Pages:
Author

Topic: ASKERE GİDİCEM 6 Ay saklamalık Coinler - page 4. (Read 817 times)

member
Activity: 336
Merit: 10
Metahash
Bence bitcoin etherium neo da kalsinlar, altlara artik cok fazla guvenim kalmadi. Bir hafta iki hafta yuz guldurup uzun vadede tekrar ayni yerlere geri geliyor. Bari bitcoin etherium da daha az risk goruyorum.
full member
Activity: 532
Merit: 102
EOS ve OmiseGo'yu önerebilirim size uzun vade için elinizde tutabilirsiniz bunları hayırlı teskereler kardeşim.
member
Activity: 490
Merit: 16
askerden gelene kadar bu arkadaş piyasa bitmiş olmasa iyi  Grin inşallah piyasayı takip edemiyordur  Grin şaka bir yana da inşallah şimdilerde alır alacaklarını malumunuz fiyatlar gayette alınabilir seviyede marketcap yerlerde bakalım daha ne fırsatlar doğacak
jr. member
Activity: 224
Merit: 2
büyük ihtimalle  yaytırım yapmasan iyi olacak çünkü uzun vadede ne olacağı belli değil askerden geldiğinde yaparsın yatırımını.
member
Activity: 574
Merit: 55
Az bişey de Credits al koy kenara derim hocam. Hatta hala incelemeyen varsa açsın incelesin. Binance sonrası almak zorlaşacak zira..
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
Bnb al neo al man al eth al hepsinden al at kenara bekle,  6 ay güzel süre döndüğünde zengin olursun belki belli mi olur, piyasadan uzak da kalma ama yine bir yerlerden takipte kal da bu piyasaya belli olmuyor
newbie
Activity: 65
Merit: 0
Bence en iyi para cebindeki paradır. Al paranı askerde ye
full member
Activity: 700
Merit: 134
6 ay için saklayacak olsam %20 btc, %30 neo, %20 ltc, %10 ven alırdım. %20 de potansiyeli olduğunu düşündüğünüz coinler olabilir. Belki bir miktar waves, aion, idxm, salt gibi.
Büyük kısmını garanti olan coinlere alıp bunları da borsada değil cüzdanınızda tutun
jr. member
Activity: 252
Merit: 5
Neo almak özellikle şu fiyattan gayet mantıklı görünüyor ve bence trxleri bozdurmalısın trxin ne yapacağı belli olmaz güven vermiyor tabi yine de sen bilirsin hocam
member
Activity: 476
Merit: 75
Neo yada Ne biliyim XEM yada waves hepsi ETH'ye rakip yada alternatif diyeyim aynı performans yada yakın performans bekleniyordu. Hiç biri o tadı vermedi bir türlü.
sr. member
Activity: 361
Neo almalısın kesinlikle çünkü neo tabanını kullanan icoların sayısı yavaş yavaş artıyor döndüğünde güzel bir artış olabilir bunda
sr. member
Activity: 672
Merit: 273
-
Buradaki kimselerin yatırım tavsiylerini okurken en az 5 kez kafanda bir düşün bir bak diyeyim hatta ciddiye bile almamaya bak kendin seç kendin kazan veya kaybet  kimsenin lafıyla kuyuya inme.
sr. member
Activity: 714
6 aylığına en garantisi BTC ye gömüp gitmek heralde zaten yatırım miktarında az değil yanni napacak seni zengin edecek hali yok ortamam bir hayal kur ona göre bir coin seç btc kraldır bence üzmez. YTD.
sr. member
Activity: 616
Hayırlısıyla gidip sonra ailene sevdiklerine dönmek nasip olur umarım Smiley Sen zaten bir şeyler belirlemişsin, hodl etmeye değer güzel bir sonuç alman dileğiyle Smiley
newbie
Activity: 210
çok mantıklı hareket umarım kar edersin Smiley yerinde olsaydım geri kalan paraya ethereum ve ripple alırdım daha garanti bir kazanç olsun diye..
sr. member
Activity: 504
Her şeyden önce kazasız belasız, sağ salim git gel dostum hayırlı teskereler. Bunun haricindeyse eth ve neo olsun da gerisine bir şey diyemiyorum Smiley
full member
Activity: 420
Merit: 100
mevcut sepetin sana döndüğünde baya bir kar ettireceğini düşünüyorum. onun haricinde şuan hangi altcoinden alsan yine en az x2 katı kar ettirir diye düşünüyorum. ada, xlm, xem, bnb, waves, strat, mth bunları bir inceleyebilirsin.
member
Activity: 61
Merit: 100
Hayırlı teskereler hocam, sağ salim gelin de hele bir siz, koin işi kolay, koin bulunur, siz bir gidin 6 ay vatani görevinizi yapın gelin.
newbie
Activity: 70
askere gideceksen bu piyasada sağlam coinleri almalısın bence cmcdeki ilk 5 bence yeterli olur cunki öbür türlü diğerlerinin hepsini takip edemessin bence
member
Activity: 476
Merit: 31
Hayırlı olsun güle güle git güle güle gel bana kalırsa hodl yapmakta mantıklı bir karar vermişsin askerde çok uğraşamazsın bana kalırsa da ins Mth ve neo alınabilir karar senin tabiiki
Pages:
Jump to: