Pages:
Author

Topic: [ANN] SONM: Network Mining İçin Süper-Bilgisayar [ICO BİTTİ] $42M+ - page 20. (Read 22035 times)

legendary
Activity: 1078
Merit: 1059
FROSTING
Sonm haziran 15te mi olacak? Bancor'la yakın tarihler olmuş...

Adamlar tüm avatarların altına boşuna yazdırmadılar tarihleri. Birde onu yazmazsa stake alamıyorsun 0 veriyorlar. Cheesy
hero member
Activity: 742
Merit: 501
Sonm haziran 15te mi olacak? Bancor'la yakın tarihler olmuş...
hero member
Activity: 686
Merit: 500
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
Bu tarz kampanyalara yeni üyeler katılamıyor mu? Yani imza kampanyasına..

SONM İmza kampanyasına katılabilecekler aşağıya çıkarılmıştır. Zaten Konunun 1. sayfasına bakarsanız görebilirsiniz.

Bounty:
1. Member: 1 Stake / Week
2. Full Member: 1.5 Stakes / Week
3. Sr. Member: 1.75 Stakes / Week
4. Hero Member: 2 Stakes / Week
5. Legendary: 2.5 Stakes / Week

bende girdim hadi bakalim sırf senin süper bilgisayar projeleri genelde tutuyor demenle girdim :d yoksa monaco yada coindash'a gircektim kısmet bakalim bunlar nasil olacak.

Ben de monaco yu düşünüyordum ama jamal' den korktum. Birde openANX diye merkezi olmayan borsa projesi var oda güzel esasında . Buna niye girdim diye sorarsan stake ler yarın sayılıyor ondan Cheesy
hero member
Activity: 560

SONM İmza kampanyasına katılabilecekler aşağıya çıkarılmıştır. Zaten Konunun 1. sayfasına bakarsanız görebilirsiniz.

Bounty:

bende girdim hadi bakalim sırf senin süper bilgisayar projeleri genelde tutuyor demenle girdim :d yoksa monaco yada coindash'a gircektim kısmet bakalim bunlar nasil olacak.
hero member
Activity: 686
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

Bounty:
jr. member
Activity: 120
Merit: 1
sr. member
Activity: 588
Merit: 253
İyi de beyler ben şeyi anlamıyorum bu sefer de hepsi erteliyor yine aynı tarihe denk gelecekler. Yanılıyor muyum?

En azından ertelendi diye adamlar ödülleri artırmışlar . Duyguguma göre 800k SONM den 10kk SONM ye yükselmiş.
sr. member
Activity: 644
Merit: 271
İyi de beyler ben şeyi anlamıyorum bu sefer de hepsi erteliyor yine aynı tarihe denk gelecekler. Yanılıyor muyum?
ikm
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
İco bollugundan icoların tarihlerini ertelemekten başka care kalmıyor. Aslında projesine tam güvenenler bence erteleme yapmamalı. İyi malın alıcısı her ortamda olur.

ticari kaygı bunlar iyi mal 3 tane varsa 1 ni alanlar çok olur kazanıcaksak tam kazanalım diye girenler olur yada gerçek yatırımcı 3 böler  bu seferde az yatırım toplanız. normal durum
bence zaten aralarında konuşmuşlardır
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
İco bollugundan icoların tarihlerini ertelemekten başka care kalmıyor. Aslında projesine tam güvenenler bence erteleme yapmamalı. İyi malın alıcısı her ortamda olur.
hero member
Activity: 532
Resmi duyuru geldi, sitesinden görebileceğiniz üzere: https://sonm.io/sonm-ico-details/

ICO 1 ay ertelenerek 15 Haziran'da başlanması planlandı.
Ertelenen bir iki daha tabi doğal olarak çekiniyorlar. Ortada bir sürü ico oldu. Ama sorun da tam olarak şöyle başlıyor ki şimdi de hepsi erteledi neredeyse ne değişti anlamış değilim.
hero member
Activity: 700
Merit: 550
Resmi duyuru geldi, sitesinden görebileceğiniz üzere: https://sonm.io/sonm-ico-details/

ICO 1 ay ertelenerek 15 Haziran'da başlanması planlandı.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Ben bunun Bountysiyle falan uğraşmıyorum zaten tam bir amelelik hepsi birbirine girmeye başladı mevcut kampanyayımı takip edicez yoksa diğerlerinimi kafa karıştı. Bu ertelemeler sıkıntı yaratıcak hem daha fazla çalışmış olacaz bir yerden daha fazla stake ama hepsi aynı tarihte başlaması onlar için dezavantaj olacak.
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
bounty kampanyarındaki son durum nedir ertelemeler bize dezavantaj sanırım aynı stake ve aynı ödül oranları için fazladan çalışmış oluyoruz sanırım.
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
sonm da mı ertelendi allaha allaha hepsi birlikte denk geliyor diye erteliyorlardı şimdi hepsi birden ertelediler gene aynı tarihlere denk getircekler .
bari aralarında istişare edip sorsunlar biz bu tarifte yapalım siz bu tarihte diiye. en azından bizlerde hangisin girelim rahat seçeri kafam karman çokrman oldu resmen .
hero member
son icolarda devamlı bir ertelemeler oluyor, ilginçtir.. tezos,bancor,sonm vs...
hero member
Activity: 700
Merit: 550
25indeydi demi bu?

pre-sale'inde arkadaşlarla 5er eth lik almıştık 1 ay önce... Başarılı olur umarım...

Şirketi İsveç'te açmak yerine yasal düzenlemelerden dolayı Singapur'da açma kararı verilmiş ve 1 ay kadar ertelenme kararı alınmış gözüküyor. ICO 25 haziranda başlayacak sanırım fakat yine de resmi bir açıklama için bekleyin deniliyor. Yine buradan duyururum.
hero member
25indeydi demi bu?

pre-sale'inde arkadaşlarla 5er eth lik almıştık 1 ay önce... Başarılı olur umarım...
sr. member
Activity: 532
Merit: 250
Bu supercomputer olayı daha önce yapanlar olmuştu galiba ama bu güzel gözüküyor özellikle eth tabanlı olması iyi Smiley
sr. member
Activity: 476
Merit: 300
Dikkat çekmek için her şeyi yapmışlar desek yeridir onun dışında şartları ağır bir proje olmuş ama iş yapacağını düşünmüyorum. Sırf şu imza olayı bile çok ağır bounty kampanyaları bile aynı şekilde öyle.
Nedense buradaki karmaşıklıktan dolayı öyle bir algı oluştu. Bounty şartları diğer projeler ile neredeyse aynı, ağır olan neresi pek anlayamadım.

Herşeyde ilk önce slack üyeliği istiyorlar. Sonra twitter kampayasında haftalık bilgi vermemizi istiyorlar. Başka bir ağırlığı yok esasında. Şu anda Pre-İco sayesinde 10 K ETH var adamların ellerinde o yönden çok avantajlılar.

yani bende anlamiyorum okudum baştan sona da konuyla ilgili bende 1 - 2 açıklama yaptım hala anlamayan arkadaşlar var. ilk defa girenler neyse de daha önce eminim bicok imza kampanyasina girmiş arkadaş bile şaşkinlikla yaziyor gibime geliyor. şartlar belli işte diğer icolarin signature bountyleri nasılsa bunlarin da hemen hemen aynı bence taas'in imza kampanyasi daha zordu. hatta lunyr'in daha da zordu. bazi ico lar hatta imza kampanyalarinda attiginiz mesajlardan haftada 1 yada 2'sini iconun orjinal başligina atmanizida istiyor. bu projede signature de varmi böyle bişi bilmiyorum ama twitter bounty'si için sizden konuyla ilgili twit beklemeleride bence normal diye düşünüyorum.
Pages:
Jump to: