Pages:
Author

Topic: [ANN][OPL][BOUNTY] OnPlace Inc. – Özel şirketlerin yatırımcısı olun [ICO BİTTİ] - page 8. (Read 14155 times)

full member
Activity: 266
Merit: 242
Arkadaslar hani buyuk yatirimcilar girecekti son gunu falanmi bekliyorlar bir hareket yok ortalikta.
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
Herhangi bir gelişme yok heralde değil mi? Yine yerinde sayıyor sayaç Smiley
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
3. hafta ödülleride hesaplanmış 66 kişiden 22 kişi kalmış imzaya devam edip stake alan. son kişi ben kalana kadar imzaya devam  Grin

Sıkıntı yok Teselli ikramiyesi alırız artık. Millet baktı toplayamayacak diye çıkıyor bence bir sürpriz olasılığı'da çok düşük herhalde ayarlayamayacaklar bence.
sr. member
3. hafta ödülleride hesaplanmış 66 kişiden 22 kişi kalmış imzaya devam edip stake alan. son kişi ben kalana kadar imzaya devam  Grin

Aynen ben de ona baktım az önce demek ki yeterli miktara ulaşamazlarsa bile daha önce söyledikleri gibi teselli babında bir şeyler yollayacaklar Smiley
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
3. hafta ödülleride hesaplanmış 66 kişiden 22 kişi kalmış imzaya devam edip stake alan. son kişi ben kalana kadar imzaya devam  Grin
hero member
Activity: 882
Merit: 507
2250 ether azmış aslında 1 büyük yatırımcı bile bunu yapar kısaca ama öyle yüksek bir şey düşmez gibi duruyor. Bende 3 milyon falan sanıyordum meğersem minumum cap miktarını belki son 3 günde toplarlar belli olmaz.
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
Yalnız minimum rakam olan 2250 ETH 1 milyon dolar bile yapmıyor. Eğer Boston Ventures 1 milyonluk yatırım yapacaksa diğer büyük yatırımcılar girmese bile alt sınıra ulaşılır. Çok dert etmeyin her türlü toplar bunlar boşa çalışmamışlardır.
hero member
Activity: 700
Merit: 550
Websitesine baktım tık yok yine 316 eth. Ayrıca haftalık stakeleri güncellerlerdi ama bu sefer yapmamışlar, umudu kestikleri anlamına gelmiyordur umarım.

Voise projesi soft cap olmamasına rağmen 500 eth ile bounty leri dağıtmışlardı. Bu da dağıtır bence.

Bunda min. cap var yalnız 2250 ETH bekliyorlar ulaşmazsa ETH'ler geri gönderilecek. Ulaşmadığı zaman bize bir şeyler verecek misiniz diye sorduğumda evet ayarlıycaz dediler ama ulaşmazsa bi soğuk su btcsi atarlar herhalde.
sr. member
Activity: 392
Merit: 257
Şu milyon dolarlık yatırımcı artık yatırsada bizde rahat etsek. Yuzumuz gulsun artık
newbie
Activity: 23
Merit: 0
Umarım hedeflenen yatırıma ulaşılır arkadaşlar siz de bountylerinizin karşılığını alırsınız
legendary
Activity: 1078
Merit: 1059
FROSTING
Websitesine baktım tık yok yine 316 eth. Ayrıca haftalık stakeleri güncellerlerdi ama bu sefer yapmamışlar, umudu kestikleri anlamına gelmiyordur umarım.

Voise projesi soft cap olmamasına rağmen 500 eth ile bounty leri dağıtmışlardı. Bu da dağıtır bence.
sr. member
hero member
Activity: 658
Merit: 500
Son durumu geçen gün sordum, yatırımcılar ile görüşüldüğünü, hazır olduklarında yatırım yapacaklarını söylediler. ICO'nun son günleri yaklaşmadan yapsalar da görenler tamamlasa üstünü keşke.

3-4k eth girse son anda varya ozaman süper olur Cheesy tatından yenmez hatta şöyle yapsınlar bize inan bountyci arkadaşları ödüllendirmek için yüzde 1 daha arttırdık bounty deseler yaa off
hero member
Son durumu geçen gün sordum, yatırımcılar ile görüşüldüğünü, hazır olduklarında yatırım yapacaklarını söylediler. ICO'nun son günleri yaklaşmadan yapsalar da görenler tamamlasa üstünü keşke.

Allahuekber diyelim o zaman. İnşallah bu durum olur.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024

Valla hacı her dakika bakıyorum. Artık bişiler olsun diye. Orta çaplı bir iki yatırımcıyla bile en azından minimuma ulaşırlar. Hem bize yazık olacak hem projeye. Smiley
hero member
Merit: 550
sr. member
Merit: 270
Luny aynen boyle gidiyordu. Son hafta biranda yatırım geldi. 1 btc lik luny almıstım umarım benzeri olur ve elinize birşeyler geçer

Umut fakirin ekmeğidir diyorsun yani. Bu ico'da her şey olabilir o yüzden son ana kadar beklemek gerekiyor diye düşünüyorum umarım imzadakiler kazançlı çıkar bende biraz yatırım yapmıştım.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Luny aynen boyle gidiyordu. Son hafta biranda yatırım geldi. 1 btc lik luny almıstım umarım benzeri olur ve elinize birşeyler geçer
hero member
Activity: 658
Merit: 500
315 ether olmuş bir gelişme yok daha sanırım yandık desek yeridir. Cheesy

öyle görünüyor ama son sn kadar umudumuzu yitirmeyelim Cheesy
başarabilriz ya bir ekrede imzadn düzgün alayım ya bir kere düzgün imza almadım şöyle vay aq ne kazandım dicek.
bundan ümidim vardı bakalım lunryde böyledi son 2gün kurtardı.
hero member
315 ether olmuş bir gelişme yok daha sanırım yandık desek yeridir. Cheesy
Pages:
Jump to: