Pages:
Author

Topic: BitCAD - Şifreli Akıllı İş Platformu - page 14. (Read 24568 times)

sr. member
Activity: 322
Merit: 250
adamların baştan berı adres vermemelerınden kıllanmıştım zaten,o kadar başarılı degıllerdı sıtelerı bıle browser sorunluydu face ve twıtterda bır ton reklamlarını yapmıştım şerefsızler ınşallah kımse bunlara para gondermemıstır bızım emegımız yansın sorun degılde mılletın parasını hiç etmemışlerdır ınsallah
hero member
Activity: 658
Merit: 500
scam mı çıktı şimdi bunlar!
hero member
Activity: 510
nasıl bir hal almış bu coin. ilk başlarda güzel bir proje görünüyordu ama şimdi scam olmuş. ben bu işin sonunda ne olacağını merak ediyorum. bakalım imzacılar iyi kazanacak mı yoksa emekleri boşa mı düşecek.

Geri döneceklerini sanmıyorumda kendilerini aklayana kadar imzalarını kullanmam.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
nasıl bir hal almış bu coin. ilk başlarda güzel bir proje görünüyordu ama şimdi scam olmuş. ben bu işin sonunda ne olacağını merak ediyorum. bakalım imzacılar iyi kazanacak mı yoksa emekleri boşa mı düşecek.
full member
Activity: 196
Merit: 100
Görmeyenler için açık adreslerle ilgili yapılan açıklama;

Important! Public addresses of crowdsale:
The address received as is, we are ready to confirm ownership
https://etherscan.io/address/0x06057678d4a5d678306aa263c71bed1c4d45ae1c

List  (updating) of individual transactions of participants:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/105MfwtLCxfT0IZ9NiGx267ljBUDymPCVALVrBscuqSM/edit?usp=sharing

Also, we will upload the list of other addresses to join the smart contract.

Thank you for your patience.

İlgili ETH cüzdanında son işlem 48 gün önce yapılmış. Tatmin edici bir açıklama olmadı, normalde saçma bounty sorularını bile hemen cevaplarken 10 saattir cevap yok ?
Adreste akıllı kontrat var multisig wallet ve daily limit transfer ayaküstü dolandırıldık anasını satıyım kim bilir kimin adresini verdiler.
Scamlığında bir usulu adabı olur bunlarda o da yok.
hero member
Görmeyenler için açık adreslerle ilgili yapılan açıklama;

Important! Public addresses of crowdsale:
The address received as is, we are ready to confirm ownership
https://etherscan.io/address/0x06057678d4a5d678306aa263c71bed1c4d45ae1c

List  (updating) of individual transactions of participants:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/105MfwtLCxfT0IZ9NiGx267ljBUDymPCVALVrBscuqSM/edit?usp=sharing

Also, we will upload the list of other addresses to join the smart contract.

Thank you for your patience.

İlgili ETH cüzdanında son işlem 48 gün önce yapılmış. Tatmin edici bir açıklama olmadı, normalde saçma bounty sorularını bile hemen cevaplarken 10 saattir cevap yok ?

SCAM
İmzayı kaldırdım
sr. member
Activity: 784
Merit: 259
yazdığım makaleyle ilgili hala bir yanıt alamadım birde facebook kampanyasında herşeyi yapmama rağmen yapmamış görünüyorum. kiminle iletişime geçmem gerekiyor?

facebook kampanyalarinda genel reject sebepleri " fb friends" yazar yada direkt reject koyup geçer açiklama bile yapmayabilirler. herşeyi sıkıntısız yaptıgını düşünüyorsan eğer facebook arkadaşlarinin herkese görünür oldugundan emin ol sonra kampanya yöneticisi kimse ona mesaj at forumdan durumu anlatan eğer bi sıkıntı yoksa düzeltirler diye düşünüyorum

facebook arkadaşlarım gizliydi. şimdi açıp adama mesaj attım. yardımın için teşekkür ederim.
hero member
Activity: 560
Merit: 501
yazdığım makaleyle ilgili hala bir yanıt alamadım birde facebook kampanyasında herşeyi yapmama rağmen yapmamış görünüyorum. kiminle iletişime geçmem gerekiyor?

facebook kampanyalarinda genel reject sebepleri " fb friends" yazar yada direkt reject koyup geçer açiklama bile yapmayabilirler. herşeyi sıkıntısız yaptıgını düşünüyorsan eğer facebook arkadaşlarinin herkese görünür oldugundan emin ol sonra kampanya yöneticisi kimse ona mesaj at forumdan durumu anlatan eğer bi sıkıntı yoksa düzeltirler diye düşünüyorum
sr. member
full member
Activity: 196
Merit: 100
Telegramda herkese açık adres listesi yayınlandı fakat bitcoin adreslerinin çoğu boş, ethereum adreslerin birinde 25k ether var fakat o adreste eski kullanılmış multisig bir wallet, bunu yiyeceğimizi düşünmüyorlar heralde...
hero member
Adres açıklamalarını isterken yatırım 5 kat arttı iyi mi.
Herkes adres açıklamalarına bel bağladı, perşembe-cuma yapmak zorundalar artık.
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
Yanlız bayagı saglam bir tanıtım sistemleri var. Bitcoinle ilgili önemli blog ve medya sitelerinde hep görüyorum. Scam olacagını sanmıyorum. Belkide buyuk sermayeleri var kimbilir..
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
Yuh ya adamlar resmen ucurmuslar ben kesinlikle bu rakamlara inanmiyorum bu herifler sanki millleti tokatlayacaklarmis gibi hissetmeye basladim
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
buna nasıl girilcek delirtti beni biraz göndereyim dedim webcam yok telefonla giriş yaptım ama üyelik girişi yptığımda telefon yerinde direk rakam çıkıyor ama giriş kapalı ne oldu anlamadım.

Invest without registration kayıt olmadan yatırım yapılabiliyor.
sr. member
Merit: 425
buna nasıl girilcek delirtti beni biraz göndereyim dedim webcam yok telefonla giriş yaptım ama üyelik girişi yptığımda telefon yerinde direk rakam çıkıyor ama giriş kapalı ne oldu anlamadım.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Adamlar profesyonel olarak konferanslara falan gidiyorlar televizyonlara çıkıyorlar ama hala şu public adres olayını çözemediler anlayabilmiş değilim.
an itibariyle 24 günü kaldı

2,641.05BTC
5,822,652.12 USD
4,753,890.00
1800 bitcad = 1 btc

Adamların belki o kadar çok konferans falan vermesinin bir sebebi olabilir bence. Aralardan bazılarını yatırıma ikna ediyorlarsa o yüzden bu şekilde bir artma oluyor. Bunun 10 milyonu geçebileceğini düşünüyorum o zaman işte imzacılar çok feci kazanır. Cheesy
hero member
Activity: 1680
Merit: 529
Daha dün baktığımda sitesinde 750 BTC (1.5 milyon dolar) yatırım almıştı. Bugün ne oldu da 2650 BTC (5.8 milyon dolar) yatırıma ulaştı? Bu kadar yüklü parayı hangi grup gönderdi? Geliştirici ekip kendi işini profesyonel olarak yapmaya çalışsa da pazarlama ekibi şeffaf hareket etmiyor. Bu projeye yatırım yapmayı riskli buluyorum.

Ya büyük balinalardan,kurumsal firmalardan yatırım alıyorlar bu şekilde yada biraz şişiriyorlar. Şeffaf olmadıkları için bir şeyi bilemiyoruz.
sr. member
Activity: 336
Facebook için katılım devam ediyor mu?
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
Daha dün baktığımda sitesinde 750 BTC (1.5 milyon dolar) yatırım almıştı. Bugün ne oldu da 2650 BTC (5.8 milyon dolar) yatırıma ulaştı? Bu kadar yüklü parayı hangi grup gönderdi? Geliştirici ekip kendi işini profesyonel olarak yapmaya çalışsa da pazarlama ekibi şeffaf hareket etmiyor. Bu projeye yatırım yapmayı riskli buluyorum.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Adamlar profesyonel olarak konferanslara falan gidiyorlar televizyonlara çıkıyorlar ama hala şu public adres olayını çözemediler anlayabilmiş değilim.
an itibariyle 24 günü kaldı

2,641.05BTC
5,822,652.12 USD
4,753,890.00
1800 bitcad = 1 btc
Pages:
Jump to: