Pages:
Author

Topic: Bitcoin ETF Kararı Sonrası Altcoinler Eridi - page 2. (Read 850 times)

sr. member
Activity: 462
Merit: 250
CAT.EX Exchange
30 Eylül'de etf red kararı gelecek, şimdiden fiyatlanma oluştu, ilk redden sonra değişen koşul olmadığı için SEC olumlu karar vermez. Amerikalılar paranın kripto borsalarına değil ülke içine girmesini ister.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
Bekleme açısından değişen bir şey olmadı zaten yüzyıllardır bekliyoruz piyasada değişiklikler olması için. Şimdi de 30 eylülü bekleyeceğiz mecbur. Tekrar ertelemezler inş.
full member
Activity: 672
Merit: 100
Hem umutları bitirmeyelim hem de onay vermeyelim diyerek bu karar alınmış galiba.  ETF izni çıkacak mı orası malum ben pek umutlu değilim artık.
member
Activity: 742
Merit: 19
Şu an altların geneli geldiği yere yakın seviyelerde dip yapmış gibi.Bundan sonra toparlanmalarını bekliyorum.Şu an alım için uygun seviyelerde.Bundan sora güzel güneşli günler göreceğiz.Umutsuzluk aşılayanlar olsa da  fazla takılmayın.
newbie
Activity: 168
Merit: 0
kasımddan itibaren pump bekleyin arkadas hatta kasımda resmen koşu yapıyor ekimde alırsanızda olur ama kasımda koşar piyasa inşallah
jr. member
Merit: 4
Acaba eylüldekinde ne olcak bakalım benim tahminim bi düşüş daha olur sonra yükselişe geçebiliriz diye düşünüyorum ama eylülden çıkıcak kara çok önemli onaylanırsa düşmez direk çıkar onaylanmazsa düşer sonra tekrar moon
member
Merit: 42
bu haber sonrasında ben kendi adıma çok fazla ümitlenmiştim adeta show yapar falan diye düşünüyordum fakat olmadı neden olmadı derseniz etf haberleri yeterli gelmedi sanırım.
newbie
Activity: 294
valla çok çektik bu adamlar parmakların da oynatıyorlar, iş adamlarını ve kripto paraları, bence çok yanlış bir tutum
full member
Activity: 392
Merit: 107
nedir bu piyasanın bu secten çektiği arkadaş. şimdiye kadar hayır onaylamıyorum diyorlardı işimize bakıyorduk. şimdi de erteleme çıkarıyorlar. e buda piyasada uzun süreli belirsizliğe yol açıyor haliyle durugunluk dönemine girdik. çünkü gözler bu abilerin vereceği kararlara çevrilmiş durumda. zaten onaylamayacaklar bence. kaybolan zamana acıyorum sadece. bu piyasayı gördüğünüz gibi kelleler yönetiyor. hesaplarına ne geliyorsa onu dayıyorlar insanlara. son zamanlarda artık mide bulandırıcı bir hal aldı. btc ye bak 1 ileri 1 geri. 400 dolar aralıkta trade yapanlara kazandırdı. biz de saf saf bekliyoruz eylül gelsin de ne olacak diye
newbie
Activity: 70
Bir anda çok fazla pompaladılar herkes kesin tamam falan kafasına girdi temeli olmayan yükselişler oldu şimdi de sönüyor balon daha doğrusu normal yerlerine geldi  Grin
member
Activity: 522
Merit: 13
ben EFT kararı ve diğer haberlerin sadece biraz etki yaptığını, Bitcoin fiyatına asıl etki yapanın daha geniş ölçekli ve bizlerin tam olarak farkedemediği bilmediği durumlar olduğunu düşünüyorum. yani bir döngü var işliyor ama nedenini bilmiyoruz dünyada bilmediğimiz birçok şeyde olduğu gibi. fiyatları asıl etkileyen şey belki balinalar belki çok daha başka şeyler bilemiyorum ama asıl neden gördüğümüz nedenler değil bence.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
Tekrar piyasaya hava gelmesi birtek etf haberine bakar butun coinler roketler ozaman ama busene cikarmi mechul.
member
Activity: 294
Merit: 10
altcoinler bırak erimeyi yandı,  o kadar diyorum, resmen bitirdiler altcoinleri, tabuta son çiviyi de keserle çakacaklar
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
altcoinler eridi bitcoin biraz çıktı. bitcoin geri düştü sonrasında altlar tekrar düştü. olan yine altta kalan yatırımcılara oldu. bu saatten sonra altcoinlerde kalanın canı çıkacak.
member
Activity: 658
Merit: 42
Graphic Designer
Bitcoin ve tüm altlardaki düşüşü ETF iptaline ya da kararın ertelenmesine bağlamak bu konuyu tam anlamamak demek bence. Ama insanlar hemen bir suçlu arıyorlar ve böyle durumlarda muhakkak bir konuya bağlayıp "İşte bunun yüzünden" diyerek suçu üzerlerinden atıyorlar. ETF önemli ama yatırım yapan insan yok piyasaya yeni giriş yok. 800 milyar dolarlık pazar eridi 180 milyara kadar düştü.. Piyasa bir yerlere gidiyor ve bizde buna göre konum almalıyız.. Kısacası devir, gözünü açıp dikkat etme devri.. Herkese bol kazançlar
member
Activity: 336
Merit: 17
Şimdi arkadaşlar soyleidklerinize katılıyorum. Bu etf kararından sonra ne olduysa bir anda oldu. BTC eriyor altlar kan ağlıyor. Yani iyi haber geldiği zaman %2-3 artarken bir kötü haberler en az %5-10 düşüyor piyasa. Altlar zaten almış başını gidiyor magmaya doğru. Biz aya çıkacak diye beklerken tam tersi oluyor.
full member
Activity: 588
Merit: 125
piyasa daha ne kadar eriyebilirki olan oldu demeyin daha eriyecektir gözüken o şuanlarda beklentimiz sabrımız tükendi ondan insanlar çekiliyor artık coinden
member
Activity: 238
Altcoinler çok ciddi oranda eridi gerçekten bu kadar olacağını düşünmüyordum açıkçası. Umarım bundan sonra daha fazla erimeden toparlanmaya başlarlar yoksa her şey daha da kötü olacak piyasa için.
full member
Activity: 392
Merit: 103
Daha da eriyeceği düşüncesindesinden uzak kalamıyorum maalesef her gün biraz daha her gün biraz daha derinlere dalıyoruz sonumuz hayır olsun.
member
Activity: 280
altcoinler  tiner dökülmüş köpük gibi eriyorlardı, bu karar da tuz biber oldu bunun üstüne...
Pages:
Jump to: