Pages:
Author

Topic: [ANN][OPL][BOUNTY] OnPlace Inc. – Özel şirketlerin yatırımcısı olun [ICO BİTTİ] - page 6. (Read 14155 times)

hero member
Activity: 980
Merit: 500
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
Fikirde projede çok güzel,bir iki blog yazısıda okudum hakkında.Bu proje nasıl para toplayamadı anlamadım,aynı şekilde minexcoin de çok dallı bir alana yayıldı ama oda yatırım almadı
Netde kıyrıtık proje var mılyon dolarları toplar veya öyle gösterırler

valla aynen öyle oluyor cok ilginç bi şekilde acayip acayip projeler milyonlar topluyor yapilabilmesi daha mümkün olan hatta hayati kolaşlaştiracak bircok proje gerekli yatirimi alamiyor.aventusu okumuştum o da cok iyi bir proje gibi duruyor yani en azından hayata geçirilebilmesi daha mümkün gibi kimseye demiyor yatirim toplayip afrika da kuyu acicam tarim alanlarini genişletecem afrikayi kurtaracam açliktan susuzluktan diye online konser bileti,organizasyon yönetim bitti gitti işte mis.bu şekilde bi kaç proje daha var umarım başarili olurlar. bu arada kaynadi gitti de diğerleri bari kurtarsa kendini de bizi de Smiley
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
Fikirde projede çok güzel,bir iki blog yazısıda okudum hakkında.Bu proje nasıl para toplayamadı anlamadım,aynı şekilde minexcoin de çok dallı bir alana yayıldı ama oda yatırım almadı
Netde kıyrıtık proje var mılyon dolarları toplar veya öyle gösterırler
full member
Activity: 196
Merit: 100
Hi everyone, it's been busy lately but unfortunately not for our crowdsale. We have three days left till the end…

Twitter'da yazmışlar o kadar scam projenin yanında ezildi gitti yazık oldu. Lunyr gibi patlama yapmasını bekliyordum.
hero member
Activity: 980
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
dün gece duyuru olarak sanırım bi mail geçmişlerdi proje bitimine şu kadar kaldi fakat gerekli yatırımı alamadik tarzi bi mesajdı diye hatirliyorum eğer minimum yatırımı alamazsak toplanilan fonlar iade edilecektir diyordu bu durumda imzasina giren vs blog yazan bi şekilde bounty kasan kimse boşuna uğraşmiş olacak sanırım. bence dün geceki mail de o yüzden atildi insanlari sanki yatırım yapmaya teşvik eder gibiydi boşa uğraşmayalim hesabı o kadar uğraştik didindik :d umarım gerekli miktar toplanırda kimsenin emeği boşa gitmez
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
Sabredin arkadaşlar 3 gün kaldı. Onplace'te maalesef Türklerden başka imzada kimse yok. Azıcık akılları olsa kendi ceplerinden projeye 50-100 ETH atarlardı. Para geldiğini görenler de yatırım yapar ve miktarı hep beraber büyütürdü. Pazarlama konusunda sınıfta kaldılar, foruma bir açıklama yapmaktan acizler. Yeniden mail attım yapacakları duyuru nerede kaldı ICO bitiyor diye, cevap bile vermediler bu sefer.
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
Bende bancorun son haftasında çıkıp buna girmiştim ipneler madem kara paranız yok niye milyon dolarlık cap belinleyip birde alt limit koyuyorsunuz.. Yedirirlermi adama o paraları
sr. member
Activity: 392
Merit: 257
Populustan cıkıp buna giren kafamı...
Benim ümidim kalmadı artık. Patladı bu proje
sr. member
Activity: 317
GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!
Son gun beklenmedik yatırım falan birşeyler olursa bende atarım. Son dakıka golu olacak sanki. Bountyden birşey alırmısınız bilememde bu sekilde son dakika yatırım gelirse coin değerli olur.
sr. member
Activity: 322
Blockpool onuda vermiyor 1.6milyon zor toplandi oda son 2 gunde yatirim aldi.Tezos uctu gitti 120milyon oldu herhalde ico bitene kadar yarim milyar toplanabilir.
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
valla limiti doldursalar 10 numara olucak bence hatta daha yüksek bir kazançla güzel bir imza kampanysı çıkar diye hayal ediyoruz muhatemelen hepimiz inşallah istediğimiz gibi olur.

Bilmiyorum farkında mısınız ama 3.000.000$ cap ile zaten sadece 15.000 dolar imza kampanyasındakilere ayrılmış. Şu anda hala çıkartılmamış 35 kişi var ve böyle biterde yatırım alırsa kişi başına ortalama 428 dolar düşüyor. Sanırım baya boşa harcadık imzaları. Teselli ikramiyesi verirlerse hepinizi bir yemeğe çıkartayım da günlünüzü alayım bari.

Mikemı söyledi bunu belki değiştirirler fikirlerini sonuna kadar durduk diye belli olmaz. Grin
hero member
Activity: 700
Merit: 550
valla limiti doldursalar 10 numara olucak bence hatta daha yüksek bir kazançla güzel bir imza kampanysı çıkar diye hayal ediyoruz muhatemelen hepimiz inşallah istediğimiz gibi olur.

Bilmiyorum farkında mısınız ama 3.000.000$ cap ile zaten sadece 15.000 dolar imza kampanyasındakilere ayrılmış. Şu anda hala çıkartılmamış 35 kişi var ve böyle biterde yatırım alırsa kişi başına ortalama 428 dolar düşüyor. Sanırım baya boşa harcadık imzaları. Teselli ikramiyesi verirlerse hepinizi bir yemeğe çıkartayım da günlünüzü alayım bari.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
Valla inandık izliyoruz. Açıkçası son anda 2000 ether falan gelirse ben de yatırım yapacağım. Zannediyorum böyle de çok kişi var.
hero member
Activity: 658
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
Son gun bir katakulle olup yatırım geldi olarak gösteredebilirler. 4-5 gun için aylık emeğinizi yakmayın bence. Sağlık olsun
hero member
5 Haftanın yeri değişmiş sanırım daha stakeleri saymamışlar eğer stakeleri sayarsa olmadı imzayı kaldırıyım bir proje var bari ona girelim zaman geçiyor. Son 3 gün kaldı ama bir sürpriz olmayacak sanırım.
hero member
Activity: 518
Bountyciler 4 gün falan kaldı yarindan sonra para girişi oldu oldu olmadı yapacak birşey yok
hero member
İmzaları kaldırsak mevcut stakelerimizi saysalar bile teselli babında bir şey verecekler mi yoksa hadi size güle güle mi diyorlar?

Vermezler diye düşünüyorum hadi verdi desek ne verebilirler orası'da soru işareti. Şimdi tam olarak çıkartalımmı imzaları ?
sr. member
Activity: 476
İmzaları kaldırsak mevcut stakelerimizi saysalar bile teselli babında bir şey verecekler mi yoksa hadi size güle güle mi diyorlar?
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Mike'ta aynı şekilde düşünüyor ve salıverilmemize karar verdi. Gazabımız mübarek olsun. İmzaları değiştirebilirsiniz.

Kimlerin oldugunu nerden anlıcak? Stakeleriniz boşa gitmesin emin olun bence. Zaten son haftası değil mi?
hero member
Activity: 700
Merit: 550
Mike'ta aynı şekilde düşünüyor ve salıverilmemize karar verdi. Gazabımız mübarek olsun. İmzaları değiştirebilirsiniz.

Pages:
Jump to: