Pages:
Author

Topic: [ANN][TIME] ChronoBank 💖💖💖 5416 BTC - page 8. (Read 41410 times)

full member
Activity: 154
Merit: 100
Bittrex'e girmesi güzel adım. Şimdi bountyler kaldı geriye.
ikm
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
öyle olucak liqui kimse pek güvenmiyor.
hacimden ziyade yükselmesi ve düşmemesi lazım

yükselmesine rağmen ico seviyesinin aldın 0,0083 gelmesi lazım daha
hero member
Activity: 742
Merit: 501
Bittrex deki hacim 0,5 BTC artar ama yakında .

Cashcash in dediğinden %100 artmış iyimiş.

bence millet, timelarını yavaş yavaş bittrexe taşıyor, yakında hacim oluşur...
sr. member
Activity: 672
Merit: 281

Cashcash in dediğinden %100 artmış iyimiş.
hero member
hero member
Activity: 518
Merit: 500
yeni borsa yüzde 10 attırmış biraz ama ben hala güvenmiyorum. giriş esnasında 75 üstüne attığında umarım satmışsınızdır
sr. member
Activity: 644
🤖UBEX.COM 🤖
sr. member
Activity: 672
Merit: 281
Bittrex e girmesi güzel olmuş. Liqui ' de 100 Btc lik hacim oluştu. Zaten 180 BTC lik toplam hacim var 100' ü TİME . 
hero member
aynen, ben hala nisan ayında fiyatın normal seviye ve üzerine çıkacağını tahmin ediyorum... Undecided
legendary
Activity: 2520
Merit: 1510
Chronobank güzel para topladı ama Waves'in yaptığı hatayı yapmamalılar. Topladıkları parayı buy wall oluşturmak için veya başka borsalara girebilmek için rüşvet olarak kullanmamalılar. Proje geliştikçe fiyat hak ettiği yere gelir.
hero member
Activity: 896
Merit: 515
ya adamlar 5416 btc toplamışlar, polo gibi sitelerin yan cebine sıkıştırı ver birkça yüz bin eklesinler seni borsalarına.Poloda ki coinlerin neredeyse hepsi scam, bir kısmıdı ölü dev bile yok başında.Günlük hacmi 1 btc yi bulmayanlar vs.  Beni ekleyin sitenize, alın bu parayıda helaliniz gibi harcayın diyemiyorlarsa bu projeden bir cacık çıkmaz. Hadi polo kurnazlık yapıyor kendide kontrol edebileceği coinleri ekliyor diyelim.Başka borsa mı yok aq. Liqui ve livecoin (belki fena değildir) falan bilinen mal siteler.
Şimdi adamların projelerine geri dönelim , bu adamların coin ismi bile bank ile ilgili ve amaçları freelance çalışanların ücretlerini hızlı , güvenilir bir şekilde alması. Hadi bu freelance çalışanlar aldı ödemeyi bununla , daha sonra çevirebilmeleri için adam akıllı bir exchange gerekmiyor mu? Cüzdanda usd ye mi dönüşüyor bu altcoinler Smiley Yemin ediyorum heryer scam kokuyor.

genel manada katılıyorum. sadece excahnge örnekleri çok iyi sayılmaz livecoin gene bi nebze . piyasada geçerli çok site var ama çok bilmiyoruz aslında.
hocam gerçektende scam başka bir açıklaması olamaz.Ulan zaten asset kurmuşsunuz ethereum tabanında , yani hiçbir bir halt yapmadan 10 milyondan fazla yatırım alıyorlar. Yapmaları gereken tek şey olan bu coinin fiyatını, kullanıcıların zarar etmeyeceği bir raya oturtmak.Bunun içinde gerekli şartlar belli ;yüksek hacim. Ee bu adamlar bu kadar para topladılar bunu bu çaba için harcamayacaklarda ne için kullanacaklar.
hero member
tekrar yükselmesini bekleriz artık Smiley
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
50 time piyangodan çıktı diye seviniyorduk, bountyler dağıtılana kadar pulla gönecek bizim time lar
hero member
Activity: 854
Merit: 500
imza ödülleri vs 25 martta dağıtılacakmış
Küçücük imza bounty'sini bile zamanında vermeyen Ico ya Ico demem ben daha neleri ertelerler kim bilir.
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
ya adamlar 5416 btc toplamışlar, polo gibi sitelerin yan cebine sıkıştırı ver birkça yüz bin eklesinler seni borsalarına.Poloda ki coinlerin neredeyse hepsi scam, bir kısmıdı ölü dev bile yok başında.Günlük hacmi 1 btc yi bulmayanlar vs.  Beni ekleyin sitenize, alın bu parayıda helaliniz gibi harcayın diyemiyorlarsa bu projeden bir cacık çıkmaz. Hadi polo kurnazlık yapıyor kendide kontrol edebileceği coinleri ekliyor diyelim.Başka borsa mı yok aq. Liqui ve livecoin (belki fena değildir) falan bilinen mal siteler.
Şimdi adamların projelerine geri dönelim , bu adamların coin ismi bile bank ile ilgili ve amaçları freelance çalışanların ücretlerini hızlı , güvenilir bir şekilde alması. Hadi bu freelance çalışanlar aldı ödemeyi bununla , daha sonra çevirebilmeleri için adam akıllı bir exchange gerekmiyor mu? Cüzdanda usd ye mi dönüşüyor bu altcoinler Smiley Yemin ediyorum heryer scam kokuyor.

genel manada katılıyorum. sadece excahnge örnekleri çok iyi sayılmaz livecoin gene bi nebze . piyasada geçerli çok site var ama çok bilmiyoruz aslında.
sr. member
Activity: 506
Merit: 251

Çok geç, bende ilk maaşı almadan buradan gelen para ile dönerim diye düşünüyordum.
sr. member
Activity: 532
Merit: 251
Presale Starting May 1st

Ne dandik birşey ya 1-2 haftaya dağıtacaklardı sözde yalan mı oldu ?
hero member
hero member
Activity: 896
Merit: 515
sr. member
Activity: 644
🤖UBEX.COM 🤖
Böyle icolar genel anlamda tüm icolardan soğutur adamı .
Pages:
Jump to: