Pages:
Author

Topic: [ANN][TIME] ChronoBank 💖💖💖 5416 BTC - page 5. (Read 41410 times)

copper member
Activity: 1274
Merit: 555
https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site
Imza dagtimlarinin bokunu cikarmaya basladilar. Kendi coinlerini verecek olan kampanyalardan odul almak kanser ediyor. En iyisi direkt btc veren kampanyalar. Bu altcoin dagitanlarinda tek avantaji odul sonrasi 2x 3x yapmasi baska bi halt yok.
hero member
Activity: 532
Merit: 500
Bu kadar uzun süren ve bu kadar oyalamak bir kampanya için hem verdikleri miktar az hemde böyle ödül dağıtımı olmaz ya ertele ertele nereye kadar ya düzenleme böyle bir şey yada zamanında ödemeyi yap.
hero member
Activity: 698
Merit: 506
bu gün dağıtacaklar sözde bakalım ne gelecek
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
1 TIME = 0.00638407 BTC olmuş bize düşen imza parası anca 0.042 BTC ediyor. Diğer kampanyaları düşününce Chronobank çok kötü geçti.
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
45k dan alıcam btün bountyleri demedi demeyin Cheesy
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
mail adresini pm atmak yeterli mi?
full member
Activity: 154
Merit: 100
sanırım yarın dağıtmaya başlayacaklar. umarım tekrar ertelemezler.
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
ben eth adresini henüz eklemedim ama eski ile yeni ıco hesabımdada henüz hiçbirşey yok. Bakiye boş gözüküyor her ikisinde sizde de öyle mi ?

eth adresini ekle,
şuan herhangi bir hareket zaten olmayacak. ayın 25inden sonra kontrollere başlayacaklar.
chronobank.io sitesinde oto-script varmış, 2-3gün arayla çalışan... Bu script çalıştığında, ico hesabındaki TIME'ları yazılı ETH adresine gönderiyormuş. Örneğin ilk parti dağıtımı kaçırdığında (ETH adresi girmediysen), ikinci dağıtımı bekleyeceksin. İşler karışmasın,bence şimdiden bir ETH adresi tanımla.

Yılan hikayesine döndü zaten...

hocam benim beynim aktı kusura bakmayın, hangi siteye hangi eth adresini nasıl tanımlıyoruz?

sırf bunun için yeni e posta hesabı açtım.
Chronobank ico hesabında dashboard sekmesinde kocaman var eth adress diye, oraya tanımlaman lazım. Eth cüzdanınada myetherwalleten sahip olabilirsin.

Hallettim hocam tamamdır, teşekkürler.
hero member
Activity: 546
Merit: 501
ben eth adresini henüz eklemedim ama eski ile yeni ıco hesabımdada henüz hiçbirşey yok. Bakiye boş gözüküyor her ikisinde sizde de öyle mi ?

eth adresini ekle,
şuan herhangi bir hareket zaten olmayacak. ayın 25inden sonra kontrollere başlayacaklar.
chronobank.io sitesinde oto-script varmış, 2-3gün arayla çalışan... Bu script çalıştığında, ico hesabındaki TIME'ları yazılı ETH adresine gönderiyormuş. Örneğin ilk parti dağıtımı kaçırdığında (ETH adresi girmediysen), ikinci dağıtımı bekleyeceksin. İşler karışmasın,bence şimdiden bir ETH adresi tanımla.

hocam benim beynim aktı kusura bakmayın, hangi siteye hangi eth adresini nasıl tanımlıyoruz?

Chronobank ico hesabında dashboard sekmesinde kocaman var eth adress diye, oraya tanımlaman lazım. Eth cüzdanınada myetherwalleten sahip olabilirsin.
sr. member
Activity: 506
Merit: 251
BTC 700 - 800 dolara falan insin diye mi bekliyorlar ne. İki kuruş kazandık diye sevindik ama boşa çıkacak sanırım  Grin
sr. member
Merit: 256

eth adresini ekle,

hero member
O kadar BOUNTY gördüm bu kadar rezilini görmedim yazık ya.
Wings'te var onu unutmayalım onu bekleyenler yaşlandı Wink Son zamanlarda aldıkları yatırım hepsini tatmin eder oldu, bu yüzden imzacılara olan ihtiyaç azalmış ve zorlaştırılmış.
hero member
Merit: 500
O kadar BOUNTY gördüm bu kadar rezilini görmedim yazık ya.
sr. member
Activity: 506
Merit: 251
site çökmüş heralde sözleşmeyi onaylıyorum sayfa gelmiyor Smiley

Error 504 Ray ID: 3419eba82d5272fb • 2017-03-18 17:30:33 UTC
Gateway time-out

You
Browser
Working

Amsterdam
Cloudflare
Working

chronobank.io
Host
Error

Sorun yok ben şuan girebiliyorum.
hero member
Activity: 698
Merit: 506
site çökmüş heralde sözleşmeyi onaylıyorum sayfa gelmiyor Smiley

Error 504 Ray ID: 3419eba82d5272fb • 2017-03-18 17:30:33 UTC
Gateway time-out

You
Browser
Working

Amsterdam
Cloudflare
Working

chronobank.io
Host
Error
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
vermiyorum dicek nerdeyse öyle dese varya yeminde 80k gider bounty satıcıları düşüremez Cheesy
hero member
Activity: 644
Merit: 502
İmzaların ödüllerini vermesi nisan ı geçecek bu gidişle . Zaten adamlar uzatma ustaları.
hero member
Activity: 742

eth adresini ekle,

hero member
hero member
Activity: 742
Üye oldum. Üyeliğimi onayladım. Üye olduğum Email adresimi ahmed.chronobank 'a forumdan özel mesaj atarak gönderdim. Başka bir şey yapmama gerek var mı? (Siteye Ethereum adresi eklemek gibi.)
siteye ethereum adresinide ekle ve onayla . tamam
Pages:
Jump to: