Pages:
Author

Topic: Bitcoin ETF Kararı Sonrası Altcoinler Eridi - page 7. (Read 850 times)

sr. member
Activity: 560
Merit: 250
Bu kadar düşüşe sebep olacak ne var anlamadım, piyasa çiseden nem kapar halde, kararı erteledi sadece ve red etmedi, her şey düşüşe bir bahane olmaya başladı.
newbie
Activity: 84
Merit: 0
1 ay önce ETF diye bir şey yoktu. Sürekli bir engel çıkarıyorlar belki erteleneceği en başından belliydi yüksekten satmak için pompaladılar.
newbie
Activity: 111
 ETF beklentisi btc fiyatını yukarı çekmesi gerekmez miydi sonuçta olumsuz bir haber yok. ETF bahane bence piyasaya yön veren balina babalar düşüşte de voleyi vurabiliyorlar
full member
Activity: 700
Merit: 134
E toplayın işte ne güzel. Alım fırsatı hep. ETF onaylanacak demektir bu erteleme. Büyükbaşlar toplamak için yerin dibine gömüyor altları.

Ben de böyle düşünmek istiyorum, aslında oldukça mantıklı bir bakış açısı. Ama panik satışları yüzünden fiyatlar düşüyor ve yatırım yapmaya korkar hale geliyoruz. Cesaret olsa para kazanırız (:
member
Activity: 336
Merit: 11
Bu ETF bitcoinin karşısında en büyük duvar oldu. Ne zaman yükselecek olsa artık hep ETF kararına takılır. önümüzdeki 90 günde de kabul veya ret alacağını zannetmiyorum.
member
Activity: 490
Merit: 16
Bir gecede elimdekinin yüzde 15 ini kaybettim bende harıl harıl neden düştüğünü araştırıyordum. Sanırım sec falan da hikaye. Aradan 1 ay geçse sanırım dünkü seviyelerine gelecek piyasa bu gidişle
newbie
Activity: 98
E toplayın işte ne güzel. Alım fırsatı hep. ETF onaylanacak demektir bu erteleme. Büyükbaşlar toplamak için yerin dibine gömüyor altları.
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
Altcoinler eriye eriye zaten bir hal oldular. Bu durumdan çıkış bu erimeler sürdükçe daha da zorlaşacak. İnsanlar umutlarını kaybetmeye başlıyorlar bu ağır darbeler sonrasında.
full member
Activity: 700
Merit: 134
Bu sefer gerçekten çok can yakıcı bir hal aldı, daha ne kadar düşecek dediğimiz her coin biraz daha düştü ve kafamızın içi olumsuz düşüncelerle doldu. Umarım birkaç gün içerisinde toparlanır ve yüzümüzü güldürür
jr. member
Activity: 322
Merit: 1
Sadece altlar değil ki bitcoin de eridi. Reddedilmeyip ertelenmesi onay ihtimalini güçlendiriyor aslında ama panikledi millet.
member
Activity: 364
Merit: 10
Faydalı güzel haberler olur piyasa %1 artmaz bir kötü haber de %10 düşer. Artık işin ya en keskin virajında yada uçurumun ucundayız umarım her şeyi kaybetmeyiz.
member
Activity: 360
Merit: 18
Bitcoin’in borsa yatırım fonu olarak kullanılması yönünde SEC’in 10 Ağustos’ta karar almasına yönelik umutlar dün SEC’in yayınladığı bildiri ile tamamen kayboldu. SEC yeni karar tarihi olarak 30 Eylül’e işaret ederken, bu kararın da 45 ve 90 günlük periyotlarla ertelenebileceği belirtiliyor.

Karar sonrası Bitcoin 7.100 dolar bandından 6.550 dolara kadar gerilerken yüzde 7’ye yakın değer kaybı yaşadı. Bunun yanı sıra Bitcoin’deki değer kaybı altcoinleri de etkilerken Ripple (XRP) ve Lİtecoin 2018 yılının en düşük seviyelerini gördü, kripto para market hacmi ise satış baskısı ile saatler içerisinde 20 milyar doların üzerinde değer kaybı yaşadı.

https://kriptokoin.in/bitcoin-etf-karari-sonrasi-altcoinler-eridi/
Pages:
Jump to: