Pages:
Author

Topic: ASKERE GİDİCEM 6 Ay saklamalık Coinler - page 5. (Read 817 times)

newbie
Activity: 5
Merit: 0
Crypterium iyidir.
full member
Activity: 602
Merit: 100
VERTCOIN den beklentim vardı ancak Vertbase açılacak haberiyle pump beklerken iyice dibe doğru gitmeye başladı. Ayrıca yenileceğiz falan dediler bir bak 6 ay sonra 50 dolar bandında falan olabilir.

Uzun vadeli beklentilerden çok 1 ay içindeki dalgalanmaları değerlendirip vur-kaç yapmak daha mantıklı olabilir diye düşünüyorum reis.  Arkadaş 6 aylık plan yapayım diyor bunun için BTC, ETC, Litecoin daha mantıklı bir yatırım aracı olmaz mı?
full member
Activity: 490
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
Hayırlı tezkereler hocam. eth neo strat 0x knc lsk nebl achain wangchain bunları al da öyle git askere. INS te sıkıştırabilirsin araya ama fiyatlara bakarken yakalanma sakın nöbette falan komutanlar rehin alır biz ne alalım falan diye  Grin
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
stres yaşamak istemiyorsan
eth neo waves ( zaten hiç artmıyo waves Cheesy belki patlama yapar diye alınır diyorum )
eos nchash arn ocn pcl
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
Neo be ripple al bence. Alacaklarını bu ikisi arasında bölebilirsin bir altcoine bütün yatırımı yapmak zaten saçmalık olur neticede ne olacağı bellimolmaz Smiley
full member
Activity: 350
Hocam maşallah sizde de iyi para varmış, genelde gençlerin hali içler acısı, hepsi asgari ücret bulduklarında koşa koşa gidiyor, üni mezunu gençler bimde kasiyer, sizde maşallah gene dolarlar falan havada uçuşuyor, bence bir öğrenci kardeşimize burs verin, en iyi yatırım eğitime yatırımdır.
newbie
Activity: 252
Merit: 0
krdeşim projesi güzel olan coinlere yatır ve git örneğin komado strayt mth wawes bunlardan zar alıp at köşeye sen gelene kadar güzel bir kar etmiş olursun
full member
Activity: 210
hmm. usd de saklasan daha mantıklı gibi. dolar al yani. coin alıp 6 ay bakmamak çok tehlikeli iş. ne yapacağını kestiremezsin. btc 2 ayda %70 düştü. bir 2 ay daha düşmeyeceğinin garantisi yok. alıp unutmak için kripto iyi bir piyasa değil bence.
full member
Activity: 350
EndChain - Complete Logistical Solution
Hayırlı teskeler diyelim zclasic bakabilrisin veya sirinlabs 0x gibi koinler on numara kar bırabiliceğini düşünüyorum bak kafana göre mantığına yatarsa alabilirsin.
full member
Activity: 560
Merit: 113
Seçtiğin coin'ler güzel bence bunlara ek olarak oax düşünebilirsin ilerideki 6 ayda kesin yükselmiş olur bence en az 2x yapar. Şuan zaten dip bir şey kaybetmezsin.
sr. member
Activity: 504
Merit: 256
Hayırlı teskereler kardeşim..  Etc ins prill sahsen bunlara dağıtmani tavsiye edebilirim.. 
full member
Activity: 406
Merit: 158
Minimum risk olan projelere girmenizi öneririm hocam, güncel takip edemiceksiniz genel olarak oyüzden dönünce batabilcek çıkabilcek projeler değil de daha çok neo gibi ayakları yere basan coinlere girmekte fayda var bence.
member
Activity: 380
Merit: 31
Arkadaş hiç mi piyasayı takip etmiyorsunuz haberleri incelemiosunuz . Ne koinlere para yatırılmış ne koinlerden bahsed,lmiş ağzım açık izliyorum valla.

TRX miş bitcoin goldmuş bence çok boş koinler.

1-SYSCOİN---Birkere hazır düşmüşken kafadan syscoin al. ( Masternode+blockmarketweb+binance+ledger wallet)  Döndüğünde ihya eder 6 ay sonra.

2-KMD---- Borsaların hacklenmesi falan decantrelazid borsaların önemini ortaya çıkardı. Barterdex ile binlerce atomic swaps gerçekleşti. ERC20 tabanlılarda artık yapılabiliyor. Tam alım fırsatı.

3-Neo  yakında kendi icolarıda bol bol başgösterecek. Üstüne üstlük piyasada çinin borsa açacağı ufakdan ufakdan beliriyor. Kenarda mutlaka olmalı.

4-Etherium  mutlaka ama mutlaka sibop niyetine kenarda bulundurulmalı. Kapıdır. Kaledir.

5-EOS  Geleceğin ilk 5 i zorlayacak en önemli coinlerinden . Etheriumun başlangıcı gibi düşün al at kenara bekle.

6-Bitcoin.  Döndüğünde 35-50k aralarda seyredebiir gibi geliyor bana. Etheriumla beraber güvence olarak mutlaka kalmalı.
member
Activity: 336
Merit: 10
bence neo ve eth  mutlaka sepetimizde olmalı bende neo artırmayı düşünüyorum Çünkü almak için güzel bir fırsat v ar piyasalar düşük neo ve eth da düşük almak için fırsat sunuyor bizlere 6 ay bir seneye bunların x5-x8 kat edeceğini düşünüyorum.
member
Activity: 378
Merit: 11
ins ve ethereum ayrıca neo tercih ederim, wepower da geleceği olan bir token 2018 içinde anlaşmaları aktif edecekler yanı yıl sonuna değerinin artacağına inanıyorum
full member
Activity: 686
Merit: 111
çok düşmüşken ben pundi x derim hem her ay airdrobu var hem de geleceği olan gerçekleşmeye devam eden bir proje.
member
Activity: 448
Benim tavsiyem BTC hareketlenebilir 4 e böl paranı , 1. BTC , 2. ETH , 3. NEO ve 4. senin seçtiğin nispeten ucuz koinler. BEn bu koinleri ICO fiyatına yakın ve sağlam koinlerden seçmeni öneririm . Telefonuna da blockfolio yu yükle merak ettiğin zaman döner bakarsın .
sr. member
Activity: 968
Merit: 250
BTC ile ETH olsun riski düşük tutmak istiyorsanız . ADA , NEO ve ICON gibi projeler çok daha iyi kazandırabilir .
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
6 ay hiç bakamayacaksanız tavsiyem btc ve ether harici coin portfoyde tutmayın. En stabil portfoy o olur. Portfoyunuzdeki coinlerin kotu olmasından değil hareket edemeyeceğinizden dolayı söyluyorum. eğer haftada 2-3 bakarım diyorsanız bu portfoylede risk alabilirsiniz. 1500 dolarla ya ether ya btc alın.
member
Activity: 252
neo ve ripple de ekleyebilirsin yazdıklarına ama eth de almanı tavsiye ederim sonuçta altı ay kalacaksın bakılım internete girip satabilecekmisin onun için uzun vadelı dusun..
Pages:
Jump to: