Pages:
Author

Topic: [ANN][TOKEN] DAV - Merkezi Olmayan Özerk Taşıtlar. Erken Ön Satış 2018 - page 5. (Read 2684 times)

legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
Bütün dav zedeler burada buluşmuşuz valla Cheesy
Abiler 1 yıl sürer sanırım bu serüven.Karşılığını alabilirsek ne ala .. Ekip güzel,proje güzel
Tutarmı tutar bakalım belkide baya sevindirecek bizi.
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
Bekir Yıldız
when bounty end ?
John Galt AmaZix Bounty Supportadmin
Bekir Yıldız
when bounty end ?
Bounty campaign will end until the LAST DAY OF TOKEN SALE (14 May, 2018)
Bekir Yıldız
New token sale
June 11
Which ?
John Galt AmaZix Bounty Supportadmin
Bekir Yıldız
New token sale
Project related questions such as main token sale should be asked in the main channel.

https://t.me/DAVNetwork

Dav bounty kanalındaki muhabbet bu. Bizim türk arkadaş ne zaman sona erer diyor. Admin token satısının son günü yani 14 mayısta diyor. Halbuki uzatıldı açık satışın başlama tarihi icodropsa göre 11 hazirana. Bu 11 haziran telegramdada açıklanmıştı geçtiğimiz günlerde bende gördüm. Türk arkadaş bunu belirtiyor hangi tarih gibisinden. Adminin ödülün sonlanacağı tarihle ilgili bilgisi yokki ana kanala yönlendiriyor arkadaşı. Duyuru başlığı 2017 aralıkta açılmıştı bu projenin yanılmıyorsam baya uzamış dahada uzamaz umarım.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
şimdi arkadaşlar imzalar haziranın sonuna kadar kalacak mı ben hiçbir şey anlamadım açıkçası ?
bountyler şimdi 15 mayısta sonmu yoksa devam edecek mi neredeyse 1 yıldır bountydeyiz yaw Sad

Bunu bir türk arkadaş sordu bounty kanalında, admindi sanırım biri çıkıp mayısın ortasında tamamlancak dedi bi başkasıda dav kanalının linkini verdi ve bu kanalda sorun dedi. Dav resmi telegram kanalına baktığımda aynı arkadaşın orda sordugunuda gördüm ordanda bounty kanalnın linkini verip burda sorun demiş adminin teki. Yani telegram sorumlularınında ödülün sonlanacağı tarihten haberi yok anlaşılan. Bu arada hard cap 50m a yükseltildi. Sanırım sabit bir ether cinsinden hard cap hedefleri var ve haziran 11 e kadar piyasanın ve ethereumun yükseleceğini ön görerekten dolar bazında yukarı çekiyorlar hard capi. Takip ettiğim kaynak icodrops

kafa mı buluyorlar bu kadar uzun bounty mi olurmuş presale de 15m yaptıkları için arttışmışlardir üçkağitçilar.
sr. member
şimdi arkadaşlar imzalar haziranın sonuna kadar kalacak mı ben hiçbir şey anlamadım açıkçası ?
bountyler şimdi 15 mayısta sonmu yoksa devam edecek mi neredeyse 1 yıldır bountydeyiz yaw Sad

Bunu bir türk arkadaş sordu bounty kanalında, admindi sanırım biri çıkıp mayısın ortasında tamamlancak dedi bi başkasıda dav kanalının linkini verdi ve bu kanalda sorun dedi. Dav resmi telegram kanalına baktığımda aynı arkadaşın orda sordugunuda gördüm ordanda bounty kanalnın linkini verip burda sorun demiş adminin teki. Yani telegram sorumlularınında ödülün sonlanacağı tarihten haberi yok anlaşılan. Bu arada hard cap 50m a yükseltildi. Sanırım sabit bir ether cinsinden hard cap hedefleri var ve haziran 11 e kadar piyasanın ve ethereumun yükseleceğini ön görerekten dolar bazında yukarı çekiyorlar hard capi. Takip ettiğim kaynak icodrops
legendary
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
İyi sonunda bi tarih belirleyebilmişler, ama imzacılar için uzun kampanyalardan birisi. Cardstack hala belirsiz en azından DAV birşeyler yaptı
sr. member
Bugün yapılan bir açıklama ile açık crowdsale satış tarihinin 11 haziran 2018 e ertelendiği duyuruldu. Geçen hafta hard cap miktarıda 38m dan 48m a yükseltilmişti. Ön satışta 24k ether toplandı 14m civarı bir meblag. Sanırım bundan daha öncede ertelenmişti ico tarihi . Bakalım hayırlısı
sr. member
Çoğu projenin aksine imza spreadsheetini haftalık dönüm tarihinden hemen bir gün sonra güncellediler. Çok çalışkan bir ödül yöneticimiz var anlaşılan Smiley Son girdigim imzada dört hafta sonra topluca güncellendiğini bile görmüştüm
newbie
Activity: 133
Merit: 0
sr. member
Imza isleride cok zorlastı bu sene. Gecen sene bancorda bes veya altı  haftamı ne kalmıstık en basından ustelik. Bu seneki projeler icolari erteledikçe erteliyorlar. Imzada uzuyor haliyle. Kendi adıma ne zamandır basından imzasına girdigim bir projede olmadı zaten proje sayısı cok fazla arttıgından. Proje gayet sağlam görünüyor ama uzun beklediğinizin faydasını görürsünüz hocam. Kaç proje ön satısta 16m seviyelerinde toplayabiliyorki.
legendary
uzadı gitti bu kampanya 2 aydır imzadayım giriyorsun çıkamıyorsun. 2 ayı daha var galiba bu kadar uzun sürmemesi lazım bir kampanyanın.
ben inceledim sen yaklaşık 3 aydır imzadasın zaten kardeşim.
kampanyaya 2 hafta sonra başlamışsın.
mayısın sonunda ico bitecek oradanda ekle 3 ay.
6 ay bizi hapsediyorlar.

evet öyle görünüyor. uğraştığımıza değmeyecek gibi bir his var içimde ama bu kadar bekledikten sonra kampanyanın ortasında çıkmak saçma olur Smiley

valla ben sürekli yazıyorum bounty yöneticisi nico ya sende yaz.
şu havuzu genişletin de.
Ayıptır ya.
Bide çıkınca imzadan komple siliniyormuş puanlar.
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
uzadı gitti bu kampanya 2 aydır imzadayım giriyorsun çıkamıyorsun. 2 ayı daha var galiba bu kadar uzun sürmemesi lazım bir kampanyanın.
6 ay bizi hapsediyorlar.

evet öyle görünüyor. uğraştığımıza değmeyecek gibi bir his var içimde ama bu kadar bekledikten sonra kampanyanın ortasında çıkmak saçma olur Smiley
full member
Activity: 420
Merit: 100
önceki bölümde  Alternatif Kripto-Paralar'da konu açılmış hakkında imza 6 ay sürüyor falan diye, zaten 3 ayı bitmiş şimdi girenlerde 3 ay daha sabredecekler yani.bence kazançlı olacağını düşünüyorsanız 3 ay beklenebilir ama bide tam tersi bi durum sözkonusu olursa o zaman sıkıntı olabilir işte.artık kısa kampanyalar çok denk gelmiyor malesef.bugün girdiğim immverse imzasında 3 ay kalacağım bende

ben girecektim imzasına ama o konuyu görünce vazgeçtim zaten birde bounty tablosu dağınıktı tabii yanlış hatırlamıyorsam öyleydi ama eğer iyi kazandırsa girenler mutlu olur
full member
Activity: 322
Merit: 112
önceki bölümde  Alternatif Kripto-Paralar'da konu açılmış hakkında imza 6 ay sürüyor falan diye, zaten 3 ayı bitmiş şimdi girenlerde 3 ay daha sabredecekler yani.bence kazançlı olacağını düşünüyorsanız 3 ay beklenebilir ama bide tam tersi bi durum sözkonusu olursa o zaman sıkıntı olabilir işte.artık kısa kampanyalar çok denk gelmiyor malesef.bugün girdiğim immverse imzasında 3 ay kalacağım bende
sr. member
Activity: 628
Merit: 251
Tamam iyi proje ama yatirim süresini çok uzatmışlar ve ben bu saatten sonra pekte kazançlı bir proje olacağını düşünmüyorum. Bu kadar çok satış süreci uzayan hiçbir proje kazançlı olmadı.
jr. member
Activity: 95
Merit: 1
Ekip gayet sağlam duruyor seviyorum böyle babacanları Smiley)
full member
Activity: 1120
Merit: 200
Turkish Translator
Ödüle katılacağım iyi bir getiri alabiliriz umarım Smiley
member
Activity: 140
Merit: 10
Mutlaka bounty kampanyasına katılın arkadaşlar
legendary
6 ay bizi hapsediyorlar.
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
Pages:
Jump to: