Pages:
Author

Topic: ANN - Yeni Algo / X22i , Nvidia için inanılmaz başarılı - page 7. (Read 2474 times)

jr. member
Activity: 142
Merit: 1
sanmıyorum o kadar bile geçeceğini ben 4500 civarı kazdım ufak hesap yapınca ortaya çıktı ne olduğu bunlardan bir cacık olmayacaktır. eth0 bile bundan iyi durumda
member
Activity: 602
Merit: 32
yok abi böyle bir kazanç modeli 11000 de 1000 almak %10 dan fazla yapar ben mine etmekten vazgeçtim anlamsız duruyor.

1-2 Ay değil tam 1 ay ancak tam 1 ayda 22 milyon coin adamlaırn cebine girecek eğer 50 sat bile olsa şaşarım kusura bakmayın bu piyasada yok böyle bir kazanç modeli one  50 sat olsa 11 btc kazanç sağlıyor elemanlar ne kadarlık hacim olacakta fiyat düşmeyecek.

Genel olarak aynı sebeplerden dolayı bıraktım. 6k kazdım gerisini anında bıraktım devfeeyi görünce Smiley

Bi ebesine atlamadığı kalmış Smiley
%1 i anlarımda 10 olunca iş değişir. Gelin sizi zikiyim der gibi. Bi cacıkta maalesef olmaz bundan Smiley

Bu arada kartlarında ısısında bi fark yoktu. Yada bende olmadı. Anlamdız şu an.

1gh ile tüm gün kazarsanız elinize discorddaki kanal fiyatlarından 8$ bi ihtimal geçer Smiley
jr. member
Activity: 144
yok abi böyle bir kazanç modeli 11000 de 1000 almak %10 dan fazla yapar ben mine etmekten vazgeçtim anlamsız duruyor.

1-2 Ay değil tam 1 ay ancak tam 1 ayda 22 milyon coin adamlaırn cebine girecek eğer 50 sat bile olsa şaşarım kusura bakmayın bu piyasada yok böyle bir kazanç modeli one  50 sat olsa 11 btc kazanç sağlıyor elemanlar ne kadarlık hacim olacakta fiyat düşmeyecek.
member
Activity: 633
Merit: 15
sadece 1 borsada mevcut ve o borsada da hacim yok denecek kadar az kaç vermem lazım hocam Cheesy 1 block ödülü istiyorum sadece

yanlız şu var gerçek block ödülü sanırım 11000 1000 tanesi ekibe gidiyor sanırm ama bu coin eğer bu hareketi yapıyorsa scam çıkacaktırr.

Henüz ekip tarafından desteklenen borsa açıklanmadı, o dediğiniz borsada işlem yapmayın uyarısı yapmışlardı.

Dediğiniz gibi %10 dev ödülü mevcut; cüzdandaki koinleri kitlediğiniz de şu an aylık %2,5 faiz getirisi var; faiz vs işlerini insanlar sever Smiley sırf bu yüzden birkaç blok tutmakta yarar var. 1-2 ay sonrasında blok ödülü yarıya inecek.

Blok ödülleri

1 ila 22,000: 10,000 = 220.000.000 (güncel blok 9.063)
22.001 ile 50.000: 5000 = 139.995.000

Risk yoksa zaten kazaçta yok Smiley
jr. member
sadece 1 borsada mevcut ve o borsada da hacim yok denecek kadar az kaç vermem lazım hocam Cheesy 1 block ödülü istiyorum sadece

yanlız şu var gerçek block ödülü sanırım 11000 1000 tanesi ekibe gidiyor sanırm ama bu coin eğer bu hareketi yapıyorsa scam çıkacaktırr.
member
arkadaşlar satan varsa  1 sattan alırım 10.000 tane herhangi bir coin ile de ödeme yapabilirim. ilk gece mine edenler 1 block versin işte Cheesy:D:D

Hocam o fiyattan bulursanız 1 milyon adet alıp atın köşeye Smiley
jr. member
arkadaşlar satan varsa  1 sattan alırım 10.000 tane herhangi bir coin ile de ödeme yapabilirim. ilk gece mine edenler 1 block versin işte Cheesy:D:D
member
linkteki ccminerı kullanın;

https://github.com/SUQAORG/ccminer-x22i/releases/tag/v1.0.0

ccminer -a x22i -o stratum+tcp://yiimp.eu:3223 -u WALLETADRESS -p c=SUQA
jr. member
Activity: 154
aşağıdaki şekilde bat dosyası ona rağmen kapanıyor nesi hatalı çözemedim. Site kendi oluşturmasına rağmen kapanıyor. pause ekleyip denicem

ccminer -a x22i -o stratum+tcp://yiimp.cn:3223 -u WALLET -p c=SUQA

kullandığınız ccminer exe adı tam uyumlu olmayabilir 64bit kullanıyorsanız

ccminer-x64 -a x22i -o stratum+tcp://yiimp.cn:3223 -u WALLET -p c=SUQA

şeklinde deneyin birde
jr. member
Activity: 91
aşağıdaki şekilde bat dosyası ona rağmen kapanıyor nesi hatalı çözemedim. Site kendi oluşturmasına rağmen kapanıyor. pause ekleyip denicem

ccminer -a x22i -o stratum+tcp://yiimp.cn:3223 -u WALLET -p c=SUQA
member
Activity: 220
Merit: 10
-a x22i yi koymayı mı unuttunuz acaba genelde algoyu yazmayı unutulduğunda bu hata ile karşılaşabiliyorsunuz
jr. member
Activity: 154
kurduğum bat dosyası kapanıyor açılmıyor kafayı yiyeceğim.

bana kazdığınız poll'a ait bat dosyasını yollar mısınız bir de öyle deneyeyim.

bat dosyasının alt satırına pause yazısını eklersenız kapanmadan hatanın ne olduğunu görebilirsiniz
jr. member
Activity: 91
kurduğum bat dosyası kapanıyor açılmıyor kafayı yiyeceğim.

bana kazdığınız poll'a ait bat dosyasını yollar mısınız bir de öyle deneyeyim.
member
bu sefer pek anlamadım eşimle beraber ciddi anlamda ilgilenmey çalışıyoruz forumda sanırım gereğinden fazla aktifiz ve göze battık.

Ne olursa olsun ben yiimpe güveniyorum sayesinde ii ekmek yedik aslında hocam sosyalleşsek iyi olur kendi aramızda bir whatsap grubu mu ne kursak

Yani aslında banada uyar tabii Smiley

Ben bu aralar bişeyle uğraşamıyorum. Düşünki rig gidiyo ama gidip bakamıyorum 1 hafta 5 adım yere Smiley malum yeni çocuk gelince pek bişey görmüyo gözler Smiley
full member
Activity: 616
Merit: 118
iş pool da olduğu için o kadar önemli değil ha sürekli az az ödül almışssın ha 2 saatte toplu almışssın aynı şey yiimp in en azından çalmadığını biliyoruz eğer ilk birkaç gün içinde görmüş olsaydım size bunun için pool kurardım. Cheesy

solo deneyen oldu mu? total hash ne durumda? bilen var mı? 2 gece soloda kalmasını istiyorum kısmetse 1 block bulsam yeter
member
icemining.ca havuzunda kazmak anlık olarak daha kazançlı, yiimp te boşuna zaman kaybetmeye değmez.
full member
bu sefer pek anlamadım eşimle beraber ciddi anlamda ilgilenmey çalışıyoruz forumda sanırım gereğinden fazla aktifiz ve göze battık.

Ne olursa olsun ben yiimpe güveniyorum sayesinde ii ekmek yedik aslında hocam sosyalleşsek iyi olur kendi aramızda bir whatsap grubu mu ne kursak
member
yiimp eklemiş bunu  illa birşeyler olacaktır bu coinde 1 blockluk kadar kazıp ileriye bekleteceğim hayırlısı bakalım bu arada uzun zamandır yoktum 1 haftadır banlıydım Cheesy

Yok ya yiimpte bitti artık. Sadece yeni algo ekliyo baktığını sanmıyorum bişeylere Smiley

Sen bi coin çıkar m31 diye onuda ekler Smiley

Hayırdır seni niye banladılar Smiley
full member
yiimp eklemiş bunu  illa birşeyler olacaktır bu coinde 1 blockluk kadar kazıp ileriye bekleteceğim hayırlısı bakalım bu arada uzun zamandır yoktum 1 haftadır banlıydım Cheesy
member
Coinin ismi hosuma gitti. Suqa deyince aklıma nedense rusların Cyka blyat geldi. Adamlar küfür gibi coin yapmışlar altınada döşemişler piyasada ne kadar mine edilebilir coin özelliği varsa hızlı iletim düşük fee hersey iyi güzelde daha web sitesi bile açmamışlar sadece discord kanalları var. 1 tanede dandik mi dandik wallet yayınlamışlar. İş yaparmı yapmazmı bilmemde sizinkide iyi cesaretmiş hemen coini begenip mine etmeye başlamışsınız şahsen elektriğin pahalandığı şu zamanlarda ben casaret edipde böyle ya tutarmı deyip kumar oynayarak paramı sokağa atamazdım.

İyi kazançlar.

Tabii bu yaklaşımda had safhada mantıklı. Ben 1 gün kazdım. Tam bir günde değil. 4 nvidia rigi yönlendirdim 6k falan geldi. Discordada baktım ama pek alıcısıda yok gibi. Olanlarda zaten 15k larda alıyor. Yani epey karsız bir coin.

Ayrıca konu sahibi arkadaşa;
Ben cüzdanda timelock göremedim(win) farklı cüzdanlarda değil.

Rhegonun dediği gibi normal bildiğimiz qt cüzdan. Hiç bir artısıda yok cüzdanın. Tamam bişeyde beklemiyoruz ama timelocku merak ettim şahsen.

Timelock için, Deposit bölümünde kendi adresinizi yazıp koini gönderiyorsunuz. Bu şekilde koinler kilitlenmiş oluyor. Block zamanı gelince koinler faizi ile birlikte geliyor. Mining edilen koinlerin %10u developpera gidiyor, sanırım faizi o havuzdan karşılıyorlar.
Pages:
Jump to: