Pages:
Author

Topic: [ANN][OPL][BOUNTY] OnPlace Inc. – Özel şirketlerin yatırımcısı olun [ICO BİTTİ] - page 11. (Read 14156 times)

hero member
Activity: 700
Merit: 550
800 eth falan toplaması lazim ozaman ortalama
Yanlışın var kuzen $3.000.000/$300 = 10.000 ETH

%2'si tamamlanmış oluyor şu anda.
hero member
Activity: 518
Merit: 500
800 eth falan toplaması lazim ozaman ortalama
hero member
Hedef dediğim ico hedefi: ETH kuru ile $3.000.000

Eğer ulaşmazsa yatırımcılara etherleri geri gönderecekler.
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
şuan ki duruma göre imzadakilere toplam 1 ether düşüyor allahtan katılım az 30 kişi anca çıkar 1 etheri böl 30 a 0.03 ether hiç yoktan tavuk döner yeriz  Grin

Eğer hedefe ulaşmazsa geri dağıtılacakmış yani döner de düşmüyor Smiley

Hedefleri ney tam olarak bunların o zaman sakata biniyor ben öylede böylede dağıtırlar diye düşünüyordum. 500 etheri bile zor geçecek gibi duruyor.
hero member
Activity: 518
şuan ki duruma göre imzadakilere toplam 1 ether düşüyor allahtan katılım az 30 kişi anca çıkar 1 etheri böl 30 a 0.03 ether hiç yoktan tavuk döner yeriz  Grin

Ben 3 eth gonderdiyfim coin cüzdan da hedef olmazsa eth geri gondericekler mi
hero member

legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
hero member
ICO'nun 9. gününü 232.6 ETH ile 352028 token satışıyla kapatıyoruz.

http://investments.onplace.io/ico

Yöneticilerin projeyle pek ilgilenmediği hakkında biraz hayıflandıktan sonra şöyle bir cevap geldi:

"Tabiki ilgileniyoruz fakat kripto topluluğuna yeni olduğumuz için insanlar bize güvenmekte problem çekiyor, ne kadar iyi ve perspektif bir fikrimiz olsa da. Ama geleneksel yatırım alanında yatırımcı topluluğu bize güveniyor. Bunun için size crowdfunder'da oluşturulan toplu-satışı örnek gösterebilirim. Sadece başarılı olmamış aynı zamanda hedefin bile üstüne çıkmıştı. Ve evet ICO hala bitmedi ve belki insanlar yatırım yapmak için son günü bekliyordur."

Güncelleme:

"Merhabalar, her şey umduğumuzdan daha yavaş ilerliyor. OnPlace'de neler olduğuyla ilgili küçük bir özet: CEO'muz Evgeny Perikov şu anda Amerika'da ana California'da ki ana ofisimiz ile ilgileniyor. CFO'muz Mikhail Gamov sahaya inerek bazı yeni özel şirketler ile portföy için anlaşmaya çalışıyor. Bense OPL tokenlerini LiveCoin borsasına eklemeye çalışıyorum. Yakın zamand yeniden bir güncelleme gelecektir."

İnsanların yatırım yapmak için son günü beklediğini bunu engellemek için erken yatırımcılara bonus vermeleri gerektiğini söyledim ve smart-contract'dan dolayı böyle bir değişiklik yapamayacaklarını söylediler.
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
waves eth gibi kendi altyapılarıyla farklı alt coinler mi çıkarmayı düşünüyorlar ?

Yanlış konuya mı yazdınız acaba? Onplace'in amacı altcoin/asset/token çıkartmak değil. Halihazırda borsalarda işlem gören büyük firmaların (Xiaomi, Uber vb.) hisselerine yatırım yapıp onlara ortak olmak. Büyüyen ve gelişen pazarlara öncelik verecekler. Büyüme potansiyeli yüksek şirketlee yatırım yapacaklar.
sr. member
Activity: 329
Merit: 250
waves eth gibi kendi altyapılarıyla farklı alt coinler mi çıkarmayı düşünüyorlar ?
hero member
Bunlar niye sadece Etherum olarak yatırımı baz almışlar aslında Btc olarakta koyabilirlerdi. Keza kim yatırır orası bilinmez ama yatıran elbet çıkar.
sr. member
Merit: 270
buradaki yazılara bakıyorum, herkes proje çok güzel, şu kadar yatırım yaptım vs atıp tutuyor.

yatırılan parayaya bakıyorum: sadece 209 eth toplanmış.

öyleyse buna yatırım yapanların en az %90'ı aramızdaki arkadaşlar büyük ihtimalle Grin

Türkçe Forum silkelense nerden baksanız bu yatırılandan daha fazla çıkar ama bence herkes son günü bekliyor gibi duruyor. Genelde rusların çoğu son gün yapar yatırımları. Cheesy
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
buradaki yazılara bakıyorum, herkes proje çok güzel, şu kadar yatırım yaptım vs atıp tutuyor.

yatırılan parayaya bakıyorum: sadece 209 eth toplanmış.

öyleyse buna yatırım yapanların en az %90'ı aramızdaki arkadaşlar büyük ihtimalle Grin
full member
Activity: 336
Merit: 100
yine ruslar ve yine bir ico, en merak ettiğim nereye kadar böyle devam edecek ?
hero member
Yavaş gitmesi scam olmadığının bir göstergesi bence ne icolar gördük 5 dakkada biten 3 5 kişinin katıldığı, onplace de ne güzel herkes ufak ufak bir şeyler yolluyor topluluk fonlamış oluyor en azından.

Katılıyorum. bir anda 10k ether 5k ether basılan icolar oluyor. Banada cok gercekci gelmiyor. Günlük 300-500 arası ether gelse bence yeter.

Dün baktım 208 bugün baktım 208 en azından bi kaç eth artışı görseydik iyiydi ama Smiley neyse daha süresi var bakalım ne olacak.

Hard Cap olsun bak bakalım nasıl yatırım alıyordu ama şimdi önünde 27 gün olduğu için yavaş yavaş yatırım almaya devam edecek.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
Ben 1 ether attım buna. Bana göre de yavaş yavaş toplanması daha güzel, daha gerçekçi geliyor. Bir de adamlar sürekli proje falan yayınlıyor gerçekten hoşuma gitti diyebilirim.
hero member
Activity: 658
Yavaş gitmesi scam olmadığının bir göstergesi bence ne icolar gördük 5 dakkada biten 3 5 kişinin katıldığı, onplace de ne güzel herkes ufak ufak bir şeyler yolluyor topluluk fonlamış oluyor en azından.

Katılıyorum. bir anda 10k ether 5k ether basılan icolar oluyor. Banada cok gercekci gelmiyor. Günlük 300-500 arası ether gelse bence yeter.

Dün baktım 208 bugün baktım 208 en azından bi kaç eth artışı görseydik iyiydi ama Smiley neyse daha süresi var bakalım ne olacak.

dün 205 ti ben 3 tane gönderdim öyle 208 oldu  Grin Grin Grin

legendary
Activity: 1568
Merit: 1268
Şuan ethereumda bitcoinde zirve fiyattalar bu fiyatlardan kimse yatırım yapmak istemiyor,  Bitiş tarihi yaklaşınca büyük rakamlar gelmeye başlar.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012

Pages:
Jump to: