Pages:
Author

Topic: [ANN][TIME] ChronoBank 💖💖💖 5416 BTC - page 4. (Read 41410 times)

sr. member
Activity: 784
Merit: 425
Sonunda gonderiolatmi odulleri hayirli olsun biraz
hero member
Activity: 868
Merit: 502
bana gelmemıs 2fa yı aktıf etmeden de gonderıyorlar mı acaba
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
bountyleri bile duzgun dağıtamayan bir icodan cok birşey beklememek lazım. imzayı 25i dağıtacaklardı daha dağıtmamışlar onu gectim diğer bountyler icin tarih bile vermediler daha. ico fiyatına okutabiliyorsanız bence kaçırmayın bu fırsatı.
gelmiş.
TIME (5.2) ~ $48.09
   ----------------------------------
   Total Value: $48.09
hero member
Activity: 532
Merit: 500
Sonunda Ico sayfasına geldi. Çekim için adres verdim bakalım ne zamana gelecek birde onu bekleyeceğiz. Böyle BOUNTY dağıtımı olmaz ama bunlar nasıl geliştirecek bu coini allah bilir sürekli erteler dururlar.
sr. member
Activity: 506
Merit: 251
Az önce benimki gelmiş çok şükür.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
bountyleri bile duzgun dağıtamayan bir icodan cok birşey beklememek lazım. imzayı 25i dağıtacaklardı daha dağıtmamışlar onu gectim diğer bountyler icin tarih bile vermediler daha. ico fiyatına okutabiliyorsanız bence kaçırmayın bu fırsatı.
hero member
Activity: 742
Merit: 501
TIME, Lykke borsasına girmiş.
sr. member
Aşağıdaki ekran alıntısına göre, en fazla mesaj gönderen ilk 20 kişinin 50 Time ödülü olabilir (mi acaba).

sr. member
Activity: 784
Merit: 425
Cronobankcilar neselenmislerdir. Tek sorun dolar bazinda degeri gene biraz altta ama guzel bir yukselis oldu bountycilerden once. Artik iyi izlemek lazim
hero member
Activity: 698
Merit: 506
tokeni bozdurmayı düşünüyorum hangi borsayı önerirsiniz?
hero member
Activity: 742
Merit: 501
Fiyatı ico fiyatına yaklaşmış.

İmza ödemeleri bugün yarın yapılacakmış. Bugün Pazar olduğundan Dev'ler tatildeymiş ama Ödemeleri ayarlamaya çalışacakmış.

Pazar veya Pazartesi diyor...

Chronomint ve Chronowallet Açık Beta için hazırmış.

full member
Activity: 154
Merit: 100
Fiyatı ico fiyatına yaklaşmış.
sr. member
Activity: 406
Merit: 250
Imza dagtimlarinin bokunu cikarmaya basladilar. Kendi coinlerini verecek olan kampanyalardan odul almak kanser ediyor. En iyisi direkt btc veren kampanyalar. Bu altcoin dagitanlarinda tek avantaji odul sonrasi 2x 3x yapmasi baska bi halt yok.

böyle direk saf btc veren kampanyalar nerde yahu keşke olsa da ilerde biz de katılsak  Cheesy
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
Durumla ilgili gelişme yok mu? ne zaman ödenecekmiş?
sr. member
Söz vermişler bugün diye ödemeyecekler yine sanırım.
Time decent wings bir şey daha vardı ama unuttum bekleye bekleye ağaç olduk alacaklı gibi bekliyoruz arkadaş.

İlk defa bir imza kampanyasına girdim, ödeme gecikmeside bana denk geldi galiba. Bugün ödeseler iyi olacaktı.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Söz vermişler bugün diye ödemeyecekler yine sanırım.
Time decent wings bir şey daha vardı ama unuttum bekleye bekleye ağaç olduk alacaklı gibi bekliyoruz arkadaş.
hero member
Activity: 686
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
Cheesy adam zaten sizin zarar edip etmemenizi umursamıyor ki şuanda kendi elindelerinin değerini koruma çabasında !
bakalım ne yapıcaklar ben şimdiden 45k dan alışı gönderdim gelirse gelir Cheesy

Sen 45k dan beklerken fiyatı 0.00789643 BTC ye yükseldi.
hero member
Activity: 518
Cheesy adam zaten sizin zarar edip etmemenizi umursamıyor ki şuanda kendi elindelerinin değerini koruma çabasında !
bakalım ne yapıcaklar ben şimdiden 45k dan alışı gönderdim gelirse gelir Cheesy
hero member
Activity: 532
tahminlerini tuturamadılar ico fiyatının altında olan özellikle yüzde 20 den fazla düşük duran bir coin bountyleriniverdiğinde bunun daha da etki ediceğiniz düşündüklerinden ayak sürüyorlar.
mantıklıda bounty öyle usandı ki aldıkları gibi verirler piyasa oda 50k altı demek hatta bana kalırsa garanti düşr sonra ne zaman ico fiyatına gelir belli olmaz. geri alım yaparlarmı oda ayrı bir çalışma gerek
Tamamda bence bunun çözümü süreyi uzatmak değil bizim elimizden onlar btc ile alsınlar o zaman kendileri beklesin ıconomi nin yaptığı gibi. Btc olarak alalım o şekilde de coinin fiyatı düşmemiş olur.
hero member
Activity: 518
tahminlerini tuturamadılar ico fiyatının altında olan özellikle yüzde 20 den fazla düşük duran bir coin bountyleriniverdiğinde bunun daha da etki ediceğiniz düşündüklerinden ayak sürüyorlar.
mantıklıda bounty öyle usandı ki aldıkları gibi verirler piyasa oda 50k altı demek hatta bana kalırsa garanti düşr sonra ne zaman ico fiyatına gelir belli olmaz. geri alım yaparlarmı oda ayrı bir çalışma gerek
Pages:
Jump to: