Pages:
Author

Topic: ANN - Yeni Algo / X22i , Nvidia için inanılmaz başarılı - page 5. (Read 2474 times)

jr. member
Activity: 58
Merit: 3
Ortalama 130 mh/s güçle solo kazmak mantıklımı?
member
Activity: 633
Merit: 15
Yanlış hesaplamadıysam Ay başından sonra ki 1-2 hafta içinde blok ödülü yarıya düşecek, o zamana kadar bir miktar daha kazabilirim.
Ya tutarsa  Smiley

Block rewards

1 to 22,000: 10,000  = 220,000,000
22,001 to  50,000: 5,000  = 139,995,000
50,001 to 100,000: 2.500 =124,997,500
100,001 to 200,000: 1.250 = 124,998,750
200,001 to  400.000: 625= 124,999,375
400,001 to 1,500,000: 312,5=343,749,688
TOTAL SUPPLY: 1,078,740,313  plus 10%
for founders fee will be mined in 5.78 years.

MAX TOTAL : 1,186,614,344 SUQA
jr. member
Activity: 144
Merit: 1
4k civarı elimde mevcut dursun bakalım birkaç ay ne olacka görelim Türk yani bizlerin çakallıkları olmasa yol alır diyeceğim ama bilemiyorum
member
Activity: 602
Merit: 32
İnsanlarda değişik bi heyecan yarattı bu coinde. Bu heyecan daha önce ravenda vardı. Akabinde çok çok azı meritte oldu. Discordda geyiği dönen coinlerin çok aman aman iş yapacağını sanmıyorum. Ancak ali pura kazdığı için kazılabilir Smiley ki kendisi bile geçerli sebepleri olmadan “ya tutarsa” diye beyan etti. Hoş kazdıklarımızın hepsini ya tutarsa diye kazıyoruz ayrı konu Smiley

Verilecek şans ali pura sayesinde olabilir diye düşünüyorum ve hala diyorumki bir kaç aya fork yapar ayrılır bizim türklerden çakal olanlar. Bahaneleride anlaşamadık kazık atacaklardı vs..

Tabi o türkler çakallık yaparken iyi niyeti suistimal edilenlerde olacak.

Umarım ben yanılırım. Umarım iyi niyetler suistimal edilmez.

Birde olayın zec tarafı var. Yani afedersiniz ama zec ile bunuda bir tutmayın.

Mine etmek isteyen arkadaşlar nvidia ile daha iyi. Amd dede bir iki level daha kötü verim.

Raven ile bunuda çok kıyaslayamıyorum açıkçası. Borsaya girme olayı apayrı.. siz inandırıcı değilseniz, gelecek vaadedip bi halta yaramıyorsanız elbette para verip listelenir, elinizdekileri yukardan satma çabasına düşersniz.
Yanlışım varsa düzeltin lütfen;
Raven binance a girerken para ödemedi.

Bu bağlamda ravena olan baştan gelen bir inanç vardı. İlk günde raven için fikrim neyse şuanda o.
Bir sonraki boğada xlm ile raven başı çeker gibi ama şu an o da fazla şişti.

Aşağıdan alıp yukardan satış yapıp 500satlara getirdiler ama buradan kitlerler. Düşüşe geçer. Yine 300lere ineceğini düşünüyorum.
full member
Activity: 616
Merit: 118
o dediklerin sanki bunda yokda bunda da  %10 + söyledikleriniz var.

jr. member
Activity: 42
%10 fee alıp bir değerre kavuşan coin var mı piyasada?

En basiti Zcash(ZEC) developer fee %20 dir.

Hocam Zcash var.

Ayrıca devfee'nin yüzde 10 olmasının hepsi devlerin cebine gitmiyor.

Whitepaper'i okuyunuz lütfen :

En kötü borsaya girmenin bedeli 4-5 BTC , Devlerin maaşı var vs. Ekibi gördünüz mü? Devlerin para kazanmadığı gerilla tipi projelerin çoğu çok kısa sürede tepetaklak aşağı gidiyor, ayrıca mining olmaz ise devler fee alamaz ki?

Ethereum için bile konuşsak, %3 pool fee (yerseniz) , yüzde 2 claymore fee (yerseniz) , yüzde 3 stale share ile gene %10 "buharlaşıyor"

member
Activity: 170
Merit: 11
cidden zec de %10 mu fee vardı vay anasını nereler öğreniyoruz şu forumdan yav ama bende bir miktar mine edip bıraktım ha güveniyormuyum hayır. :d
newbie
Activity: 63
Merit: 0

En basiti Zcash(ZEC) developer fee %20 dir.
full member
Activity: 616
Merit: 118
full member
Merit: 114
Sen hala siktirip gitmedinmi lan atın cinsel organı Smiley

Biz ali puraya bişey demiyoruz zaten. Fikirlerinide önemsediğimi söylediğim. Mevzuda başka isimler anıp onlarıda tartışmaya çekip onlara laf etmişim moduna girme, zira o insanlar senin gibi mal değil Smiley senin yapmak istediğinide anlarlar. Ali puranın niyetinin iyi olması projenin niyetini belirlemez. Sen o cücük beyninle kendine burda bi kaç multi yavşak bulup dolaş. Oraya buraya yorum yap Smiley

Amk dümbüğü meyve vermiş Smiley meyveni siksinler son 15 yılda ne meyve verdikte taşlasın millet.

Dünya koloni kurarken sizin gibi sığırlar hala düzmü yuvarlakmı tartışmasında Smiley)

Siz 2023te türkiyenin süper güç olacağına inanan sığırlarsınız. Evet olacak ama, 2023te tüm dünya uzayda olacak burda bi türkiye kalacak düzmü yuvarlakmı tartışmasında. O yüzden tek başına süper güç olacak.

Hadi bakalım süper angut az daha takıl (:

Yazdıklarınız forum kurallarına, TC kanunlarına (ki sosyal medya ve internet üzerinden işlenen suçlar kapsamında herkese açık küfür ve hakaret içerdiği için 2.5 yıl hapis cezası ile cezalandırılıyor) ve medeni bir insana yakışmayacak şeyler. Coin ile ilgili eleştirileriniz varsa elbette açıkça ifade edin fakat küfür hakaret bunlar hiç yakışık almamış.
newbie
Activity: 63
Öncelikle SUQA büyük bir şansı hakediyor.

Projenin altından bizim insanımız çıkmadan önce discorddan 10 sat lardan toplamaya başladım.

Sebeplerim ise saçma sağan dash pivx ethereum forku değil.

Direkt BTC den forklanıp yeni bir sistem Time Lock yada Vadeli faiz sisteminin olmasıdır.

Ethereum' un 3 senedir POS a geçemediğini düşürsek, sıfırdan bu sistemin gelmesi oldukça önemli.

Ek olarak block ödülleri hızlı halving e giriyor. Herkes bu coini Raven e benzetiyor. Ama Raven de ekosistem yok. Durmadan cıkan coin belli. SUQA şuan kazmayan almayan insanlar 6 ay sonra ben kazarım yada time lock a koyarım coin gelir diye düşünmesin. Halving ve Time lock ödülünün azalmasından dolayı, coin piyasaya girmeyecek. Fiyat grafiği olarak hep yukarı hamle olacağı düşünüyorum.

Yatırım yapmak isteyen yada kötüleyen arkadaşlar %100 emin olmak istiyor. K.Bakmayın öyle bir sistem yok. Riskle para kazanırsınız. Paranız yada risk alabilecek cesaretiniz yoksa, sadece muhalefet olarak vicdanınızı rahatlatırsınız.

Malum tren kalktı kaçıyor Smiley
member

Biz ali puraya bişey demiyoruz zaten. Fikirlerinide önemsediğimi söylediğim. Mevzuda başka isimler anıp onlarıda tartışmaya çekip onlara laf etmişim moduna girme, zira o insanlar senin gibi mal değil Smiley senin yapmak istediğinide anlarlar. Ali puranın niyetinin iyi olması projenin niyetini belirlemez. Sen o cücük beyninle kendine burda bi kaç multi yavşak bulup dolaş. Oraya buraya yorum yap Smiley

Amk dümbüğü meyve vermiş Smiley meyveni siksinler son 15 yılda ne meyve verdikte taşlasın millet.

Dünya koloni kurarken sizin gibi sığırlar hala düzmü yuvarlakmı tartışmasında Smiley)

Siz 2023te türkiyenin süper güç olacağına inanan sığırlarsınız. Evet olacak ama, 2023te tüm dünya uzayda olacak burda bi türkiye kalacak düzmü yuvarlakmı tartışmasında. O yüzden tek başına süper güç olacak.

Yazdıklarınız forum kurallarına, TC kanunlarına (ki sosyal medya ve internet üzerinden işlenen suçlar kapsamında herkese açık küfür ve hakaret içerdiği için 2.5 yıl hapis cezası ile cezalandırılıyor) ve medeni bir insana yakışmayacak şeyler. Coin ile ilgili eleştirileriniz varsa elbette açıkça ifade edin fakat küfür hakaret bunlar hiç yakışık almamış.

Sesli güldüm Smiley))))
Yalnızca kanunları açıkladığınız kısma. Diğerleriyle gelseydiniz şayet hakverirdim. İki üstte bu sığırın yazdığını görmeyip benim yazdığıma kitlendiysen o da senin ayıbın olsun Wink

Kanun kısmına gelince;
O kısımlarda kanunen hakaret içeren bir kelime yok, dümbük, sığır kelimelerine takıldıysan dümbük kelime ve kullanım alanlarına, sığıra takıldıysanda “ben sizin çobanınızım” diyenleri alkışlayanlara hakaret olmadığını bilmeniz gerekirdi. Anguta takıldıysanda bu hepimizin ortak atasının aynı olmasıyla alakalı.

Yani kanunide bişey görmedim.

Hatta kanundan açılmışken;
Şuan mesela sana “sığırlık yapma” diyebilirim. Ve bu bir tavsiye niteliği taşır hakaret değil. (Bu kelimeyi kullanmıyorum, şuan sadece örnekleme için yazdım üstad yanlış anlama olmasın, kullanacağımda açıkça yazabilirim) yargıtay kararları mevcuttur bu konularda. İçtihatlere bakarsınız müsait zamanınızda.
Yani kelimeler, kavramlar, kanunlar hepsi kullanıldıkları yere göre değişir.

Terbiye kuralları kısmında ise mümkünse “biley demediğim halde” bana “beyinsiz” diyen anguta önce bi seslenin. Sonra bana bi koşu tavsiyede bulunursunuz.

Mesela burdan çok basit bir şekilde sizin birbirinizin multisi olduğu varsayımı bile bi şüphe uyandırmaz.
Hakaret eden varken sen yoksun, o gider sen gelir onu haklı görürsün.

İyi tezgah açmaya başlamış forumdakiler.

Ne o bir hesaptan insanlık diğerinden hayvanlıkmı yapmak için.(sapphire için söylemiyorum, üstüne alınan herkese)

Adam nifak tohumu ekmek dışında 2 yazıda bişey yapmadı. Nerdeyse obamaya sövdüne kadar götürecek işi.

Hadi güzel kardeşim sende işine bak. Varsa zoruna gitmiş bi kısım halledersin.
jr. member
Cryptominingblog Suqa ile ilgili bir blog girisi yayinladi ve oldukca olumlu yorumlar yazmislar.

https://cryptomining-blog.com/10344-suqa-an-interesting-new-crypto-project-with-a-new-x22i-algorithm/
jr. member
member

member
Senin gibi bi angutla konuşmaya bile değmez ki Smiley komik memeli seni Smiley

7k kişiyi bilmemde sende var bi mallık (:

Hadi şimdi şurdan dümdüz sg Smiley

150sattan aşağı girmezmiş Smiley

Ulan angut 200sattan aşağı girenmi var zaten Smiley
Çbu kadar beyinsiz bi embesilsin işte Smiley
Meyveni sikiyim senin ne meyve verdiniz ulan?
90yıllık cumhuriyetin meyvelerini yediniz yetmedi sattınız. Hala meyve diyo beyin özürlü Smiley
Sayenizde türk deyince tüm dünya sövüyo. Sizin meyveniz, tohumunuz ancak böyle nifak olur Smiley
Heh şimdi kesin olarak sg hadi Smiley amk davarı seni Smiley
newbie
Activity: 17
Senin gibi bi angutla konuşmaya bile değmez ki Smiley komik memeli seni Smiley

7k kişiyi bilmemde sende var bi mallık (:

Hadi şimdi şurdan dümdüz sg Smiley

150sattan aşağı girmezmiş Smiley

Ulan angut 200sattan aşağı girenmi var zaten Smiley
Çbu kadar beyinsiz bi embesilsin işte Smiley
Meyveni sikiyim senin ne meyve verdiniz ulan?
90yıllık cumhuriyetin meyvelerini yediniz yetmedi sattınız. Hala meyve diyo beyin özürlü Smiley
Sayenizde türk deyince tüm dünya sövüyo. Sizin meyveniz, tohumunuz ancak böyle nifak olur Smiley
Heh şimdi kesin olarak sg hadi Smiley amk davarı seni Smiley
Görünen o ki burada ki en kalitesiz en beyinsiz en seviyesiz kişi sensin. Ali Bey'de artık projenin içinde technical advisor o yuzden buradaki insanlara saygı göstermiyosan bari Ali bey'e göster varoş. Sanıyorum işte türklerin yüz karası dedikleri tipler bu tipler herkese rezil eden.     

newbie
Activity: 17
yok abi böyle bir kazanç modeli 11000 de 1000 almak %10 dan fazla yapar ben mine etmekten vazgeçtim anlamsız duruyor.

1-2 Ay değil tam 1 ay ancak tam 1 ayda 22 milyon coin adamlaırn cebine girecek eğer 50 sat bile olsa şaşarım kusura bakmayın bu piyasada yok böyle bir kazanç modeli one  50 sat olsa 11 btc kazanç sağlıyor elemanlar ne kadarlık hacim olacakta fiyat düşmeyecek.

Genel olarak aynı sebeplerden dolayı bıraktım. 6k kazdım gerisini anında bıraktım devfeeyi görünce Smiley

Bi ebesine atlamadığı kalmış Smiley
%1 i anlarımda 10 olunca iş değişir. Gelin sizi zikiyim der gibi. Bi cacıkta maalesef olmaz bundan Smiley

Bu arada kartlarında ısısında bi fark yoktu. Yada bende olmadı. Anlamdız şu an.

1gh ile tüm gün kazarsanız elinize discorddaki kanal fiyatlarından 8$ bi ihtimal geçer Smiley

Fiyat şu an 80 sat elinde kaç tane var bahse girelim mi seninle exchange e 150 sat tan aşagıya girmeyeceğiyle ilgili? Girebilecek bütçen ve cesaretin varsa discorrda developera yollayalım suqaları exchange e girdiği zaman ben kazanacağım için bana yollayacak nasılsa. Sende cem yılmazın kafa hesabı gibi ondan sonra sayar yaparsın developerların %7.5 nekadar para kazandıklarını 200 sattan. Milletin nekadar kazandıgıyla ugrasacağına projeye bak beyinsiz incele anlamıyosan birine sor kesin vardırr bir sebebi 7bin miner 150gigahaş gücün. Yani bikaç yüz insan salak diyelim senin gibi anlamamışlar ama tüm dünyada 7 bin miner. ben sana birden 7bine say desem tansıyonun düşer.
Bu kadar sadece türklerde  bok atıldıgına göre bu proje cok fena kazandırıcak bizim millet meyve veren ağaç taşlanır misali kimsenin iyi olmasını sevmez.
Ben tebrik ediyorum gurur duyuyorum bukadar iyi bir şekilde herkese herşeye hemde ingilizce takır takır cevap tüm mining komünitisine hasta ettiniz kendinizi.
member

devfee konusunda 100% haklısın, biraz yüksek, fakat whitepaperda bounty ler, exchange e girmek için feeler, airdrop vs olacak diyor.

Üstad bunca tecrübenizle buna inanıyorsanız size güveniriz.

Ancak discorddada çok afedersiniz “yavşakça” bir üslubları var.
Çıktım o yüzden. O ara içimdende ulan bunlar türkmü diye geçirmedim değil. Ki türkmüş.
Airdrop yapacaklarını sanmıyorum açıkçası. Yani bi zahmet yapsınlar ama hiç sanmıyorum yapacaklarını.

Şuan kazan gerkes sizin dediğiniz gibi ya tutarsa diye kazıyor Smiley

Evet o ihtimalde mevcut ancak 2aya kalmaz o türk ekip fork çıkarıp cukka peşine düşer. Maalesef halkımızı tanıtoruz.

İzleyelim görelim ne dolaplar döndürecekler Smiley

Ondan sonra kripto camiası zaten öyle bişey yapacakki türkiyeden havuzlara bağlanamayacaz Smiley

Yani masrafları elbette var ama %1 bile gayet makuldü.
Birçok coin görüyoruz listelenmek için bağış toplayan.

Ancak sizin 1 ayda kazandığınızı dev ekibi 1günde kazanmış olacak. Öyle direnç noktaları yapacaklarki satışlarda sizinkilere sıra gelmeyecek. E sonrasındada dump olacak.

Şuan ravenda bunu yaşamaya başlıyoruz. Biz satana kadar adamlar parsayı toplamış olacak. O noktadan sonrada çok madencileri düşüneceğini sanmam.

Wp leri boş boş bol kelimeden oluşmuş. Fazla ve boş vaadler.

Hayatta şunu öğrendim;

Çok laf yalansız, çok mal haramsız olmaz. O yüzden uzak durmakta fayda var Smiley tabii sizin fikir ve tecrübelerinizide yabana atamayız. Göz önünde tutulmalı.
Pages:
Jump to: