Pages:
Author

Topic: BitCAD - Şifreli Akıllı İş Platformu - page 16. (Read 24568 times)

hero member
Activity: 510
Merit: 500
Aldıkları yatırımları kanıtlamaya yanaşmıyorlar. Yatırımcıları ve projeyi takip edenleri sallamıyorlar. Bountyleri listelerini 1 aydır güncellemiyorlar. Ne yaptıkları belli değil. Bunlardan bir cacık olmaz...

Bozuk ingilizcemle yazdım hepsini. Telegram grubunda da scam muhabbetleri hat safhada, işin ilginç yanı cevap dahi vermiyorlar.

Edit: Cevaben perşembe günü yayınlayacaklarını söylüyorlar
sr. member
Activity: 910
Merit: 255
Aldıkları yatırımları kanıtlamaya yanaşmıyorlar. Yatırımcıları ve projeyi takip edenleri sallamıyorlar. Bountyleri listelerini 1 aydır güncellemiyorlar. Ne yaptıkları belli değil. Bunlardan bir cacık olmaz...
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
Blog listesinide güncellemiyor adamlar büyük ilgisizlik var nedense. Para cok geldi de ondanmı oluyor bunlar acaba diye merak ediyor insan. ozel mesaj attım geri dönüste olmadı iki gündür. Saldık cayıra
full member
Activity: 196
Merit: 100
Nasıl böyle dandik bir ico yönetimi yapıyorlar hayret doğrusu safariden giriyorum 724 btc toplanmış görünüyor, chrome'dan giriyorum 541 görünüyor.
hero member
Telegram'da sürekli bugün-yarın yatırım hesaplarını açıklayacağız diye oyalamışlar. En son "We will publish address after BitCAD will be incorporated in Singapure" yazılmış. Bu oyalama ve websitelerindeki ilk günden beri olmayan optimizasyon projeye gölge düşürüyor. Takipçisiyiz
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Bu zamanda bu kadar yatirim alip kacamazlar adamin totosundan kan alirlar bakmayin siz scam laflarina,hmq icinde adrese gittim bulamadin gibi bir ton safsata dolandi ama bountyle giren adamlar 2 btc aldi

Belli olmuyor bu durum ama bu adamlara slack üzerinden güncellemeleri yapın son gün zor olacak dedim aslında baktığınızda çok az kişi var o yüzden zor olmaz ama yinede az olması bunlar için daha kolay olabilirdi ama tenezzül etmiyorlar.

Evet hmq o konuda baya iyi oldu fakat o adamların nasıldı bilemiyorum güncellemeler zamanında yapılıyormuydu bilmiyorum. Şu anda buda aynı şekilde ne kadar yatırım alırsa alsın imzacılara ve bountycilere iyi kar düşebilir.

720 Btc oldu şu anda yatırım.
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

Siteye sorunsuz giriyorum, başka bir neden olmalı.

İyi dileklerimle
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
Bu zamanda bu kadar yatirim alip kacamazlar adamin totosundan kan alirlar bakmayin siz scam laflarina,hmq icinde adrese gittim bulamadin gibi bir ton safsata dolandi ama bountyle giren adamlar 2 btc aldi
sr. member
Beyler ico sitesine girilmiyor şu anda girebilen varmı acaba konuda yine scam iddiaları ayyuka çıktı. Biride 941 Btc oldu diyor yatırım?
hero member
Sabah şöyle bir mail atmışlar;

Congratulations!
You have became one of the first 1000 investors!

We appreciate your trust and confidence.

Because of that it was decided to give some bonuses from the BitCAD team:

This is an infrared filter with illumination,  after installing that you will receive 2x factorial authorization:
1. by points on the face
2. by veins.

-  50% discount for all subsequent gadgets from the BitCAD team;

At the moment there are several gadgets at the final stage of development:
- Micro Wi-Fi camera for two factor biometric identification, signing documents and smart-contracts from all devices;
- Hardware biometric wallet for crypto currency.
-      Finally, we remind you before 12 pm on 27, May you can buy 1800 BCD for 1 BTC.
Hurry up!

To buy BTC: https://ico.bitcad.io/invest.php

Thank you for being with us!
All updates are here:

Yours faithfully,
The BitCAD Team

Umarım sessizlikleri hayra alamettir  Smiley
full member
Şuan bavulları hazırlıyor olabilirler 3 gün oldu halen gram şeffaflık yok fonların biriktiği açık adresleri isteyenlerede It will be asap diyorlar Smiley
hero member
Activity: 1680
Merit: 529
Bu icoda bir şey dikkatimi çekti Konu sahibi escrowmu yoksa kuruculardan birimi çünkü kendisini imza kampanyasına sokmuş Cheesy Bir kaç kişi daha var öylesinemi sokmuşlar anlamadım.
sr. member
İlkkez böyle bir ico sayfası gördüm sabah baktım 432 yatırımcı, şuan tekrar baktım hala aynı ve yatırımların toplandığı adres gizli..

Panel sorunlu bir contract olmaması bir dezavantaj sağlıyor anlık güncelleme olmuyor düzeltmeleri lazım. Yada biz göremiyoruz.
full member
İlkkez böyle bir ico sayfası gördüm sabah baktım 432 yatırımcı, şuan tekrar baktım hala aynı ve yatırımların toplandığı adres gizli..
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Sosyal medya hesap profillerini paylaştıkları için bunlardan dağıttıkları bounty kampanyasına katılmamayı tercih ediyorum. 
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
@olcaytu2005 hocam bounty sorumlusu kim acaba ona bir mesaj atayım mukerrer kayıt olmuş,daha onceden de girşmişim imzaya ama onaylanmamış yenıden gırdıgımı belırteyım hem imzayı taşıdıgımdan haberı olsun
teşekkur ederım

bounty konusunu acan kisiye mesaj atabilirsin.
sr. member
@olcaytu2005 hocam bounty sorumlusu kim acaba ona bir mesaj atayım mukerrer kayıt olmuş,daha onceden de girşmişim imzaya ama onaylanmamış yenıden gırdıgımı belırteyım hem imzayı taşıdıgımdan haberı olsun
teşekkur ederım
sr. member
Şu siteyi düzeltseler iyi olacakta şu anda 422 Btc'de kaldılar yada yatırım almaya devam ediyor ama biz göremiyoruz. Bunlarda tam uyuşuk çıktılar. Grin
site mozillayla duzgun çalışıyor su an için 534 btc toplanmış gorunuyor ve ben hiç inanmıyorum
anınd bu parayı toplamaları zor,minexcoin tx kayıtlarını koyuyor sıteye,bunlar neden koymuyor
boyle şaibeli icolara ınanmıyorum sankı ooo çok ıyı yatırım almış dur bende gireyim diye kulis yapıyorlar sankı bıze ben oyle oldugunu duşunuyorum
sr. member
Şu siteyi düzeltseler iyi olacakta şu anda 422 Btc'de kaldılar yada yatırım almaya devam ediyor ama biz göremiyoruz. Bunlarda tam uyuşuk çıktılar. Grin
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
çarpıldık galiba adamlar ortadan kayboldu  Grin
Pages:
Jump to: