Pages:
Author

Topic: [ANN][OPL][BOUNTY] OnPlace Inc. – Özel şirketlerin yatırımcısı olun [ICO BİTTİ] - page 9. (Read 14155 times)

legendary
Activity: 1134
Merit: 1002
Arkadaşlar ben de bu imza kampanyasına katılmıştım ama benim hesabımı "haked" olarak işaretleyip diskalifiye etmişler. Ben bu hesabı yeni satın aldım. "mhanbostanci" arkadaşımız escrow' luk etti sağolsun. supportvectormachine isimli üye sanırım bounty kampanyasının başında. Kendisine yazdım. Bu konuyla alakalı yapabileceğim başka bir şey var mı sizce ? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

hacklenenler listesinde adın varsa zaten yapcağın bişey yok hayırlı olsun

Bu listeye nasıl ulaşabiliriz ? Nerede?
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
Arkadaşlar ben de bu imza kampanyasına katılmıştım ama benim hesabımı "haked" olarak işaretleyip diskalifiye etmişler. Ben bu hesabı yeni satın aldım. "mhanbostanci" arkadaşımız escrow' luk etti sağolsun. supportvectormachine isimli üye sanırım bounty kampanyasının başında. Kendisine yazdım. Bu konuyla alakalı yapabileceğim başka bir şey var mı sizce ? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Hackten kasit bu hesap sizma sonrasi ele gecirilmis bir hesap size hacklenmissiniz demiyorlar. Suan forumda bu sekilde binlerce hesap var. 1-2 ay kullandiktan sonra hack hesap olarak gorulmemeye baslanir
hero member
Activity: 658
Merit: 500

hacklenenler listesinde adın varsa zaten yapcağın bişey yok hayırlı olsun
legendary
Activity: 1134
Merit: 1002
ikm
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
http://investments.onplace.io/ico#rec16904516

şuan yaklaşık 270 ether topladılar bu hızla giderse başarısız olacak fakat şirketlerle görüşüyorlarmış toplu satış olmazsa imzada patladık beyler riski ve viski seven gelsin bu imzaya buralar çok tenha kaldı Grin

Son gün 10k 20k eth girse imzacilar delirir sanırım o kadar az kişi ki lunry gibi oldu inşallah geçerse boşa zaman kaybı olmamış olur sizler için
full member
Activity: 434
Merit: 101
Blockchain Marketing: tokensuite.io
Bence bosuna umutsuzluga kapilmayin. Her turlu toplanir minimum para. Adamlar cok calisiyor, surekli twitterdan bisiler paylasiyorlar. Yatirimci mutlaka bulacaklardir. Projeye inanlar da odullendirileceklerdir.
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
http://investments.onplace.io/ico#rec16904516

şuan yaklaşık 270 ether topladılar bu hızla giderse başarısız olacak fakat şirketlerle görüşüyorlarmış toplu satış olmazsa imzada patladık beyler riski ve viski seven gelsin bu imzaya buralar çok tenha kaldı Grin
hero member
Activity: 658
Bir imzadan daha hüsranla mi ayrılacağı yaa sinir oldum az kişi var iyi kazandırır diye hayal ettim . bidami gol değil hakim bey budami gol deil
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
İmza kampanyasına katılmayıp sadece avatar olarak katılım yapabiliyor muyuz? Avatarı ekledim ama umarım katılabiliyorduruz

Tabi ki öyle bir şey yok.

2 günde 18 ETH daha toplamışlar. Bu hızla giderse kalan 15 günde 150 ETH daha toplarlar, 500 ETH civarı biter. Cheesy
Bahsettikleri gizli yatırımcılar bir hafta kala girse de onun rüzgarıyla daha fazla yatırım gelse. Minimumu bulacak ama onlar adına sancılı bir iki haftalık süreç olacak.
hero member
Activity: 953
Merit: 504
İmza kampanyasına katılmayıp sadece avatar olarak katılım yapabiliyor muyuz? Avatarı ekledim ama umarım katılabiliyorduruz
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Bir veya iki büyük yatırımcı ayarlayabilirse eğer minumum tutarı karşılar diyebiliriz. Zaten imzada çok az kişi olduğu için dağıtımda iyi bir Onplace düşer.
full member
Activity: 266
Merit: 242
balinalar girmezse çok fos bir projeye dönüşecek,güzel proje ama neyin ne olacagı belli olmuyor
hero member
Activity: 756
Mike'dan açıklama var;

Boston'daki bir risk sermayesinden, OnPlace Inc. hisselerine karşılık 1 milyon dolar ve ayrıca ofis, çalışan, alet edevat gibi platformumuzu mobil uygulamalarla beraber bitirebilmemiz için ne varsa verileceği teklifini aldık. Ama sadece bu kadar değil. Şu anda ICO'ya katılmak isteyen birkaç büyük yatırımcı ile görüşüyoruz. Eğer anlaşma sağlanırsa, toplu-satışımız bazılarının düşündüğünden de erken kapanabilir.

Çok güzel bir haber zaten böyle bir proje ve böyle bir pazarlama ile yatırım almamaları çok ilginç olurdu.
full member
Activity: 351
Merit: 100
Mike'dan açıklama var;

Boston'daki bir risk sermayesinden, OnPlace Inc. hisselerine karşılık 1 milyon dolar ve ayrıca ofis, çalışan, alet edevat gibi platformumuzu mobil uygulamalarla beraber bitirebilmemiz için ne varsa verileceği teklifini aldık. Ama sadece bu kadar değil. Şu anda ICO'ya katılmak isteyen birkaç büyük yatırımcı ile görüşüyoruz. Eğer anlaşma sağlanırsa, toplu-satışımız bazılarının düşündüğünden de erken kapanabilir.
Benim inancım tam bu adamlara en son lunyark bountysinde böyle hissetmiştim bancorun son haftasını çöpe atıp girdim buraya mahçup etmez inşallah.

Bence en doğrusunu yapmışlar. Projelerine bir iki tane büyük yatırımcı bulsalar zaten muhakkak istenilen miktarı tamamlarlar. Bountyciler umudu kesmişti.
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
Mike'dan açıklama var;

Benim inancım tam bu adamlara en son lunyark bountysinde böyle hissetmiştim bancorun son haftasını çöpe atıp girdim buraya mahçup etmez inşallah.
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
Güzel gelişmeler bunlar, adamlar çalışıyoruz diyorlardı da pek inanmıyorduk. Umarım devamı gelir, tebrikler.
hero member
Merit: 550
Mike'dan açıklama var;

hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Adamlarda sonuçta baktılar olmayacak gibi teselli ikramiyesi yapacaklar bu bile iyi bana göre diyebilirim. O zaman tokenleri pazara sokmayacaklar sanırım.
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
17 gün kaldı ve toplanan miktar sadece 253 ETH. Çok yavaş ilerliyor, günde 20-30 ETH bile gelmiyor. Bunun 10 katını toplamak zorunda minimuma ulaşabilmek için. Olur mu olur ama çok sıkıntılı bir fonlama süreci geçtiği aşikâr.
hero member
Merit: 550
Bounty'ler için minimum cap erişilmese bile ödeme yapılacağını söyledi Mike, ne kadar yaparlar artık onlara kaldı.

Nasil yani? Odemeleri opl ile mi yapacaklar yoksa cuzi miktarda btc ile mi odullendirecekler? Benim biraz kafam karisti. Blog yazacaktim bos diye ama vazgecsem mi diye dusunuyorum su an. Toplanmayacak gibi.

Sanırım btc ile teselli ödemesi yapacaklar sonuçta limit erişmeyince tokenlerin de bir değeri olmayacak. Son günlere kadar yatırım gelmezse zamanınızı boşa harcamayın derim.
Pages:
Jump to: