Pages:
Author

Topic: [ANN][TOKEN] DAV - Merkezi Olmayan Özerk Taşıtlar. Erken Ön Satış 2018 - page 6. (Read 2684 times)

legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
s
Arkadaşlar imza listesine baktım sanki sıfırlanmış neden öyle olmuş bi fikri olan var mı?
Çok yer kapladığı için baştan başlamış olabilir mi ?

İmzası nasıl hocam uzun zamandır var diye girmedim ben ama şu an sıfırlama falan temizlemişler mi listeyi ödül oranı kaçtı onuda unuttum ben ya eğer yazarsan sevinirim

stake ile ödül dağıtılacak ne kadar düşecek bilmiyorum ama toplam bounty yüzde 1.
iyi bir para toplamaları gerekiyor imzaya baya bi kişi katıldı çünkü.
full member
Activity: 322
Merit: 100
Arkadaşlar imza listesine baktım sanki sıfırlanmış neden öyle olmuş bi fikri olan var mı?

İmzası nasıl hocam uzun zamandır var diye girmedim ben ama şu an sıfırlama falan temizlemişler mi listeyi ödül oranı kaçtı onuda unuttum ben ya eğer yazarsan sevinirim
legendary
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Çok sağlam para toplayacaklarını düşünüyorum rahat hardcap yapar ve borsalarda bi süreliğine güzel ivme yakalar.
member
Activity: 168
Merit: 10
Bence çok iyi bir proje uygulaması zor ama başarılı olursa çığır açar gerçekten. Ben çok keyifle okudum projenin vizyonunu
sr. member
Activity: 355
Merit: 250
blockchaintr.net
Yakın zamanda şehir içi transferlerinin de uçarak gerçekleşeceği öngörülüyor.

Sizi almaya gelecek aracın otonom akıllı kontrat ile hareket edebileceğini hiç düşündünüz mü?

DavNetwork ICO incelememizi sitemizde bulabilirsiniz 👉 https://blockchaintr.net/dav/
full member
Activity: 266
Merit: 242
member
Activity: 378
Merit: 11
Ben fikrini bir devrim olarak görüyorum bu dronlar her yerde çok kullanışlı mesela düğünlerde bile artık dronlar var adam başında bekliyor ama, cihaza haritasını çizse su noktalara su sekılde geç dese ve otomatık olsa güzel olurdu. Ayrıca teslimat olayı başladı ama oda otomatik degil başında operator olması lazım
legendary
Gelişmeler iyi sanırım ama elle tutulur bişey yayınlanmıyor günlük videolarda.
Sadece bir kaç cümle ile şunları yaptık diyorlar.
Şöyle sağlam bişeyler olursa iyi olacak.
Bu arada İlginç bir şekilde türkler imza kampanyasının yüzde 80 nini oluşturmakta.
full member
full member
full member
Activity: 567
Merit: 148
Bu adamlar daha satış için tarih belirlemedi gerçekten ne yapmak istediklerine anlam vermek mümkün değil. Şu an tarih belirleseler en az 1 ay sonraya, satış ta 1 ay sürse etti sana 2 ay bunun daha pre-salesi var, tanıtımı var, pre-sale ile crowdsale arasında bekleme süresi var.. 3 ay daha sürecek
full member
Bu adamlar daha satış için tarih belirlemedi gerçekten ne yapmak istediklerine anlam vermek mümkün değil. Şu an tarih belirleseler en az 1 ay sonraya, satış ta 1 ay sürse etti sana 2 ay bunun daha pre-salesi var, tanıtımı var, pre-sale ile crowdsale arasında bekleme süresi var.. 3 ay daha sürecek

TGE 14 Mart 2018 Çarşamba günü saat 14:00'de başlayacak!
Minimum katılım: 0.2 ETH = 2.000 DAV
ETH fiyatına göre güncellenebilir.
full member
full member
Pages:
Jump to: