Pages:
Author

Topic: [ANN][TIME] ChronoBank 💖💖💖 5416 BTC - page 6. (Read 41410 times)

full member
Activity: 201
Merit: 100
Üye oldum. Üyeliğimi onayladım. Üye olduğum Email adresimi ahmed.chronobank 'a forumdan özel mesaj atarak gönderdim. Başka bir şey yapmama gerek var mı? (Siteye Ethereum adresi eklemek gibi.)
hero member
Activity: 686
Merit: 500
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
Şimdi son durum ne oldu. En son millete pm atıyorlardı dağıtım yapmak için geri dönüş yapan her kişiye listede yazan miktarı mı verecekler yoksa herkes mesaja cevap verdikten sonra yeni oranlar mi belli olacak?

Ben attım Pm bakalım ne zaman geri dönüş yapacaklar ( Yatıracaklar ) .
hero member
Activity: 518
bende katılıyorum her ico bir scam adayıdır. scam olmasa bile zararlı çıkma olasılığın oldukça yüksek .
ama ciddi yatırım tartışılır benim için 0,5 btc üxeri ciddidir snin için 3 btc üzeri tartışılır yani Cheesy
ama bounty hunter şuanda forumdakileri. çok az kişiyiz zaten
hero member
Activity: 896
Merit: 515
geriye yapmaları gereken bir tek pazarlama ile altcoinin kullanımını yaygınlaştırmak ve fiyat güvenliği yaratmak
bunu yapmak buy wall koymak falan değil.
Ayrıca projede bu kadar para harcayacak ne yapılmış olabilir kardeşim yapma gözünü seveyim asset kurmak 5416 btc mi gerektiriyor.Projeyi geliştirmek ne adamlar zaten eth altyapısında.

Peki en iyi siz biliyorsunuz. Zaten Eth altyapısında proje geliştirmeye gerek yok.
Ana konusunda da bunu desenize bakalım ne tepkiler gelecek. Wink
En iyiyi bildiğimi kast etmedim ve ana forumda yazarak birşeyleri kanıtlamamda mümkün değil. Ayrıca onların görüşüde beni  ilgilendirmez, ben kendi tecrübelerimden yola çıkarak bir çıkarımda bulundum ve projeye bakmadan dahi zaten %90+scam olan bir piyasada şartlar beni doğrular nitelikte. Genellemeler yanlıştır ama istatistik bize elimizdeki veriler ile geleceği tahminlemede yardımcı olabilir. Bu yüzden bu coin scamdir benim için, ayrıca türkçe forumda ico ya ciddi para yatıran olduğunu düşünmüyorum varsa yoksa bounty bekliyoruz. Bu yüzden abartmaya gerek yok  Wink
full member
Activity: 154
yeni hesap açtım neyin kafasıysa artık Invalid password or code, try again 2fa çalışmıyor saati bile değiştirdim olmuyor. neyin kafası bu şimdi?

2fa çalışmıyor, ben 4-5 kez denedim, kafayı yedim, pes ettim, ether adresini onaylattım bıraktım

saçmalamışlar gerçekten
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
yeni hesap açtım neyin kafasıysa artık Invalid password or code, try again 2fa çalışmıyor saati bile değiştirdim olmuyor. neyin kafası bu şimdi?

2fa çalışmıyor, ben 4-5 kez denedim, kafayı yedim, pes ettim, ether adresini onaylattım bıraktım
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
hero member
Activity: 518
ahmed isminden tırs Cheesy
sr. member
Activity: 506
Merit: 251
Önceden kayıt olduğumuz mail adresini kullanamayacakmıyız ?
Sırf bunun için mail adresi mi açmam gerekli ?
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
Doğru ama link https://chronobank.io/ggdfgdfgdfgdfgdsss değil.
Gelmesi gereken link bu:
1. Register a new ICO account - the old investor one will NOT work - here: https://chronobank.io/ghtfkDl347cdDrewSaq3sfreg
hero member
Activity: 698
Merit: 506
özelden mesaj gelmiş doğruluğu nedir diye sizinle paylaşmak istedim dolandırıcılık mağduru olmayalım. Smiley

Hello,

If you are receiving this message, that means you are eligible for a TIME bounty for participating in the Chronobank.io signature campaign.

Please follow the below steps to claim your bounty:
1. Register a new ICO account - the old investor one will NOT work - here: https://chronobank.io/ggdfgdfgdfgdfgdsss
2. Send the email address you used to create the at account to the account "ahmed.chronobank" - Message sent here (AhmedAshraf) will NOT be reviewed.

The deadline to send in a claim is the 24th of March, 2017. Claims sent after that date will NOT be reviewed, and you will no longer be eligible for a bounty.

Kind Regards,
Ahmed
legendary
Bounty dağıtımı başlamış ama kampanya yöneticisi biraz işi ağırdan alıyor. Daha önce hiç time yatmamış bir ico hesabı olması gerekiyor. Pm atacaklarmıs o pm e cevap olarak bir email adresimizi pm atıcaz.

Eski mail adresi çöp mü oldu yani. Pm ler geldi ama çok anlamadım olayı.

yeni mail adresi ile kayıt yapılıp, pm de söylenen adrese email gönderilecek, banada mail gelmiş ,
yeni üyelik açtım, ancak 2FA  aktifleştiremedim bir türlü
imzadan gelecek 4-5time için 2fa ile uğraşılmaz.

zaten bozuk galiba 2faları, öncedende birkaç kişi sorunundan bahsetmişti.

50 time bounty var ya, 3-5 olsa sallamıycam, onu şimdi ödemiycekler mi yoksa
hero member
Activity: 742
Merit: 501
Yeniden kayıt olurken yeni mail adresi kullanmamız gerekiyor. Saçma sapan iş yaptılar beceriksizler.
Satıp kurtulayım bunlardan iş çıkmaz.
sonradan dedilerki eğer balance sıfırsa kullanabilirsiniz. ama o sırada zaten yeni hesap açmıştık. Alacağımız 5-6 time inletiolar masallah

multi hesapcıları bezdirmek için bir taktik olabilir. Düşünsene adam 2 ay önce üşenmemiş uğraşmış 20tane hesap açmış,post kasmış... TIME'da ico fiyatının altında,çok birşeyde gelmeyecek, adam oturup 15-20 yeni hesap açacak....

birde bunları açarken, ip'den vs. yakalanırsa ban yiyecek
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Yeniden kayıt olurken yeni mail adresi kullanmamız gerekiyor. Saçma sapan iş yaptılar beceriksizler.
sonradan dedilerki eğer balance sıfırsa kullanabilirsiniz. ama o sırada zaten yeni hesap açmıştık. Alacağımız 5-6 time inletiolar masallah
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
hero member
Activity: 742
Merit: 501
Bounty dağıtımı başlamış ama kampanya yöneticisi biraz işi ağırdan alıyor. Daha önce hiç time yatmamış bir ico hesabı olması gerekiyor. Pm atacaklarmıs o pm e cevap olarak bir email adresimizi pm atıcaz.

yeni mail adresi ile kayıt yapılıp, pm de söylenen adrese email gönderilecek, banada mail gelmiş ,
imzadan gelecek 4-5time için 2fa ile uğraşılmaz.

zaten bozuk galiba 2faları, öncedende birkaç kişi sorunundan bahsetmişti.
hero member
Activity: 868
Merit: 502

sımdı bole msj atmıslar.. oraya tıklayıp uye olup ..uye oldugumuz e mail adresini bu vatandasa pm mı atcaz yanı
legendary

sr. member
Activity: 532
Merit: 251
Presale Starting May 1st

Eski mail adresi çöp mü oldu yani. Pm ler geldi ama çok anlamadım olayı. Hiç birşeyi düzgün yapamadılar. Çokta tutmayacak bu iş.
full member
Activity: 208
Acelem yok Smiley erkenden satmayı düşünmüyorum.
Pages:
Jump to: