Pages:
Author

Topic: Bitcoin ETF Kararı Sonrası Altcoinler Eridi - page 4. (Read 850 times)

full member
Activity: 770
Merit: 103
toplayın diyen arkadaşlara biz sözüm olacak. toparkende sağlam coin ve tokenlerı toplayın shitcoinleri bir süre toplamasınızda olur. merak etmeyin piyasa illaki düzelecek . bu düzelmeden sonra ilk ivmelenen sağlam projesi olan token ve coinler olacak
member
Activity: 448
Merit: 10
Olumsuz bir karar çıkmamasına rağmen böyle oldu birde olumsuz çıktığını düşünün eylülde banko 100 küsürlü bir market cape düşücez gibi geliyor bana umarım olmaz çok bağlandık bu etf işlerine daha önemli olaylarda var yeni giricek borsa gibi.
full member
Activity: 504
Merit: 102
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
Herkes kan ağlıyor ancak ben etf gelecek diye düşünüyorum. Bir varlık g20 de tartışılacak kadar devletlerin desteğini alacak kadar gündeme gelebiliyorsa borsalarda varlık olarak sayılmasının önünde hiç bir engel yoktur diye düşünüyorum
legendary
Activity: 1092
Merit: 1000
Eylül ve ekimden de pek umudum yok açıkçası piyasa gittikçe sinirlerimi yıpratıyor elimde biraz eth var btc hiç yok zaten eski hedefim satmak için 1000 dolardı şuanda ise 600 700 dolara gelirse elimden çıkarmayı düşünüyorum son düşüşler herkesi çok kötü etkilemiş kaç tane arkadaş varsa piyasada herkes resmen kan ağlıyor
newbie
Activity: 43
Merit: 0
Bütün herkes Eylül ve ekimi bekliyor inş bişeyler olurda piyasaya yansır. Böyle giderse altlar coinler erimek bir yana yok olcak. Tabi bizde.
jr. member
Activity: 392
Merit: 4
Şu Eylüldeki kararda bakalım ne sonuç çıkacak.Umarım hayırlı bir karar alınırda piyasa biraz bile olsa düzelir.
full member
Activity: 602
Merit: 114
bitcoin için psikolojik sınır 6k mıydı 6k ya dayanmış durumda eğer düşerse aşağı doğru bir hızlanan asansör görebiliriz. bu durumda benim için alım fırsatı doğuyor ancak ve ancak dolar 6.4 olunca pert olduk

Buna psikolojik sınır demekten çok bitcoin madenciliği yapanların maliyet sınırı demek gerekiyor. Çünkü BTC madenciliği üretim maliyeti 6000 civarı ve bu sınırın altına iner ve oralarda kalmaya devam ederse bir çok madenci üretimi durdurur bu durumda fiyat tekrar artar üretim azalacağı için. Yani 6000 in altına düşüp de sürekli oaralarda kalması çok zor.
full member
Activity: 378
Zaten erimiş olan altlar daha da düşüyor, %80-90 eridi çoğu daha nereye kadar götürücekler ki anlamış değilim, maalesef çıkmamız gereken yerde hold diyerek büyük yanlış yaptık bikaç ay önce.
full member
Activity: 630
Market hacmi 200milyar civarlarına geriledi yeniden. 1 sene önceki dalgayı tekrarlıyor. İşin kötüsü yukarı çıkmasına sebep olacak bir hareket de yok. Biraz daha düşerse 2019 2. çeyreğine kadar pek bir şey beklemiyorum ben.
member
Activity: 189
Bitcoin 4k yı görmeden yukarı tırmanmayacak gibi duruyor. Eth nin market değeri 310 dolar piyasa gerçekten dibe doğru hareket ediyor bu dönemde yapılabilecek en mantıklı hareket sabırla bekleyip piyasa para sokmak
jr. member
Activity: 266
Merit: 2
altcoinler uzun süredir erimiyor mu zaten. etf kararı da ateşi körüklemek oldu. altlara değil bazen coinden yana fırsatı kullanmak. orada durum kötüleşiyor ise hiç vakit kaybetmeden parada beklemek sizin paranızın değerini korumak için bazen atılması gereken en önemli adımlardan biridir.
member
Activity: 490
Merit: 16
bitcoin için psikolojik sınır 6k mıydı 6k ya dayanmış durumda eğer düşerse aşağı doğru bir hızlanan asansör görebiliriz. bu durumda benim için alım fırsatı doğuyor ancak ve ancak dolar 6.4 olunca pert olduk
member
açıkcası etf bu kadar kötu karşılanmamalıydı bence olay doların yukselmesinden kaynaklanıyor, sadece tr de degıl dıger ulkelerdede dolar artış içinde insanlar kripto yerıne dolar alıp tutuyor
member
Activity: 378
Merit: 11
Sanıyorum herkes dibi bekliyor ama dıb geldıgınde hemen yukselecek dıye bır olay yok btc 1k dolara duserse ordan 6-7k'ya toparlanması 3 yıl surer
member
Merit: 11
Artık gelecekse gelsin de şu piyasanın dibi neresiymiş bir görelim. Bu ne ya. Nereye el atsak kuruyor.
member
Activity: 178
Be Free
Ben henüz dibi gördüğümüzü düşünmüyorum. Kademe kademe, dinlene dinlene Bitcoin 4000-4500 Doları görecektir. Masterluc'un tahminini ben tutarlı buluyorum. Dibin burası olduğunu öngörmesi ETF'nin kabul edilmeyeceğinin göstergesi olabilir mi diyorum... SEC'in yerinde olsam şu piyasalara bakıp ETF'yi onaylamazdım sanırım. Hiç iç açıcı ve güven veren bir yatırım gibi gözükmüyor. Bitcoin şuan silkelenip ağırlıklarından, sektöre yük olan altcoinlerden kurtuluyor. Bu tamamlandığında ilk 100 coin %50'den fazla değer kaybetmiş olacaktır. Aşağıdakileri söylemek bile istemiyorum. Malesef marketcap 2017 boğasının ağırlıklarını taşıyamayacak kadar ağırlıklarla dolu. Bunlardan kurtulmadan öz bi yükseliş söz konusu olamaz.
copper member
Activity: 1358
Merit: 523
Sec kararını olumsuz olarak açıklasaydı acaba ne olacaktı. Erteleme yani biz bu toplantıda etf hakkında açıklama yapmayacağız dedi kıyamet koptu hele yok kabul etmedik dese dibin dibi olacaktı herhalde.
jr. member
Activity: 462
Merit: 4
ETF'nin kesinlikle gelmeyeceğini söylüyolar en sağlam adamlar 2018 yılında herkes ertelemenin bitcoindeki eksikleri daha detaylı raporlamak için uzattığını söylüyorlar sec için 2019 yılı gibi gelebilirmis etf inşallah erken gelir diyoruz ama bende sanmıyorum bu kadar adamın dediklerindne sonra.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Bitcoin de altcoinlerde epey bir eridi.Genel olarak piyasanın kötü gidişatı hepsine darbe vurdu.Bitcoin toparlanmadan altcoinler zor toparlanır gözüküyor.İyi projeleri olanlar yatırım alabilirse aradan sıyrılabilirler.Yoksa zor gözüküyor.Artık umutlar 2019 yılına kaldı gibi gözüküyor.
newbie
Activity: 111
Merit: 0
Market cap ath zamanından neredeyse 4 kat daha düşük 2013 zamanında bile bu kadar düşüş olmamıştı marketcapta şuan bu kadar büyük bir düşüşü hayra alamet görmüyorum bu kadar balon oluşturabildiyseler daha da devam eder gibime geliyor altların erimesi 10bin dolarlık günlük hacimli coinlerin 10m dolar marketcapa sahip olması kadar saçma birşey yok..
Pages:
Jump to: