Pages:
Author

Topic: ASKERE GİDİCEM 6 Ay saklamalık Coinler - page 8. (Read 817 times)

member
Activity: 504
Merit: 12
sana tek tavsiyem bütün paranı çıkart dostum çünkü uzun vade oluyor bu yazık olur parana en iyisi askere gel yine başlarsın işine
newbie
Activity: 252
Merit: 0
akadaşım bence şunları alabilirsin mth wawes komado trx ve mth her birisinden azar azar alıp ve git geldiğinde en az paran üçe katlanmış olur
member
Activity: 336
Merit: 17
Hayırlı olsun öncelikle. Ya zaten surda acemi birliğinde borsaya girmezsin. Daha sonra usta ya gidince android veye ios neyse kullandığın tel içerde kullanirsin orda da al sat yapabilirsin pek dusunme yani. Ha alıp unutacam dersen neo eth al bama gore ripple  olabilir.
full member
Activity: 266
Merit: 148
Öncelikle hayırlı teskereler diyelim, sonrada kendi koin önerilerimi söyliyim, qlm, eng ve mth bunlarıda sepetine ekleyebilirsin. ancak icolara dağıtsan da olurmuş, askerden zengin gelirsin inş Smiley
member
Activity: 294
Merit: 11
Şu an ne alsan kar edersin zaten. Bence icx, bnb, neo güzel artış yakalacaktır.
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
Hayırlısıyla git ve dön inşallah kardeşim. Valla büyük beklentili coinler bence daha mantıklı x2 x3 bu piyasada hep yapılıp hep kaybediliyor.Ven,icx,trx gibi daha uçmamış coinler daha iyi olabilir tabi riski fazladır.Ben uzun vade man,trac,fsn,cpc,bto,elec ve pxs beğendim bir bak istersen bunlara.
full member
Activity: 392
Merit: 101
Tertip piyasaları biraz daha takip et çok fala inen çıkanlardan ziyade stabil olanlara yönelebilirsin. Coinlere talep artarsa piyasa biraz daha oturabilir.Benim tavsiyem;

• Etherium
  • Ripple
  • Nano
legendary
Activity: 2156
Merit: 1069
Tthero o kadar grafikler haberler hepsine 6 ay ara mı vereceksin arada haftasonu internet kafeden girde bir iki birşeyler yaz özletme kendini  Grin allah hayırlısıyla gidip gelmeni nasip etsin bedelli yapmadığına şaşırdım  Grin

Edit : Neo al at kenara bence
member
Activity: 266
Merit: 11
Hata Yoksa Hareket Yok, Hareket Yoksa Ölüm Var..
Askere gidicem onun için kumbaraya başladım 6 aylık
1.2 BTC ( 6400$  maliyet)
3120 Enigma
8000 Trx
10 BTG
72 LSK
9 LTC

Geriye 1500$ kaldı
Başka hangi altcoini öneriyorsunuz?
Pages:
Jump to: