Pages:
Author

Topic: Bitcoin ETF Kararı Sonrası Altcoinler Eridi - page 3. (Read 850 times)

newbie
Activity: 98
Merit: 0
eth kararı olumsuz olmamasına rağmen neden bu kadar büyük ve ciddi bir düşüş oldu anlamlandıramadım. sanırım beklenti büyüktü.
sr. member
Activity: 505
Merit: 252
bazı coinlerin fiyatı 8 aralıkta görülen dip fiyatın altına indirdiğine göre inmeyenlerde oraya doğru inecek demektir. ETF ile bir bağlantısı olduğunu düşünmüyorum varolan hareketlerin
member
Activity: 212
Merit: 13
Bu piyasanın denetimi yok ve bir sürü suçlu ve sorunlu insanın kontrolünde.Süpekülasyon yalan dolan asla bitmez.Etf biter mtgox başlar,o biter Çin bitcoin yasaklamaya başlar.Kerizler silkelenirde silkelenir.Piyasa ATH sini yapmış.2014 te ne olmuşsa şimdide aynısını yapıyorlar.Bence 3 sene sürecek bu süründürme hareketi.Geçen ay 100 milyar dolarlık satmışlar.Geri gelip 1-2 ay sonra almaz bu adamlar.10 milyar dolarlık alır bekler yeni kekler gelince tekrar satar.Şu an siz de fazladan para olsa alırsınız ama çünkü size göre fiyatlar çok düşük daha düşmez burdan boğa piyasası başlaması lazım.Yalnız unuttuğunuz birşey var.Karşı taraf sizin ne düşündüğünüzü biliyor.Kasa her zaman kazanır.Elimdeki paramın %10 luk kısmıyla aldığım riskli grup olan appc,wabi  ve bcpt var.Bunlara batmış gözüyle bakıyorum.Şu an hepside ico fiyatının 4 te 1 ne düşmüş durumda.Yani düşünün 4x-5x yapacakta ico fiyatına gelecek.
member
Activity: 336
Merit: 10
malesef etf sonucu tüm altcoinler eridi eğer etf den olumlu haber gelseydi gene erimeye devam edecek miydi acaba yoksa yükslemesine her zamanki gibi devam mi edecekti  kaliteli coinler dahil çoğu eridi gitti neredeyse btc paralel yükselmeye karşı şimdi etf den dolayı eridi gitti gibi ama erime nereye kadar bekleyip göreceğiz hep birlikte artık
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
SEC bu kararı olumlu bir şekilde duyursaydı işte o zaman patlama olurdu ve buyuk firmaların yatırım dönemi başlardı fakat gene şans yuzumuze gulmedıgı ıcın ılerı bır tarıhe kaldı.Bakalım neler olacak buradan cıkan haber cok onemlı.
newbie
Activity: 38
görünen o ki fiyatlar erimeye devam edecek bitcoin artabilir ama altlar için aynı şeyi söyleyemiyorum
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
daha bu neki durun etfler iptal olacak ondan sonra gör sen samatayi bitcoin 10 duser altlar 20 duser bir surede zor toparlanirlar.
newbie
Activity: 168
Her şey düzelecektir satmadığımız sürece eriyen bir şey yoktur ihtiyaç olmayan parayla girdim rahatım bu işlerde acele edersek kaybederiz.

altların düzelme durumu bitcoinle kıyaslarsak daha zayıf. iş balinalara kaldı. balina desteklerden ve üzerinden bir hayli satabilirse, alt fiyatlardan da sağlam toplarsa ayrıca bitcoinde çok hızlı ralli olursa yine altlar kötü etkilenecek gibi. okyanusta iken bazen doğru gemiye geçmek lazım.
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
Her şey düzelecektir satmadığımız sürece eriyen bir şey yoktur ihtiyaç olmayan parayla girdim rahatım bu işlerde acele edersek kaybederiz.

Aynen dostum bende bu konuda rahatım. Yatırdığın para gitse de gitsin diyorum. satın aldığım coinler şuan dipte ancak bir gün elbet yükselecek umuduyla hareket ediyorum.
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
member
Activity: 196
Merit: 10
Piyasanın tamamen bu karara odaklandığına inanmıyorm hocam e şayet bu karara odaklandılarsa Eylül ayına kadar düsüs sürecektir diye tahmin ediyorum
newbie
Activity: 140
Piyasa bu karara odaklandıysa Eylül sonuna kadar düşüş sürer.
full member
Activity: 350
Merit: 108
The World’s First Blockchain Core
arkadaslar kotu gunler sukurki sona erdi simdi sirada daha kotu gunler var etfler ertlendi ve sonrada iptal olacaklar.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Altcoinler yavaş yavaş kendilerine gelecektir.Ağustos ayı piyasanın en kötü aylarından biri.Eylül gibi bir hareket bekliyorum.Önce toparlanma sonra güzel artışlar.BTC'nin krallığı da sona erecektir ilerleyen yıllarda.Blockchain'i sadece Btc'den ibaret sanmak yanılgıdır.Şu an tabi emekleme aşamasında olan bir piyasadan bahsediyoruz.İlerleyen zamanlarda her şey yerli yerine oturacaktır.
member
Activity: 658
Merit: 42
Graphic Designer
Yaklaşık 6 aydır süren düzenli erime devam ediyor yeni birşey yok.. Erimeye ve değer kaybına o kadar alıştık ki biraz yükselse piyasa garip gelecek. Altlar daha da düştü ve düşecek yerleri kalmadı. O kadar düştüler ki bundan daha aşağısı mağma.. Artık yükselme başlasın diyenlere katılıyorum ama bir süre daha bu saçma düşüş ve balinaların dipten toplama durumu devam edecek ne zamana kadar mı? biz artık bezene ve vazgeçene kadar.. O yüzden vazgeçmeyin. Onlara prim vermeyin. İyi kazançlar dilerim
full member
Activity: 476
Merit: 100
Aynen öyle geçen sene de bu zamanlardan sonra forklar konuşulmuştu ve içi tamamen boş çıkmıştı fork bile olmadı düzgün, yalandan piyasayı speküle etmek başka bişey yok.
sr. member
Activity: 476
Merit: 251
Bu da bir saçmalık SEC kararına odaklanmış bir piyasa ikizlerin başvurusunu reddetti düşüş, sonraki ETF onayını erteledi düşüş, geçen yıl forklar bu yıl ETF gelecek yıl bakalım ne bahane olacak.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Sec kesinlikle bu yıl için etf ıle alakalı bir karar vermeyecek butun piyasa uzmanları bunu söyluyor. BTC bu yıl 4k seviyesine kesinlikle düşecektir.
sr. member
Activity: 392
Merit: 250
Eylüle de az kaldı zaman hızla geçiyor, sabrın sonu selamet olur inşallah. SEC bu konuda ne karar verirse versin piyasa kendine yeni bir hedef koyacaktır hemen buda geçer.

newbie
Activity: 168
farkında mısınız?  etf konusunda bir kere bitcoinde pump hareketliliği oldu. ve karar alınmadığı, ilerde karar verileceği gibi aşamalara gelinince o etf yükselişinin başladığı yere doğru tekrar hamle yapıldı. çok mu hayati önemde. etf reddettik derse bitcoinde ne olabilir? 2000 dolar aşağıya sarkar mesela. bu sene görmediğimiz fiyatlara geçiş yaparız. ama bitcoini çöp haline getirmez.
Pages:
Jump to: