Pages:
Author

Topic: [ANN][TIME] ChronoBank 💖💖💖 5416 BTC - page 2. (Read 41403 times)

copper member
Activity: 1274
Merit: 555
https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site
dasak gecer gibi verdikleri cevap şu: insanlar eth adreslerini ne kadar çabuk girip onaylarsa o zaman ödeme yapacaklarmış. 3-5 kere sordum fix aynı cevap.
hero member
Activity: 868
Merit: 502
bu ıpneler bıze vermıycek galıba .onca gun ımzada tuttuk bı de bunları mk
sr. member
Activity: 392
Merit: 257
2. parti ödemelerini alabilen oldu mu?
Cumartesi gunu mail attım. Daha 2. Dağıtımı yapmadık dediler. 10 gun oldu ether adresini kayıt edeli ama 1 time daha veremediler
copper member
Activity: 1274
Merit: 555
https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site
2. parti ödemelerini alabilen oldu mu?
hero member
Activity: 698
Merit: 506
ether hesabına ne zaman gönderecekler bunlar?
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
1 Time yaklaşık 10 dolar havadan verdiler tek bir mail adresi girmek yeterliydi. Arkadaşlarıma söylüyorum ama hiçbiri ilgilenmiyor oysa bu piyasada hiçbir şey yapmadan para kazanmak işte bu kadar kolay.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Newsletter bountysine katilmis kisiler o email adresiyle kayitli chrono ico hesabi acmis olmasi gerekiyor ve o hesaba ether adresi tanimlayip bunu gelen emaille confirm etmesi gerekiyor. Bu asamalarin hepsini yaptiktan sonra bekleyeceksiniz. Odemeler belirli periodlarla otomatik olarak yapiliyormus. 1 time hic fena rakam degil. Kayit olduysaniz basit birkac islem yuzunden kacirmayin
hero member
Activity: 546
Merit: 501
Bülten kayıtlarında dağıtılacak olan 1TIME lar eth cüzdanlarınıza gönderilmiş.

Adreslerinizi kontrol edin.
ben aldım bereket versin 10 usd Smiley
hero member
Activity: 742
benden baska ımza ödüllerını alamayan var mı ya
alamadıysan slack kanalina gir @vladislav denen adamı bul,derdini anlat yardımcı olabilir...
hero member
Activity: 868
Merit: 502
benden baska ımza ödüllerını alamayan var mı ya
sr. member
Activity: 854
Merit: 256

bilgilendirme için teşekkürler.
hero member
Activity: 742

sr. member
Activity: 322
Merit: 250
arkadaşlar bu conıne ico iken katılan varmı acaba
eger varsa,borsaya açıldıgındakı degerı ile kıyaslandıgında durumu nasıldı
yanı 1 btc ico yatırımı yapılmış olsa bonussuz
borsaya açıldıgında 1 btc den fazlamı yoksa azmı elınıze geçen
teşekkurler

btc olarak, bonusları hesaplamazsak ico fiyatının altında, ico fiyatı, 1 time:0.01 btc idi
Yanii piyasaya cikmadan yatirim yaptigimizda zarar etme olasiligi var.Yatirdigim para dan daha dusuk piyasaya cikabiliyor ve bekledigin surede zarar oluyor.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
teşekkurler

btc olarak, bonusları hesaplamazsak ico fiyatının altında, ico fiyatı, 1 time:0.01 btc idi
sr. member
Activity: 359
Yardımsever bir arkadaş sayesinde sorunum çözüldü, kendisine çok teşekkür ederim, saygılar.
sr. member
Activity: 322
teşekkurler
sr. member
Şimdi arkadaşlar, borsadaki Time göndereceğim adresi , myetherwallet.com daki kutucuğa yazdığımda şöyle bir uyarı yazısı çıkıyor alt tarafta:

If you are getting an insufficient balance for gas ... error, you must have a small amount of ETH in your account in order to cover the cost of gas. Add 0.01 ETH to this account and try again.

Daha sonra tüm Time bakiyesini alt tarafa yazıyorum ve işlemi gönder butonuna basıyorum.

şu an 1.34 TIME
bu adresse 0xab6568cecdb8331f1fcd361094b1d8a3583d4b70
The ETH node you are sending through is provided by MyEtherWallet.
Göndermek üzeresin. Emin misin?

diye bir yazı çıkıyor. Sonrasında, evet eminim işlemi tamamla butonuna tıklıyorum

Insufficient funds. The account you tried to send transaction from does not have enough funds. Required 2621060000000000 and got: 0.

Bu uyarıyı veriyor ve işlemi gerçekleştirmiyor.

Şimdi bu durumda bana en az kaç ether gerek bu işlemi yapmak için ve elinde ether olan arkadaşlardan ricam ne kadar gerekse bana ether lütfen aşağıdaki adrese gönderin, göndermeden önce bana buraya Banka hesap IBAN numaranızı yazın, hemen havale veya eft yapayım IBAN numarasına, yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler. Fazla bir Time yok hesapta ama niye atıl kalsın tek derdim bu, o kadar imzasını taşıdık karşılığını ufak da olsa alayım : ) Hatta hala kaldırmamışım : ) Saygılar.

0x618D7BFFE7765CB9DE502Fbc8bD655355D848e68

adreste ether var mı, gass için az miktarda ether olması lazım adreste

Malesef Eth yok, sizin elinizde var mı ya da nereden alabilirim acaba ?
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
Şimdi arkadaşlar, borsadaki Time göndereceğim adresi , myetherwallet.com daki kutucuğa yazdığımda şöyle bir uyarı yazısı çıkıyor alt tarafta:

If you are getting an insufficient balance for gas ... error, you must have a small amount of ETH in your account in order to cover the cost of gas. Add 0.01 ETH to this account and try again.

Daha sonra tüm Time bakiyesini alt tarafa yazıyorum ve işlemi gönder butonuna basıyorum.

şu an 1.34 TIME

diye bir yazı çıkıyor. Sonrasında, evet eminim işlemi tamamla butonuna tıklıyorum

Insufficient funds. The account you tried to send transaction from does not have enough funds. Required 2621060000000000 and got: 0.

Şimdi bu durumda bana en az kaç ether gerek bu işlemi yapmak için ve elinde ether olan arkadaşlardan ricam ne kadar gerekse bana ether lütfen aşağıdaki adrese gönderin, göndermeden önce bana buraya Banka hesap IBAN numaranızı yazın, hemen havale veya eft yapayım IBAN numarasına, yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler. Fazla bir Time yok hesapta ama niye atıl kalsın tek derdim bu, o kadar imzasını taşıdık karşılığını ufak da olsa alayım : ) Hatta hala kaldırmamışım : ) Saygılar.

adreste ether var mı, gass için az miktarda ether olması lazım adreste
sr. member

şu an 1.34 TIME

sr. member
Activity: 854
Merit: 256
İmza kampanyasından gelen Time ları borsaya aktaramıyorum. 0.02 Eth istiyor. Elinde 0.02 Eth olan şu adrese gönderebilir mi acaba :

0x618D7BFFE7765CB9DE502Fbc8bD655355D848e68 Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

0.02 ethere gerek yok cok daha az etherle bu islemi yapabilirsiniz. 0.02 ether oldukca yuksek bir fee

0.003 ether yetiyordu benim bildiğm.
Pages:
Jump to: