitter hesaplamalarını yapmış.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
Ben çok yatırım alabildiklerini düşünmüyorum çünkü kampanya boyunca Bitcoin fiyatı yükselmeye devam etti, pre-sale'de satılan tokenlerin açıklanmaması ve şu anda satılan tokenler hakkında bir sayaç gösterilmemesi projenin imajını negatif olarak zedeleyen yönlerden biri.. Borsadan alınıp, satılırsa daha iyi olur ico fiyatı zarara uğratabilir.

son 7 aylık süre boyunca borsadan daha fazla kazandıran ico sayısı neredeyse sıfır. küçük meblağlarda hardcap olan projeler belki kazandırmıştır ama böyle büyük projelerin büyük çoğunluğu elde patladı maalesef. bu yatırım tutarının açıklanmaması gerçekten çok saçma ama bakalım bunun sonunda ne çıkacak.

Yeter yahu imzasında 1000 kişi olacağız bu gidişle, alım kapatılmalı diye düşünüyorum zaten icoda pek bir yatırım alınmadı sanırım amaçları reklam kampanyasıyla kendilerini dünyaya tanıtmaktı. Başarılı olduklarını düşünüyorum en ilgi gören projelerden biri oldu.

son 10 gün kaldığı için bende ufak bir miktar gelirse takip ederim diye girdim. yoksa katılım çok fazla ve sanırım listede güncel değil.
full member
Activity: 280
Merit: 103

güzel bir makale yayınlanmış

Adamlar 29 Kasım'da makaleyi yayınlamış 11 Aralık'ta Hdac DDOS saldırısı yemiş, ilginç  Shocked
Pages:
Jump to: