Pages:
Author

Topic: [ANN][OPL][BOUNTY] OnPlace Inc. – Özel şirketlerin yatırımcısı olun [ICO BİTTİ] - page 10. (Read 14155 times)

legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
Bounty'ler için minimum cap erişilmese bile ödeme yapılacağını söyledi Mike, ne kadar yaparlar artık onlara kaldı.

Nasil yani? Odemeleri opl ile mi yapacaklar yoksa cuzi miktarda btc ile mi odullendirecekler? Benim biraz kafam karisti. Blog yazacaktim bos diye ama vazgecsem mi diye dusunuyorum su an. Toplanmayacak gibi.
hero member
Activity: 700
Merit: 550
Bounty'ler için minimum cap erişilmese bile ödeme yapılacağını söyledi Mike, ne kadar yaparlar artık onlara kaldı.
hero member
2250 mi kuzen bunlar bunu zor toplarlar bir balişle anlamadilarsa Cheesy
Benim yuzumdende boşa uğraşmış olcan valla sınır oldum simdi

Yok canım normalde toplardı da adamlardan çok ben ilgilendim nerdeyse projeyle. Valla artık 1-2 bişey atmazlarsa musallat olurum başlarına  Cheesy
hero member
Activity: 518
Merit: 500
2250 mi kuzen bunlar bunu zor toplarlar bir balişle anlamadilarsa Cheesy
Benim yuzumdende boşa uğraşmış olcan valla sınır oldum simdi
hero member
Minimum limitin 2250 ETH olduğu açıklandı. Bounty'ler konusunda yöneticiye yazdım cevap bekliyorum.
hero member
Activity: 980
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
Hehe valla haklısınız. Şu an bountye ayrılan coinler halen satılan coinlerden daha fazla. Yanlız ben minimum funding goal bulamadım, adamlar zaten önceden bi kaç milyon toplamış. Belki ne olursa devam deyip kalan tokenleri markette satabilirler. Belki de lunyr gibi son dakika golu olabilir, o zaman imzadan güzel gelir.

minexcoin'in ico su içinde böyle dediler zaten öncesinde şu kadar milyon topladilar da felan diye. ilk gün ico başladi %50 bonus verdi doğru düzgün yatirim almadi son 1 haftada felan coşmuştu oda. şuan sanırım tane token değeri 5 dolar civarinda olmasi lazim. daha gerçi ico ve bountylerin dağitimini birakin daha  hesaplanmasi bile yapilmadi ama ya neyse. bunlar da o şekilde olabilir. sonra toplarlar yatirimlari 1 2 hafta sallarlar ico ya girenleri de sonra uğraş dur. lunyr'in belli bi yatirimi vardi diye hatirliyorum taas bile 6 milyona yakin topladi da bişi vermedi signature'den ico su gerçi sonrasinda baya değerlendi fakat bounty için kar olmadi. lunyr edgeless iyiydi şuanda mobilego efsane dağitacak bildigim sonrasinda bancor bekleniyor. bu tarz projeler bulmak lazimda bi denkleyemedim mobilego harici anca okuyoruz bu kadar bu kadar gelecek bounty diye Smiley
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
Hehe valla haklısınız. Şu an bountye ayrılan coinler halen satılan coinlerden daha fazla. Yanlız ben minimum funding goal bulamadım, adamlar zaten önceden bi kaç milyon toplamış. Belki ne olursa devam deyip kalan tokenleri markette satabilirler. Belki de lunyr gibi son dakika golu olabilir, o zaman imzadan güzel gelir.
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Büyük ihtimal toplayamayacak yatırım yapanlarda hep küçük yatırımcılar zaten kısacası bu forumdan yatırım alıyor keza. İş zor gibi duruyor 1 hafta daha durup sonrasında bakmak lazım. Proje iptal olup iadeler yapılacak iyi bir şekilde tanıtamadılar kendilerini.
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
Şu an 247.6 oldu 3 günden bu yana günlük ortalama 5 ether geliyor. Yani bu hızla giderse 100 ether daha toplarlar. İmzacılar bi toplanalım konuşalım bence ne yapalım sizce? Muhtemelen iptal olacak ve geri gönderecekler etherleri, imzalar boşa gidecek bizim. Yöneticiyle biri konuşabilir mi iptal olsa bile imzacılara biraz birşeyler göndersinler mağdur etmesinler  Grin
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
Anladığım kadarıyla bunun imzasına geç kaldım.
Sonm bugun yarın bitecek, sağlam imza bulmak gerek.

Bence bu pek saglam bir imza degil. Zaten funding hedefi dusuk bir proje. Bountylere tum ayirdiklari coinler 294 Ethereum degerinde oluyor ICO satis fiyatiyla.

Imzaya da 73 Ethereumluk token ayirmislar.

Ama en buyuk sikinti minimum toplanmasi hedeflenen miktari toplayamamalari olabilir.
sr. member
Activity: 476
Ciddi bir artış olmazsa avucumuzu yalarız bu gidişle imzacılar olarak.
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
Anladığım kadarıyla bunun imzasına geç kaldım.
Sonm bugun yarın bitecek, sağlam imza bulmak gerek.
sr. member
Activity: 462
GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!
OnPlace'deki adamlar fazla kurumsal kafada, acikcasi cok iyi marketing yapamadiklari gibi kripto para yatirimcilarinin da dikkatini cekemediler. Aslinda projeleri gayet iyi ve bence kripto paralarini daha guvenli bir sekilde katlamak isteyen kisiler icin akillica bir yatirim platformu olacak gibi gozukuyordu. Umarim en azindan minimum fundingi tamamlarlar.
sr. member
Activity: 392
Merit: 257
Bundan once taas taydım. Cücük verdi. Sonra populusa gectim. Resmen şimdiden tırtlayacaklar belli ettiler. Bu projeyi begendim buna gectim buda icoyu tamamlayamıcak sanırım. Resmen mıknatısım arada bi bitcadi es gecmişim
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Okuduğum haberlere göre OnPlace pek başarılı olamayacak. ICO'da para toplanamaması da bunun bir nevi kanıtı oldu. 234.8 ETH toplanmış. http://investments.onplace.io/ico
O barı oraya koymasalar daha iyiydi, içinde hiç mavilik görülmüyor komple gri kalmış. 20 günde devasa bir yatırım gelir mi? Pek umutlu değilim.

Devasa gerek yok 600 700 eth daha lazim limiti doldurmaları için . tabi şuanda toplanalin 3 kati ama olabilrde gerçi bu seviyede olmaları beni şüpheye düşürdü normalde biz piyasada bir dirmayiz dediler bence ilk günden limiti aşıp kalani bizim gibi cücük yatırımcılar olmaliydi

O limit doldurmaları için balinaların uğraması lazım çok zor gözüküyor bununda minexcoin gibi olur bence. Ağırdan yatırımları alacak küçük çaplı yatırımcılar şu anda yatırım yapıyor.
hero member
Okuduğum haberlere göre OnPlace pek başarılı olamayacak. ICO'da para toplanamaması da bunun bir nevi kanıtı oldu. 234.8 ETH toplanmış. http://investments.onplace.io/ico
O barı oraya koymasalar daha iyiydi, içinde hiç mavilik görülmüyor komple gri kalmış. 20 günde devasa bir yatırım gelir mi? Pek umutlu değilim.

Devasa gerek yok 600 700 eth daha lazim limiti doldurmaları için . tabi şuanda toplanalin 3 kati ama olabilrde gerçi bu seviyede olmaları beni şüpheye düşürdü normalde biz piyasada bir dirmayiz dediler bence ilk günden limiti aşıp kalani bizim gibi cücük yatırımcılar olmaliydi
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Son dakika süpriz yapabilir lunyr gibi. Şu sıralar cok sayıda ico çıktı ve cıkmaya devam ediyor. Temmuz başına kadar bitecek icolar var. Son 1 hafta yüklü girenler olabilir.
İmzasında olanlar son anda iyi para kazanabilirler. Lunyr 1 btc ye yakın vermişti hatırlatayım.
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
800 eth falan toplaması lazim ozaman ortalama
Yanlışın var kuzen $3.000.000/$300 = 10.000 ETH

%2'si tamamlanmış oluyor şu anda.

O zaman harbi sıkıntıymış. Toplasa şimdiye çoktan 1000 ether falan olması lazımdı.
hero member
Pages:
Jump to: