Pages:
Author

Topic: ASKERE GİDİCEM 6 Ay saklamalık Coinler - page 6. (Read 817 times)

sr. member
Activity: 883
Merit: 262
icx ya da eos alma bence token swap tamamlanınca erc20 tokenlerinin bi değeri kalmayacak. elindekiler çöp olmasın.
full member
Activity: 1017
Merit: 146
neo-qtum-act-poa .özellikle poanın bir kaç olumlu hareketle milyar dolar marketcapa ulaşacağını düşünüyorum.Hayırlı tezkereler şimdiden.Neye yatırım yaparsan yap öncelikle belli bir miktarı ulaşamayacağın şekilde kilitle harici cüzdan yada keyleri flasha at güvendiğin sana teslim etmeyecek birine ver.5.5 aylık kısa askerliğimde o zamana kadar akıllı telefon kullanmama rağmen 2 adet akıllı telefon ve 2 adette yarı akıllı telefon 2 adette mp3 kullanmıştım.asker hattıda çıkınca iyice rahatladı.moral bozukluğu stres vs derken eline bir şey geçmeden anlık inanılmaz harcamalar yapabiliyorsun o yüzden kilitle ve kendinden uzaklaştır en büyük yatırım bu olacaktır.
sr. member
Activity: 714
Merit: 250
VERTCOIN den beklentim vardı ancak Vertbase açılacak haberiyle pump beklerken iyice dibe doğru gitmeye başladı. Ayrıca yenileceğiz falan dediler bir bak 6 ay sonra 50 dolar bandında falan olabilir.
member
Activity: 448
Merit: 10
sende ne işler yapıyosun ya askere gidiyon 100 tane konu başlığı açtın foruma az adam gibi konularda yazı yaz
member
Activity: 411
Merit: 21
En temizi Ethereum al koy kenara. Madem 6 ay hic dokunmayacaksin, o zaman kripto dünyasinin en güvenilir limanina demir at.
newbie
Activity: 87
Merit: 0
Etc al dostum kucoin al bunları sakla bunlar banko artacak coinler bana göre 6 ay sonra ikisi de sağlam kar bırakır sana al gözün kapalı git bence favorilerim benim
full member
Activity: 420
Merit: 100
Fix yapacaların belli zaten btc,eth,icx,neo,qtum birazda etn al bunları at kenarıya gitsin.hepsine sepetimde yer verdim ben pişman olacağımı sanmıyorum.şimdilik durum pek iç açıcı değil piyasadaki genel düşüşten dolayı ama ilerleyen zamanlarda iyi kazandıracağını düşünüyorum.6 ay dişimi sıkabilirsem belkide çok sağlam para bırakacak.hedefim yılsonuna kadar beklemek
full member
Activity: 630
Merit: 102
NEO bence de güvenilir bir liman. Bunların yanında INS ve BCPT araştırabilirsin hocam. Tam uzun vade projeleri kendileri. Muhtemelen sen askerden dönünce satoşi olarak en aşağı 5x yapmış olur
full member
Activity: 336
The World’s First Blockchain Core
Askere gidicem onun için kumbaraya başladım 6 aylık
1.2 BTC ( 6400$  maliyet)
3120 Enigma
8000 Trx
10 BTG
72 LSK
9 LTC

Geriye 1500$ kaldı
Başka hangi altcoini öneriyorsunuz?

6 ay HODL yapmisken saglam coinlere oyna cunku oradan satma sansin olmayabilir bence ethereum al birak.
newbie
Activity: 196
Ben de hemen hemen senin gibi düşündüğüm bir süreç var tabi askerlik değil. Öncelikle yolun açık olsun. Sağlıcakla gider gelirsin inşallah.
Benim ico'larım var ama sana önerim Eos ve neo olur. Bir de omise go diyebilirim ben bunları düştükçe topladım. Umarım ne seninkiler ne benimkiler yüzümüzü kara çıkarmaz.
full member
Activity: 602
Merit: 120
Vay hosl için sana güzel bir zaman gelmiş umarım doğru seçenekler ile güzel karlar elde edebilirsin.. Tam yatırım tavsiyesinde bulunmamakla birlikte elimde olanlardan bakmanı tavsiye ederceğim iki altcoin var normalde centra  4 dolarlara kadar çıkıp şuanda baya bir geriledi .. tahminimce tekrar gelecilir o fiyatlara.. Birde worldcore var o da ico fiyatının bile altına düştü.. Bilmiyorum ortadan kaybolur mu kaybolmaz mıbir incele bence hoşuna gidebilirler.. Şimdiden sana hayırlı teskereler. 
member
Activity: 182
Merit: 11
Tthero sensiz geçecek 6 ay garip hissettircek gerçekten analizler falan özlenecek ama nedense başlığı güçlendirmek için askere gidiyorum argümanı eklenmiş gibi geldi ben mi çok güvensizim bilmiyorum Sad
full member
Activity: 602
Merit: 118
qlink, monetha ve vtc bu üçünü araştır derim. aklına yatarsa al. yerinde olsam aldığım coinlerin hepsine belli yerlerde satış yazardım ne olu ne olmaz diye. malum çok kaygan bir zemin bu çünkü aldığın coin sen askerde yardırıyorken  Grin delist olabilir. ya da altcoinler belli zamanlardan sonra ciddi dump yiyebiliyor. geçen yıl temmuz ağustos ayında olduğu gibi. aklında bulunsun derim ama sen bilirsin...
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Altı ay çok uzun bir zaman değil piyasa malum gidişat iyi değil. En azından değer kaybetmemesine gayret etmelisin beklentiye girersen askerlik dönüşü psikolojin bozulabilir. Askerde kontrol ederim fırsat yakaladıkça bakarım diye düşünüyorsan hiç tavsiye etmem psikolojin bozulur askerlik görevine yansır. 6 ay sonra mtgox vakasını tekrar yaşayabilir miyiz diye düşünüyorum gelmeden 1 ay önce falan fırsatını bulunca foruma gir incele yeni gelişmeleri fiyatta yükseliş varsa satarak sağlama alabilirsin. Şimdiden hayırlı görevler.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
Güzel bir sepet olmuş şuan ne alsan kar edersin zaten geldiginde hayırlı teskereler kardeşim şimdiden geldiginde umarım artmış olur sepetin
full member
Activity: 420
Merit: 101
icx ve neo derim. hayırlı tezkereler şimdiden. bu arada usta birliğinde telefonunu rahat kullanırsın sık sık bakma şansı yakalarsın muhtemelen.
member
Activity: 168
Merit: 10
Bence  hocam bitcoin White  yatırım yap rebelius zeepin önere bilirim
newbie
Activity: 274
6 ay gibi uzun süre saklanacaksa bir coin bence daha güçlü coinlere yatırım yapmak daha mantıklı. Ben olsam neo alırdım.
member
Activity: 280
Merit: 13
Askere gidicem onun için kumbaraya başladım 6 aylık
1.2 BTC ( 6400$  maliyet)
3120 Enigma
8000 Trx
10 BTG
72 LSK
9 LTC

Geriye 1500$ kaldı
Başka hangi altcoini öneriyorsunuz?

Vertcoin! amerika ve avrupada usd, euro ve sterlin ile satın alabileceğimiz vertpig ve vertbase siteleri bu ay içinde açılacak.
full member
Activity: 672
Şimdiden hayırlı teskereler arkadaşım, bence 6 ay içerisinde kesinlikle bitcoin tutmalısın bitcoin artmadan altcoinler çok yükselmiyor ve tabiki zcash'i de eklemelisin
Pages:
Jump to: