Pages:
Author

Topic: ASKERE GİDİCEM 6 Ay saklamalık Coinler - page 3. (Read 817 times)

member
Activity: 378
Merit: 11
Daha saklamayı düşünüyorsan wanchain ve wepower alınabilir, onun haricinde ethereumda şu an iyi gibi ama yatırım tavsiyesi değildir
full member
Activity: 490
Merit: 100
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
Valla hocam sepetini ne kadar beğenilmezse o kadar beğenmedim kusura bakma. Umarım mutlusundur. Bence askerdeyken credits nex ins wanchain vs bunlara yatırsaydın çok daha tatlı olurdu. Hem oynak olurlardı heyecanlı olurdu senin içinde. Neyse umarım döndüğünde parana parana katmış olursun.
member
Activity: 392
Merit: 10
Öyle bişey yapıcaksan alıcakların belli ethere neo btc bunları al güvenli ve çok katlamasada 2-3x olur heralde olmasa bile yarı yarıya koysa oda kar gelince daha iyilerini bulursun
hero member
Activity: 756
Merit: 505
6 ay coin saklamak icin az bir zaman dilimi. ama eger saglam zarar etmeyecek bir coinde kalmak istiyorsan ya bitcoin ya da ethereumda kalmani oneririm. inis cikislari sert olsada en kisa surede toparlayacak olanlar bunlar.
jr. member
Activity: 280
Merit: 1
Win-Won-Betfury
Askerde başını yastığa rahat koymak istiyorsan "Tether" candır gerisi boş  Grin

Tether giriceksen bu piyasada ne işin var burda kripto paralar konuşulur tethere yatırım mı yapıcaksın 6 ay boyunca çek paranı git yatırım yapma aynı muhabbet
newbie
Activity: 71
Merit: 0
Askerde başını yastığa rahat koymak istiyorsan "Tether" candır gerisi boş  Grin
newbie
Activity: 14
Ambit Mining şuan ico evresinde ben 5 eth attım güzel kazanç sağlayacak bence ben çok güveniyorum.. alırsın almazsın bilmem ama ben olsam alırdım Smiley
full member
Activity: 378
Merit: 103
şu zman zarfında ne alırsan al kar edesin Cheesy askere gitmende isabet olmuş piyasadan uzak kalırsın biraz kafayı yememiş olursun böylece askerdeki stess daha azdır zannımca
full member
Activity: 336
Merit: 154
Askere gidicem onun için kumbaraya başladım 6 aylık
1.2 BTC ( 6400$  maliyet)
3120 Enigma
8000 Trx
10 BTG
72 LSK
9 LTC

Geriye 1500$ kaldı
Başka hangi altcoini öneriyorsunuz?

Ben senin yerinde olsam Bitcoin Ethereum ve Usd alır gider askere unuturdum bunları. Döndüğünde istediğin fiyatın altında olursa ekleme yapabilmek için Usd mutlaka olsun. 6 ay sonra garanti kar edebileceğin bir tek usd var.
newbie
Activity: 56
Ncash, Credits, Storm ve Wepower'dan  uzun vadede çok ümitliyim.
full member
Activity: 268
Merit: 109
ya ne de kötü portfolyo oluşturmuşsun gerçi yaza kadar herturlu bunlar bile deli gibi katlar rahat ol sen vatan borcunu öde döndüğünde çekersin merso
newbie
Activity: 126
Aldıkların gayet mantıklı, zaten piyasa bir artmaya başlasa hepsi artmaya başlayacak. Şuan genel olarak çok büyük sıkıntı içerisindeyiz. Bir türlü boğa ya gelemedik.
member
Activity: 1106
Merit: 25
umarım gitmişsindir. gittiysen bugünleri görmüyorsun ve çok şanslısın. geldiğinde sana bugünleri anlatsak inanmazsın. umarım sen gelinceye kadar ciddi yerlere gelir. şimdilik gidişat çok kötü...
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Herkesin kendi tercihi tabi ki ama şahsen ben lsk ltc falan onlara bölmezdim parayı yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte mth credits eos bunlara bölüp satış emirlerini koyup askerliğin bitmesini beklerdim.
sr. member
Activity: 504
Merit: 256
Arkadaş askerliği yarıladı konu halen diri Cheesy
newbie
Activity: 196
qlm, mth, trx ve ripple öneririm sana. tam kenara atıp unutmalık...
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
neo kcs taas gibi potansiyel ekstra getirili coin token de eklemeli 6 ay piyasa duzelmezse en azindan bunlar kar payi dagitimi ya da gas gibi getirileriyle deger kaybettirmezler diye dusunuyorum.
jr. member
Activity: 308
Merit: 1
btg ile tronu sil rahat edersin. geriye kalanlarıda icx neo lisk xlm zrx arasında bölüştürmen iyi olur senin için. Bu saydıklarım btg ve trondan kat kat iyi olur en azından
full member
Activity: 364
Merit: 102
btc böyle düşmeye devam ederse askere gitmen piyasadan uzak kalman en akıllıca hareket bence lakin döndüğünde burada heppimiz delirmiş olabilir. bu arada sepetini değerlendirmiyorum
sr. member
Activity: 532
Merit: 251
Presale Starting May 1st
Askerliğimi yapmamış olsam. Tam askere gitmelik zaman . Ulan ne kafa dağıtırdım orada . Fakat akıllı telefon olmayacak cevremde . Grin
Pages:
Jump to: