Pages:
Author

Topic: [ANN] SONM: Network Mining İçin Süper-Bilgisayar [ICO BİTTİ] $42M+ - page 19. (Read 22035 times)

hero member
Activity: 658
Merit: 500
bakalım ışık hızlıyla bitipde bizim azımızın açık kalacağı bir ico olmucak üst limit yoktu yanlış okumadıysam.
görellim baklım . ben ico gircem. 10-20 eth atmayı düşünüyorum. ama emin de değilim bancor tezos falan gricek ico var. birde aniden olup biten icolarda oluyor.
hazırda para tutmak lazım
zaten btc kabul etmiyorlar neden se eth  döndüler.
hero member
Activity: 686
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
Sonm ile ilgili bir mail geldi . Quake Arena sunucuları ile ilgili Software-as-a-Service (SaaS) desteğini yapacakmış SONM yapacakmış . "Adamlar zamanlamayı iyi biliyor." Her madenci bilgisayarını bir server' a dönüştüyor anladığım kadarırla.

-Madencinin makinası çevrimdışı durumdaysa, başka bir madenci görev işleme işlemine devam etmek için Docker kapsayıcısını Quake sunucusuyla indirip yüklemelidir. Başka bir deyişle, Donatör konteyneri madenciğin makinesinde saklanmalıdır.

-SONM gelişimindeki yolumuza ek olarak, merkezi olmayan dosya depolama çözümlerini (Storj, IPFS, Sia vb.) Entegre etmek istiyoruz.

Şu anda yakın gelecekte aşağıdaki konuları çözmeye çalışıyoruz:
· SONM'i heterojen ağ türleriyle uyumlu olacak şekilde adapte etmek.
· Çeşitli hükümet güvenlik duvarları formlarıyla uyumluluk.

Adamlar harbiden iyi çalışıyor sanki.
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
Saolun cevaplarınız için ^^ Son sorum: Bancor mu sonm mu ? 2 side güzel projeler çünkü. Bancorun sonm dan önce ico su başlayacağı için ona mı yatırmalıyız sizce ?
hero member
Bounty çok uzadı 5 haftadır imzasındayım sıkılmaya başladım artık bir sürü kampanya çıktı bunda çakılı kaldık inşallah bu kadar zaman beklediğimize değer

En azından verdikleri ödülleri artırdılar . ( Bancorunda Ico su ertelendi ama ödülleri artırmadılar ).

talatk, pre-sale'de aldığımız SPT'lerle ilgil özel bir işlem yapmamız gerekiyormu? sonm token çevirmek için ico sırasında bir işlem yapacakmıyız?

ICO süresince elinizdeki SPT'leri 1SPT = 2SNM oranıyla değiştirebileceksiniz. Detaylar burada yazılacak: https://sonm.io/sonm-ico-details/

Arkadaslar simdi bunların sonm ico su var. Bu coini nereden elde edebilicez. Piyasaya sürüldükten sonra mı alabiliriz poloniex veya bittrex tarzı sitelerden?

ICO başladığı zaman yatırım yaparak borsalara girmeden coini elde edebilirsiniz. https://sonm.io/sonm-ico-details/

Bilgilendirme için saol talatk . Bende çok az Pre-Sale' e katılmıştım.

hero member
Activity: 700
Merit: 550
talatk, pre-sale'de aldığımız SPT'lerle ilgil özel bir işlem yapmamız gerekiyormu? sonm token çevirmek için ico sırasında bir işlem yapacakmıyız?

ICO süresince elinizdeki SPT'leri 1SPT = 2SNM oranıyla değiştirebileceksiniz. Detaylar burada yazılacak: https://sonm.io/sonm-ico-details/

Arkadaslar simdi bunların sonm ico su var. Bu coini nereden elde edebilicez. Piyasaya sürüldükten sonra mı alabiliriz poloniex veya bittrex tarzı sitelerden?

ICO başladığı zaman yatırım yaparak borsalara girmeden coini elde edebilirsiniz. https://sonm.io/sonm-ico-details/
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro

Halka arz acildiginda resmi sitesinden ethereum gondererek sonm tokenlerini satin alabilirsin. Eger o donemde alamazsan tabii sonra girdigi herhangi bir borsadan satin alabilirsin. ICO'ya katilmak icin gerekli aciklamalar bir yerde yaziyor olacakti.
hero member
full member
Activity: 196
Merit: 100
Bounty çok uzadı 5 haftadır imzasındayım sıkılmaya başladım artık bir sürü kampanya çıktı bunda çakılı kaldık inşallah bu kadar zaman beklediğimize değer
hero member
Activity: 882
Merit: 507
İlk Ico başlama tarihinde başlamış olsaydı çok daha fazla yatırım alacaktı. 25 Mayıs da 190 dolar civarıyla ETH birde bancor un 12 mayısda Icosunun başlayacak olması hiç iyi olmadı SONM için .

Haziran başın'dada başlatabilirlerdi ama şimdi ikisi aynı zamana denk geliyor hemde btc ve ether bu kadar yükselmişken. Acaba Hard cap falan uygulayacakmı diye düşünüyorumda bu o kadar çabuk bitiremez diye düşünüyorum.
hero member
Activity: 742
Merit: 501
hero member
İlk Ico başlama tarihinde başlamış olsaydı çok daha fazla yatırım alacaktı. 25 Mayıs da 190 dolar civarıyla ETH birde bancor un 12 mayısda Icosunun başlayacak olması hiç iyi olmadı SONM için .
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
222M total supply ve güncel ETH kuruyla 0.42$ birim ICO maliyeti. Ne zaman kar edilecek ? 3 sene sonra mı ?
legendary
Activity: 1078
Merit: 1059
FROSTING
Konu altına rütbe yükselmesi yazıldığı zaman SONM Support adlı kullanıcı hemen ilgileniyor ve değiştiriyor.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
arkadaşlar ben rütbem full member olmuş acaba bounty için güncelleme talebinde buluna bilir miyim? bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

Bounty forumun altına yazarsan ilgilenirler.

konuları karıştırdım. oradaki konuya da yazdım ve ana forum konusunda birkaç kişi öyle talepte bulunmuşlar bende talepte bulundum. teşekkürler.
Bounty yonetıcıne pm atmanı tavsıye ederım
sonra pm atmamıssın dıyeblıyorlar
bana demıslerdı
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
arkadaşlar ben rütbem full member olmuş acaba bounty için güncelleme talebinde buluna bilir miyim? bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

konuları karıştırdım. oradaki konuya da yazdım ve ana forum konusunda birkaç kişi öyle talepte bulunmuşlar bende talepte bulundum. teşekkürler.
sr. member
Activity: 672
Merit: 281

sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
hero member
İlk stakeimi aldim. Bakalım bancor un ICO su bunu nasıl etkileyecek.
hero member
ön satış tokenleri nasıl alınacak? bunun hakkında bilgivarmı?

Aynen arkadaslar çıkmadan önce nerden edinebiliriz tokenları ?
sr. member
Activity: 476
ön satış tokenleri nasıl alınacak? bunun hakkında bilgivarmı?
Pages:
Jump to: