Pages:
Author

Topic: [ANN] SONM: Network Mining İçin Süper-Bilgisayar [ICO BİTTİ] $42M+ - page 22. (Read 21910 times)

sr. member
Activity: 350
Merit: 250
Milyon tane soru sorulmuş ama konuyu açan arkadaş hiç cevap vermemiş. Ayrıca İngilizce mesela bende yok. Bounty kısmını da Türkçe yapar mısınız da anlayalım nasıl bir kampanya var ortada.

3 mesaj üstte bounty'nin katilim şartlarini yazdim hocam. rankiniza ait haftalık kaç stake alacaksiniz o en başta yaziyor sanirim. bulamazsaniz eğer özelden mesaj atin bana ben elimden geldigince yardimci olmaya calişayim.

edit : Bounty:
1. Member: 1 Stake / Week
2. Full Member: 1.5 Stakes / Week
3. Sr. Member: 1.75 Stakes / Week
4. Hero Member: 2 Stakes / Week
5. Legendary: 2.5 Stakes / Week

Bonuses:
+0.25 stakes per week, if you use SONM avatar + SONM personal text.

haftalık stake lerde bu şekilde verilmiş. üstelik avatari imzaniza koyarsaniz ve kişisel mesajinizada sonm eklerseniz haftalık +0.25 stake de fazladan veriyormuş.

Teşekkürler, peki mesaj sayısı kuralları nasıl? Mesela o da tartışılmış ilk sayfada ama kesin bir kanıya varılamamış gibi anladım ben. Yani haftalık mesaj, toplam mesaj konusu. Bir de bende öyle bir durum yok ama rütbe artışına denk gelirse rütbe güncelleniyor mu o da belirsiz. Açıkçası böyle projelerin bu kadar amatörce bounty sayfası hazırlamalarına şaşıyorum ben. Seni beni koysalar 10 kat daha net ve her şeyin belli olduğu bir bounty sayfası yaparız.
sr. member
Activity: 476
Merit: 300
Milyon tane soru sorulmuş ama konuyu açan arkadaş hiç cevap vermemiş. Ayrıca İngilizce mesela bende yok. Bounty kısmını da Türkçe yapar mısınız da anlayalım nasıl bir kampanya var ortada.

3 mesaj üstte bounty'nin katilim şartlarini yazdim hocam. rankiniza ait haftalık kaç stake alacaksiniz o en başta yaziyor sanirim. bulamazsaniz eğer özelden mesaj atin bana ben elimden geldigince yardimci olmaya calişayim.

edit : Bounty:
1. Member: 1 Stake / Week
2. Full Member: 1.5 Stakes / Week
3. Sr. Member: 1.75 Stakes / Week
4. Hero Member: 2 Stakes / Week
5. Legendary: 2.5 Stakes / Week

Bonuses:
+0.25 stakes per week, if you use SONM avatar + SONM personal text.

haftalık stake lerde bu şekilde verilmiş. üstelik avatari imzaniza koyarsaniz ve kişisel mesajinizada sonm eklerseniz haftalık +0.25 stake de fazladan veriyormuş.
sr. member
Activity: 350
sr. member
Activity: 322
Bu iconun bounty şartlarını tam olarak anlayamayan sadece benmiyim yoksa gerçekten kötü mü yazılmış. Yani nereler kabul edilecek sadece alternatif kripto paralar bölümü mü sayılacak.
bende tam olarak anlayamadım su humaniq bountlerı bı dagıtılsada ımzamızı degıstırsek,zaten dogru durust bısı vermıcek humanıq
sr. member

Smiley tebrik ederim hocam ingiltere nin mesajlarina baktim doğru yazmiş sizde gayet yerinde bi üslupla konuyu kapatmişsiniz. forum geneli keşke hep böyle olsa. bu arada hocam taas'in icoya bende girdim. 0.0011 seviyelerini gördü ciktigi ilk gün elimde bi miktar vardi ve o fiyatlardan sattim ben kendi içimde yaklaşik yüzde 40 kar ile kapattim. o da bana yeter benim icodan beklentim genel kanının aksine 2x 3x felan değil. bana 1.3 - 1.4 seviyeleri yeter.

hocam ico giriş yapıyorsanız kendi adıma konuşuyorum burda halka arz gibi ne olcağı belli olmayacak bir sistemde risk alıyorsanız beklenti olan kar yüzde 30-40 komik rakamlar
her hangi bir alt coin bile zaten 1-2 ayda bu kadar yükseliş düşüş yapıyor. ico girmeye gerek yok .

ico ya son 1 hafta da katıldım. toplam kaldigim süre maksimum 4 gündür. 15k ile girdim 23k tl bazindan cikiş yaptim. yüzde 30 40 karin neresi komik anlamadim ben.
ikm
sr. member
Activity: 420

Smiley tebrik ederim hocam ingiltere nin mesajlarina baktim doğru yazmiş sizde gayet yerinde bi üslupla konuyu kapatmişsiniz. forum geneli keşke hep böyle olsa. bu arada hocam taas'in icoya bende girdim. 0.0011 seviyelerini gördü ciktigi ilk gün elimde bi miktar vardi ve o fiyatlardan sattim ben kendi içimde yaklaşik yüzde 40 kar ile kapattim. o da bana yeter benim icodan beklentim genel kanının aksine 2x 3x felan değil. bana 1.3 - 1.4 seviyeleri yeter.

hocam ico giriş yapıyorsanız kendi adıma konuşuyorum burda halka arz gibi ne olcağı belli olmayacak bir sistemde risk alıyorsanız beklenti olan kar yüzde 30-40 komik rakamlar
her hangi bir alt coin bile zaten 1-2 ayda bu kadar yükseliş düşüş yapıyor. ico girmeye gerek yok .
sr. member
Bu iconun bounty şartlarını tam olarak anlayamayan sadece benmiyim yoksa gerçekten kötü mü yazılmış. Yani nereler kabul edilecek sadece alternatif kripto paralar bölümü mü sayılacak.

o kadar da zor değil üstad anlatiyorum şimdi haftalık stake dağitacaklar. kaç hafta sürecek diyelim 5 hafta sürecek her hafta en az 1o mesaj atarsan şartlar dahilinde yani spam değil copy paste değil vs şartlarini yerine getirip 1o mesaj atarsan o haftanın rankina göre stake in neyse onu alacaksin. diğer haftaya geçincede 1o mesaj aticaksin en az o haftanında stake ini kazanacaksin. 5 hafta sürse ico haliyle totalde 5o mesaji tamamlamiş olacaksin. ama adamlarin istedikleri total 5o değil. yani sen bu hafta 1oo tane mesaj bile atsan alacağin stake bu haftanin olur geri kalan 4 hafta da atmazsan eğer mesaj en az 1o mesaj yani kabul edilmez kampanyan.
hero member
Activity: 644
Merit: 502
Golem, İEX , Elastic ve SONM bu projerin çalışır duruma gelecek. Tahmin etmek çok güç .
hero member
Activity: 854
Merit: 500
sr. member
Dogru dedin

legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
kampanya sartları bence soyle 50 mesaj istiyor ve hepsini aynı hafta istemiyor her hafta en az 10 adet atman gerekiyor. yani son 2 hafta girersen 10-40 seklinde atabilirsin yada 25-25 ama 5-45 seklınde atarsan olmuyor.
hero member
Activity: 658
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
haftalık 10 en fazla mesaj sayacaklar toplanda 50 ulaşman lazım .

İnsanları yanlış bilgilendirmeyin. Haftada en az 10 mesaj atılması gerekiyor. Kampanyada 5 haftadan fazla kaldıysanız 50 mesajdan fazla atmanız gerekir.

4. Make at least 10 quality posts in a week. We expect SONM signature campaign participants to post at least 50 posts having the SONM signature by the time the SONM ICO ends (~ 25/06/17) to be eligible for a reward.

yönlendirme değil ki gayet açık haftada 10 msj atılcak 5 haftada 50 msj senin dediğine göre 1 haftada 50 msj atman yeterli 5 haftalı kampanyada.
tabi bu olay çok net olarak açıklanmadığından her icoda benzer durumlar yaşanıyor. daha önceki mesajlarımda  net bir şekilde belirtmiştim.
senin söylediğinde de doğru olabilir ama  benim söylediğimde 100 de 100 bounty alır. boşuna ödül kaybı yarattırırsın senin dediklerini yaparlarsa .

Beynim yandı, bu nasıl bir mesaj. İngilizce biliyor musunuz? "Make at least 10 posts in a week" demek bir haftada EN AZ 10 mesaj atın demek. Eğer kampanyaya başından girdiyseniz her hafta EN AZ 10 mesaj atmanız lazım. Bu durumda toplamda atmanız gereken mesaj sayısı 50'yi geçiyor haliyle. Kampanyaya 2-3 hafta kala girdiyseniz yine haftada EN AZ 10 mesaj atmak şartıyla 50 mesajı tamamlamanız gerekiyor.
Haftalık 10 mesaj atmazsanız o haftanın stake'ini alamazsınız (Kampanya yöneticisinin bunu takip ettiğini varsayıyorum).
Bu durumda boşuna ödül kaybı yarattıran siz oluyorsunuz. Size tavsiyem önce İngilizce öğrenin, sonra da bilmediğiniz konular hakkında yorum yapmamayı.
sr. member
Activity: 448
CHIEF GROWTH OFFICER OF GLOBAL ENTERPRENEUR
Taas da adamlar 50 tane atın demişlerdi hemen bitirdi çoğu kullanıcı ama burada 10 mesaj ibaresi geçiyor haftada. SONM cular kabul etmeyebilir. Riskli.
hero member

İnsanları yanlış bilgilendirmeyin. Haftada en az 10 mesaj atılması gerekiyor. Kampanyada 5 haftadan fazla kaldıysanız 50 mesajdan fazla atmanız gerekir.

4. Make at least 10 quality posts in a week. We expect SONM signature campaign participants to post at least 50 posts having the SONM signature by the time the SONM ICO ends (~ 25/06/17) to be eligible for a reward.

yönlendirme değil ki gayet açık haftada 10 msj atılcak 5 haftada 50 msj senin dediğine göre 1 haftada 50 msj atman yeterli 5 haftalı kampanyada.
tabi bu olay çok net olarak açıklanmadığından her icoda benzer durumlar yaşanıyor. daha önceki mesajlarımda  net bir şekilde belirtmiştim.
senin söylediğinde de doğru olabilir ama  benim söylediğimde 100 de 100 bounty alır. boşuna ödül kaybı yarattırırsın senin dediklerini yaparlarsa .
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485

hero member
Madencilikle alakali bir projemi tam olarak o kısmını cozemedim. Mandencileri cekmeye mi niyetliler. Hani su hash satanlardan mi bunlar. Ondan mi tutuyor bu sistemler super bilgisayar icolari
sr. member
Activity: 448
CHIEF GROWTH OFFICER OF GLOBAL ENTERPRENEUR
Bence proje güzel gözüküyor . Zaten 10k eth topladılar 6 saate . İco da o kadar hızlı ETH toplanmaz ama yinede super bilgisayar projeleri tutuyor bir şekilde.
sr. member
Activity: 322
Her projeye Scam diyemeyiz Evet belki Mining yapılcak gibi bir olgu var burda. Çünkü projenin konusundan'da anlaşılacağı gibi gözüken o ama bana scam olacak gibi bir his uyandırmadı tam tersine değişik bir proje ve bekleneni verir zannediyorum.

valla bu ara hislerim iyi gibi Smiley lunyr ve taas tutar diyordum matchpool ile birlikte hepsi başarılı sonlandı şimdi bunun için iyi hissetmiyorum tabi ama ortada proje görsel vs bişiler varsa neden olmasın iyi olur umarım benim fikrim yıl sonuna kadar bütün icolar başarılı olcak yönünde aralarından bikac tane haric
Sizin fikrinizi bilemiyorum neye gore basarili dediniz ama taas ico fiyatinin altinda akinabiliyordu dun,ben icosuna katildim.Matchpool da keza ico fiyatinin %50 ether degerine gore alinabiliyordu.Bence taas da matchpoolda wetrust yaninda çöp ico olarak dogdular.Wetrust ciktigi gun %150 kar ile baskadi ilk haftasinda %400-500 kar yapti.1 btc yollasaydin ico borsaya girdigi gun 2.5 ilerleyen gunlerde 5 btc olurdu.
sr. member
Her projeye Scam diyemeyiz Evet belki Mining yapılcak gibi bir olgu var burda. Çünkü projenin konusundan'da anlaşılacağı gibi gözüken o ama bana scam olacak gibi bir his uyandırmadı tam tersine değişik bir proje ve bekleneni verir zannediyorum.

valla bu ara hislerim iyi gibi Smiley lunyr ve taas tutar diyordum matchpool ile birlikte hepsi başarılı sonlandı şimdi bunun için iyi hissetmiyorum tabi ama ortada proje görsel vs bişiler varsa neden olmasın iyi olur umarım benim fikrim yıl sonuna kadar bütün icolar başarılı olcak yönünde aralarından bikac tane haric
Pages:
Jump to: