Pages:
Author

Topic: [ANN][OPL][BOUNTY] OnPlace Inc. – Özel şirketlerin yatırımcısı olun [ICO BİTTİ] - page 4. (Read 14155 times)

legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
Yatırım yapan varsa nasıl ödemenizi geri alabileceğinizi şurada anlatmışlar:
http://telegra.ph/Refund-Instruction-07-06
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Bende kaldırdım şimdi tekrardan koydum yarına tekrardan pilları takarım. Ne olur ne olmaz bakalım bir şey vereceklermi. Cheesy
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
Ben de tekrarda geri koydum. Yarın kaldırırım. Yani teselli ödülü verseler bile şaka gibi bir miktar olacağına eminim. Ancak yine de emeğimiz boşa gitmesin. Sonuçta biz de riskleri bilerek girdik.
hero member
Activity: 700
Merit: 550
imzayı silmiştim geri döndüm. Birşey verseler fena olmaz o kadar süredir bekliyoruz. Sonuçta bu bir reklam işi reklamlarını yaptık Smiley

Mike bounty manager ile konuşacağını ve olaya bir çözüm getireceklerini söyledi.

İade için talimatlar burada: http://telegra.ph/Refund-Instruction-07-06
hero member
Activity: 546
Merit: 501
İmza kampanyası katılımcıları için bir görüşme yapacağım. Sonucunu paylaşırım.
imzayı silmiştim geri döndüm. Birşey verseler fena olmaz o kadar süredir bekliyoruz. Sonuçta bu bir reklam işi reklamlarını yaptık Smiley
hero member
hero member
Signatures do not take off until Saturday, on Friday the final costing of all sheets will be carried out.

Bounty konusunu yöneten arkadaş böyle bir şey söylemiş Cumartesiden önce kaldırmayın diyor galiba, demek ki bir şeyler verecekler.
İmzacıları icin sevindim. Amorti ikramiyesi olarak birseyler alacaksınız en azından. İmzasını kaldjranlar geri koysun bence son gün 2 aylık emek gitmesin

Bu sorulmuştu bende imzayı kaldırdım şimdi başka imzaya girdim şimdi nasıl gir çık yapıyım. O zaman neden bu adam onay vermiş bence talatk bir konuşsun olmadı. Kendisi son hafta stakeler silinmeyecek demişti.
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
Signatures do not take off until Saturday, on Friday the final costing of all sheets will be carried out.

Bounty konusunu yöneten arkadaş böyle bir şey söylemiş Cumartesiden önce kaldırmayın diyor galiba, demek ki bir şeyler verecekler.
İmzacıları icin sevindim. Amorti ikramiyesi olarak birseyler alacaksınız en azından. İmzasını kaldjranlar geri koysun bence son gün 2 aylık emek gitmesin

Son 1 hafta içinde kaldıranların stakeleri silinmemesi lazım çünkü sorulup onay alınmıştı kaldırmak için ben yine de tutuyorum şunun şurasında bir şey kalmadı.
sr. member
Activity: 317
GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

hero member
Activity: 661
Merit: 509
24 saat içinde açıklama yapacaklarını yazmışlar ana konuya, bekliyoruz bakalım.
imzaları da cuma günü sayıp kapatacaklar.
sr. member

sr. member
Activity: 322
Teknoloji şirketlerini ince eleyip sık dokuyarak ayırmak ki zaten bilinen büyük şirketlere yatırım yapılacagını açıklamışlardı neden saşma bir proje olsun,genellikle Bilgi Teknolojileri konusunda gelişmiş şirketlere yatırım yapacaklar.Uber,Airbnb vb. büyük firmalara ve büyümeye açık olan şirketlere yatırım yapmanın neresi saçma.
hero member
Beklenen sürpriz gerçekleşmedi, kocaman bir hayal kırıklığı. Neyse hocam görüşürken hala imzayı taşıyan arkadaşlar var falan deyin vicdansızlık yapmayıp bir şeyler gönderirler umarım Smiley

Ana başlıkta söylemişti zaten imzaları değiştirin stakeler kaybolmayacak diye zaten bu projenin son 2 gün kala yatırım almayacağı belli oldu büyük ihtimalle şu anda bu kadar kişiye bir teselli ikramiyesi verirler diye düşünüyorum. Talat arkadaşımızda bu konuyla ilgilenir.
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
saçma bir projeydi. reel sektöre kıyasla çok daha fazla kazandıran kripto paralar ile tekrar reel sektöre yatırım yapıp oradan bir şeyler gelmesini beklemek çok mantıklı değil. 

para iadesi yapacaklar mı, zannetmiyorum. çünkü en başından yalan söylüyor bu adamlar. yok kampanya yöneticisinin görevine son verdik, yok sağlam bir yatırım geliyor vs. 

iş planlarında pre-sale ile 5.375.000$ toplandığı yazıyor. öncesinde bu kadar fazla para toplayan bir projenin ico'da bu kadar az yatırım toplaması mümkün mü?

bence projeyi şu anki yatırımlarla (yetersiz dahi olsa) başlatacağız, ve sonra tekrar yeni bir ico yapacağız falan diyecekler.

full member
Activity: 266
Merit: 242
Yazık oldu gerçekten güzel projeydi nasıl bu kadar az topladı inanamıyorum
hele birde buyuk yatırımcılarla görüşecegiz falan dedıklerınde çok umutlanmıştım,gerçekten çok şaşkınım
sr. member
Beklenen sürpriz gerçekleşmedi, kocaman bir hayal kırıklığı. Neyse hocam görüşürken hala imzayı taşıyan arkadaşlar var falan deyin vicdansızlık yapmayıp bir şeyler gönderirler umarım Smiley
hero member
DUYURU

OnPlace Inc. ICO'su 05.07.2017 tarihinde minimum limite ulaşamamış ve 458 ETH'de kalmıştır.

Yapılan yatırımların nasıl geri alınacağı konusunda bir açıklama yakın zamanda yapılacaktır.

hero member
Activity: 882
Merit: 507
Açıkçası kendin şöyle baştan 1000'er 10000'er Ether göndermeyince, bir de büyük bir yatırımcıyla önceden anlaşmayınca işte tam olarak böyle oluyor.

Zaten bunu yapabilecek bir mantık olsaydı en baştan bunu yaparlardı daha sonrasında bugüne kadar'da hızlı bir şekilde minumum yatırımı geçerlerdi. Belkide paraları yoktur bilemeyiz. Cheesy
full member
Activity: 190
Merit: 100
GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!
Açıkçası kendin şöyle baştan 1000'er 10000'er Ether göndermeyince, bir de büyük bir yatırımcıyla önceden anlaşmayınca işte tam olarak böyle oluyor.
sr. member
Merit: 270
Proje çok güzeldi bence ama yukarıdaki mesajda söylendiği gibi marketing yapılamadı.Sosyal medyada pek görmedim tüm gün twitterda gezerim pek ortalıkta reklamı yokt çok nadir reklam yaptılar
Balina peşinde koştular oda olmayınca söndü gitti canım proje

açıkca balinanın gelmesini bekledir adamların beyanı biz zaten piyasadaki bir firmayı öylese size 2 tane 1k eth atacak adamı tanımıyorsunuz ki zaten kendileri bile 1k eth atsaydı ahan geçicek heral de diyerek ten bile 2450 limitini aşardı ama bence beceriksiz çıktılar

Bence bunlar yeni bir proje ile tekrardan orataya çıkacaklar diye düşünüyorum bu sefer ama baktılar yatırım alamıyorlar kendileri başta bir şey atarlar. Cheesy
Pages:
Jump to: