Pages:
Author

Topic: [ANN][TOKEN] DAV - Merkezi Olmayan Özerk Taşıtlar. Erken Ön Satış 2018 - page 2. (Read 2683 times)

legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
Bu bancor üzerinden gelen DAVSG yi manuel olarak mı çeviricez?
Yoksa elimizdeki miktar kadar onlar mı yollayacaklar gerçek tokenleri
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
Çeviri, imza ve sosyal medya ödül tokenları dav cinsinden belirlendi. Buna göre 1 davtr 212.332 Dav tokenı değerinde, 1 davsg 504.18 dav token değerinde, 1 davsm 1.59 dav token değerinde olarak belirlendi. Stake sayınızla bu değerleri çarpıp kaç dav tokena hak kazandığınızı hesaplayabilirsiniz. Bunuda ico fiyatı olan 0.06 dolarla çarptığınızda dolar cinsinden toplam sonucu bulabilirsiniz. Fena sayılmaz bence.
copper member
Activity: 1358
Merit: 523
bu ne alemde 15inde hitbtc girecekti sözde. Tokenler hale kilitli sanırım. Telegramından ban yedim hiçbiryerde lafıda geçmiyor. Token yaktılar sonrası muamma.
legendary
Arkadaşlar sonuç nedir ne oldu ?
Benim yaptığım animasyon videosuna yalnızca 1 stake vermişler.
Rezillik ya başka birşey demiyorum.Ben o kadar emek verip animasyon videosu hazırlıcam 2 dk da hazırlanan makaleler 2 stake alacak ben 1.
sr. member
1 davsg mi geldi anlamadım ?
Kaç stake varsa o kadar gelmesi gerekmiyo mu?
Bu arada 1davsg sanırım 400 dav token diye biliyorum

kafam yerinde değildi herhalde saçma sapan bir cümle kurmuşum, davsg cinsniden yattı da ne zaman convert edilecek bilen var mı bir de
1 davsg=400 dav token ise, kötüymüş. Smiley

Yapma ya. Ikinci swarm vakası gibimi olcak bu da. Amerikan projeler cok cimri zaten çok az ödül veriyorlar. Kılın yünün hesabını yapıyorlar resmen. Son derecede uzun sürdü 27 haftayla.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150

kafam yerinde değildi herhalde saçma sapan bir cümle kurmuşum, davsg cinsniden yattı da ne zaman convert edilecek bilen var mı bir de

bancor üzerinde kendiliginden convert ediliyor olması lazım. eskiden convert diye buton cıkıyordu simdi sanırım direk market gibi alıs satıs gibi değişim yine ether zinciri uzerinden yapılıyor
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case

legendary
legendary
just in case
Spreadsheetten su anda bakıyorum. Alfabe sırasına göre yeniden yapmışlar listeyi (imza) ve en bastan ilk 36 kişiye(turuncu işaretlenmiş) bancor cüzdanlarına tokenlarını yollamışlar. Sarı işaretlenmişlerede yollayacaklar. Çeviri ödüllerinde dagtılacak tokenlarda belirlenmiş. Diğer ödüllerdede stakeler belirlenmiş.  Baya hızlı dağıtıp tamamlayacaklar anlaşılan.

ben o listedeyim ama bana gelen giden yok
Kardeşim sen tekrar turuncu oldun bidaha kontrol etsene bancoru.
Gelmiştir belki tokenler.
Amazix böyle haksızlıklar yapmaz bence

Aynen sağolun omorfi nin önerisi üzerine telegramdan supportlarina yazdım incelediler evet yatirmamişiz dediler sonra yatirdilar.
1 davsg cinsinden yatti da 1davsg kaç dav token ki?
legendary
Spreadsheetten su anda bakıyorum. Alfabe sırasına göre yeniden yapmışlar listeyi (imza) ve en bastan ilk 36 kişiye(turuncu işaretlenmiş) bancor cüzdanlarına tokenlarını yollamışlar. Sarı işaretlenmişlerede yollayacaklar. Çeviri ödüllerinde dagtılacak tokenlarda belirlenmiş. Diğer ödüllerdede stakeler belirlenmiş.  Baya hızlı dağıtıp tamamlayacaklar anlaşılan.

Kardeşim sen tekrar turuncu oldun bidaha kontrol etsene bancoru.
Gelmiştir belki tokenler.
Amazix böyle haksızlıklar yapmaz bence
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Token sayım eksik hesaplandı, listeleri kontrol edin arkadaşlar son zamanlarda çok fazla eksik stake ya da verilmemiş stake olayları olmaya başladı.
sr. member

Tokens sent demişler turuncu çizilenlere. Sizde turuncusunuz.  MEW dende bi kontrol et hocam belki sasırıp direk ether adresine atmıslardır. Bancor hesabına gonderceklerini söylemislerdi gerci. Listede bir kişiyide mavi işaretlemişler bancor cüzdanı yok diye. Telegramdan bir yazın gene hocam siz. Ben telegram kanalı takip ediyorum youtube ödüllerinde filan itirazlar oluyor imza stake toplamlarına bir iki itirazda gördüm. Ama hesabıma gelmedi yollanan tokenlar diyen görmedim.
legendary
just in case

sr. member
sr. member
Activity: 392
Merit: 257
borsaya girermi diye sormaya gerek yok bancor platformunda olan bir coin. Coinlerin dağıtımı yapıldımı bilemiyorum ama aktif oldugu an bancorda hareketlenmeye başlar.
jr. member
Activity: 168
Merit: 1
Herkese geçmiş olsun sanal paralar ilk başta bir gelir kaynağı gibi görünüyordu daha sonra millet iyice bir zarar etmeye başladı neyse önünüzdeki maçalara bakalım
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Hala telegram uzerınden mıllet nasıl tokatlanıyor gerçekten anlamıyor resmen şaka gibi. Insanların artık buna alışması gerekıyor telegramdan kimseye para göndermeyin arkadaşlar ayrıca proje bence başarılı oldu. Bu şartlar altında güzel yatırım aldılar
sr. member
Satış bitti ancak türkçe konuda kimseden ses soluk çıkmadı moraller bozuk anlaşılan. Evet satış oldukça düşük kaldı bekleneni veremedi ilk gün o kadar hızlı başlamış olduğu halde. Phishing olaylarıda söz konusu oldu milleti manipüle ettiler gene baska scam adreslere yolladı etherleride millet. Ozellikle telegramda sonu AmAzİx le biten pek çok çakma kullanıcı ismi üzerinden ozel mesaj yolu ile bayağı ether carptılar. Tokenlar satışın bitmesinden 14 gün sonra bancor cuzdanlarımıza dağıtılacak sanırım ordan mewe cekebilme imkanı olacak. 4 gün oldu satış biteli takip edeceğiz artık 10 gun sonra gelecektir tokenlar diye umuyorum.  Hitbtc de işleme başlayacağı öngörülüyormuş telegramdan takip edebildiğim kadarıyla. Cuzdana cekmeye bile gerek yok yatsın 1-2 ay hitbtc de basladıgında islem görmeye direk bancordan borsa hesabına cekeriz. Fee ücreti için bir miktar etherde gerekebilir eğer bancor geçen sene kendi tokenlarının dagıtımındaki gibi çekim yapabilmek için kendisi ether vermezse.
legendary
Sanırım 40k yı geçemeyecekler artık yatırım neredeyse yok gibi.
40k da fena sayılmaz inşallah boutyciler olarak iyi bir miktar gelirde yüzümüz şu zor günlerde bi güler.
member
Activity: 378
Merit: 11
Dav bounty katılımcıların kyc istiyormu arkadaşlar artık amazix bütün icolarda kyc istiyoruz demişti ama bu dav için geçerlimi bilen varmı, blog yazmayı düşünüyorum ama kyc varsa hiç uğraşmayacağım
Pages:
Jump to: