Pages:
Author

Topic: Bitcoin ETF Kararı Sonrası Altcoinler Eridi - page 6. (Read 850 times)

sr. member
Activity: 655
Merit: 258
Bize 2 sene rahat yok, ha boğa geliyor ha boğa yaklaştı diye diye 1 seneyi bitirmek üzereyiz, sabırlı adamlarız bekleriz umudumuzu yitirmedik
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
eft btc yi bu seviyelere getirmemişti ama simdi onun bahanesiyle düşürüyorlar. 20bin doları gördüğünde etf kararından cıkmadı. sadece piyasa dususe bahane buluyor.
full member
Activity: 476
Merit: 100
Piyasanın bilmemneyine koydular yine. Yok etf yok bilmem kim derken derken eritildik bitirildik arkadaş. Sonu ne olacak bu işin çok merak ediyorum.
member
Activity: 574
Merit: 14
hani şu erime sırasında tutunduğu yerlerden biraz alayım dedim. almaz olaydım. bu piyasada alış emri vermek şu anda büyük hata. nereye giderse gitsin. piyasada artık bir süreliğine işlem yapmayacağım. etf kararındaki uzatmadan dolayı bitcoinin geldiği yere bak.

artık 5000 doların önü açılmıştır.

amerikanın yerinde olsam. 5000'e geldiğinde etf, mtf yok kardeşim bakın çarenize derdim. o zamanda 5000 altının yolu açılıyor. amerikanın devam ettirdiği politika fiyata olumsuz etki ettir. kim bilir daha neleri planlıyor.
jr. member
Activity: 532
Merit: 1
Artık bu piyasa çok tehlikeli hal almaya başladı. Olmaz böyle her gün çıkan yeni kararla piyasa alt üst oluyor.
member
Activity: 588
Merit: 22
Erimek ne kelime.Sanırım artık yolun sonuna geldik.Bitcoin bir balondu ve patladı sanırım.Ümitlerimiz bitti.Sabrımız kalmadı artık.Her geçen gün daha da kötüye gidiyor piyasa.Bakalım nerde patlıycak bu iş..
newbie
Activity: 140
Merit: 0
Bitcoin cikarken de altcoinler dustu, bitcoin inerkende altcoinler tekrar indi. Sonunda hesabimizda hic para kalmayacak herhalde.
member
Activity: 1011
Merit: 65
anormal durum yok altcoinler baya şişmişti düşüş devam eder.
sr. member
Activity: 968
Merit: 250
ETF ile o seviyelere çıkmamıştıki , ertelenme ile bu seviyelere düşsün .2-3 tane beyin var karar veren hemen kafasına çakıyorlar .
member
Activity: 322
Merit: 14
Altcoinlerin erimesi için bir şeyin olması veya olmamasına gerek yok artık. SEC kabul edilseydi yine eriyecekti bundan. Havanın sıcağından mıdır bilmem ama eriye eriye bitmedi
jr. member
Activity: 481
Merit: 1
Dipten ala ala daha ne kadar dibe vurur diye düşünürken daha da dibe vurması artık can sıkıcı bir hal almaya başladı. Ama bu düşüş bekleniyordu, hala daha acı çeke çeke kazanacağız modundayım. Eylüldeki karar artık bitcoin'in ve diğer altcoinlerin yönünü belirlemesi açısından çok önemli.
full member
Activity: 672
piyasaya bu sene girdim tamda yanlış zamanda girmiş gibi hissediyorum. ŞU anda baktığımızda bütün altcoinler btc alayı sürünüyor yerlerde. zaten btc düşünce hepsi gidiyor. benim anlmadığım iyi bir haber olduğu zaman neden bu kadar hızlı yükselmiyor.
full member
Activity: 518
Şuan alayı çökmüş bi şekilde her coın en az 8 9 kat eridi ocak fıyatına göre şu sec olayı bı gelsede ne olursa olsun aq
jr. member
Activity: 490
Merit: 4
insanlar altcoinlerden bitcoine geçince bitcoinin değeri iyi artmıştı ve baskı kırılamadı. şimdi bu kararla tekrar fiyatı aşağı çekip alım fırsatı yaratıyorlar bence.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
FED'in faiz açıklama kararına döndü bu mesele de. 2 yıl sürüdündürmüşlerdi tüm piyasaları. Yükseltecek mi düşürecek mi derken, ortada bir gelişme olmamasına rağmen borsalar dibi boylamıştı. Umarım SEC açıklaması da böyle sürüncemede kalmaz da bir an önce netleşir, biz de önümüze bakarız.
member
Activity: 322
Merit: 15
İşimiz SEC açıklamasına endexlendi desenize. Bu süre zarfında mümkün olduğu kadar zararı minimize etmek ve açıklama tarihi yaklaştıkça da portföyü boşaltıp beklemeye geçmek en mantıklısı gibi duruyor. Bu ötelemelerin daha ne kadar devam edeceği belli olmaz.

piyasa devamlı bir şeye endeksleniyor zaten. işin kötü kısmı bu. Geçen yıl sec mi vardı? yoo ne güzel gidiyodu piyasa. Kendi başımıza tebelleş ettik bu SEC'i şimdi de cezasını çekiyoruz.
member
Activity: 504
Merit: 11
İşimiz SEC açıklamasına endexlendi desenize. Bu süre zarfında mümkün olduğu kadar zararı minimize etmek ve açıklama tarihi yaklaştıkça da portföyü boşaltıp beklemeye geçmek en mantıklısı gibi duruyor. Bu ötelemelerin daha ne kadar devam edeceği belli olmaz.
member
Activity: 630
Merit: 37
market capta para kalmayacak yakında 200 milyar doların altına düşerse felaket senaryoları gerçek olabilir
newbie
Activity: 179
Merit: 0
Bu olumsuzluklardan millet iyice bunalmaya başladı. Yeni yatirimci hergün tekrar eden, %7 zarar etti gibi haberler yuzunden gelmez oldu. Balinalar da puslu havayı bekledigi için önümüzde kazanmak icin uzun gunler var. Bu piyasa merkezi mi yoksa merkeziyetsiz mi olmak istiyor önce buna karar vermek zorunda.
sr. member
Activity: 594
Merit: 252
Balinalar vakit nakittir dedi gelişme yoksa nakitte yok düşüşten kazanmaya devam dedi.

İyice bir düşürelim sonra yükseltir miyiz bir düşünelim dedi. Stop.
Pages:
Jump to: