Pages:
Author

Topic: Bitcoin Gold(BTG) Forku gerçekleşti / ANKET - page 2. (Read 4052 times)

full member
Activity: 182
Merit: 100
BTG çıktı şu fork muhabbetinide atlatırsak alt coinlere can gelecektir diye düşünüyorum. Artık kendi fiyatlarına bari gelselerde birazda olsa zararımızdan kurtulsak. NE forkmuş be tüm altcoinler bitikleri oynadı. Eth'ninde artışa geçeceğini düşünüyorum.
sr. member
Activity: 406
Merit: 265
0.36 btg hit btc deki hesabıma gelmedi sebebi alım emirleri vermiştim o alabilir mi ? 1 haftadır btcler bekliyor teklifte ama hiç birisi alınmadıda
full member
Activity: 546
altcoine yatırım yapacaktım bursum 10unda yatıyor ne bu bahtsızlık bee
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000

Hit btc de 0.36 bitcoinim vardı ama btg vermedi sebebi ne olabilir ? kaç gündür  0.36 bitcoin orada duruyordu ?

yukarda uyarılar kısmında yazıyor hocam 24 saat çinde hesaplarınza geçecek ve bitcoingold trade acılacaktır diye.
yani bu gece en gec saat 4-5 gibi hesabında olur.
twitter sallanıyor su anda bitcoin gold scam diye.krakne listelemeyecegini ve desteklemedigini acıkladı.
fşyat bir anda cakılabilir dikat.
Bence de scam bi fork. 200k pre-mine edilmiş söylentileri var. Böyle bi durumda direk dump yiyecektir.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418

Hit btc de 0.36 bitcoinim vardı ama btg vermedi sebebi ne olabilir ? kaç gündür  0.36 bitcoin orada duruyordu ?

yukarda uyarılar kısmında yazıyor hocam 24 saat çinde hesaplarınza geçecek ve bitcoingold trade acılacaktır diye.
yani bu gece en gec saat 4-5 gibi hesabında olur.
twitter sallanıyor su anda bitcoin gold scam diye.krakne listelemeyecegini ve desteklemedigini acıkladı.
fşyat bir anda cakılabilir dikat.
member
Activity: 83
Merit: 10
Ethereum uçuşa geçecek nitekim yavaştan yükselmeye başladı
sr. member
Activity: 308
Merit: 253

24 saat içinde hesabınıza tanımlanacak uyarısı var, fakat beklemek yerine twitter ve ticket ile desteğe ulaşıp eğer varsa sorunu öğrenebilirsiniz.

BTCTurk.com ile ilgili yaşadığım sorunun Sistem Kaynaklı olduğunu başka bir kullanıcı Vİdeo Kaydı ile ortaya çıkarmış!

Dikkat sorun bugün dahi devam ediyor. Eğer bu siteyi kullanıyorsanız videoyu izlemeden işlem yapmayın!
https://bitcointalksearch.org/topic/m.23454294

Edit:
Site yetkilileri ile telefonda görüştüm;
https://bitcointalksearch.org/topic/m.23457783
full member
Activity: 238
Bitcoinin biraz olsun düşmesi altcoinleri yeşillendirdi. Buda demek oluyorki bitcoin düşecek altcoinler 2x yapıcak
sr. member
Activity: 406
Merit: 265

Hit btc de 0.36 bitcoinim vardı ama btg vermedi sebebi ne olabilir ? kaç gündür  0.36 bitcoin orada duruyordu ?
sr. member
full member
Activity: 434
Merit: 107
btc artık 5bin doların altına düşmez. toplam market hacmi arttı çünkü. btc yi pumplayan şey skindirik altcoinler değil dışarıdan btc ye giren para oldu. bu paralar destek görevi görecek.

btc de olupta altcoine girenlerde sattıklarından daha yüksek fiyata btc alacaklar her zamanki gibi.

btc yatırımcısı aptal değil aldığı fiyattan daha düşüğe neden satsın ki.
sr. member
Koineks duyuru yayımladı;

Sayın Kullanıcılarımız,

Bitcoin Gold (BTG) çatallanması 24/10/2017 04:20:39'da 491.407'nci bloğun kazılmasıyla gerçekleşmiştir. Bu tarihte hesaplarında Bitcoin (BTC) bulunan kullanıcılarımızın bire bir(ör: 3 BTC karşılığı 3 BTG) Bitcoin Gold (BTG) tanımlamaları yapılmıştır. Bu tarihten sonraki BTC işlemlerinde BTG karşılığı olmayacaktır.

BTG ağı henüz aktif olmadığı için şu an itibariyle BTG gönderimleri yapılamamaktadır.

Hesaplarına BTG tanımlanan kullanıcılarımız BTG ağının çalışmaya başlamasıyla beraber çekme isteklerini sitemiz üzerinden yapabilecektir.

Bol kazançlar dileriz,
Koineks Ekibi
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
bittimi sonunda laet fork muhabbeti, bakalım altlar ne zamana toparlayacak goruyorum %20 yukselmıs görünen coınler benım hala %200 uzerınde zararım var
legendary
Activity: 2212
Merit: 1112
LLP Programming & Electronics
Yakında  TL'ye  fork gelecek . Merkez bankası ile hükümet TL yi forklayacak . Bu çatallanmadan yeni vergi coinleri çıkacak.

Hazinede ki açık büyüdükçe  , şuan olduğu gibi; bankalar  milletin yastık altı altınlarını  "getirin değerlendirelim, size TL  verelim, çıkarın altınlarınızı"  diyecek.   Altınını verenlere  Bounty olarak  TL ler verilecek.  Ama o TL nin pek bir değeri olmayacak.  Çataldan doğan yeni vergi coinlerine gidecek TL ' ler.
hero member
Activity: 658
Merit: 500
Altcoinleri taş çatlasa %30 etkiler diye düşünüyorum, asıl hareketliliği 17 Kasım'dan sonra göreceğimiz kanısındayım.

katılıyorum zaten dediniz gibide oldu ama segwit2x ten sonra durumun netlik kazanmasından sonra asıl piyasa rahatlıyacak gene götlerinden bir zort çıkarmazlarsa iyi olur
heleki şu btg bir yarak yesin millet ozman görcem ben Cheesy birdaha fork yapcam diyen olduğunda sikip atcaklar
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
Gece tam olarak saat kaçta oldu fork işlemi?
Tam gece 04:36:18 'de btc almıştım  Sad

Uygun zamanda almışsınız. Tam olarak fork gerçekleşip pump dalgasının tamamlanmasına az bir zaman kala sarın almışsınız. 1 BTC başına ortalama 300 USD kar etmiş olmanız gerekior. Tabi saat tam olarak net ve doğruysa.
jr. member
Activity: 122
Merit: 5
Gece tam olarak saat kaçta oldu fork işlemi?
Tam gece 04:36:18 'de btc almıştım  Sad
newbie
Activity: 60
Merit: 0
Yobit gün içerisinde BTG trade işlemlerini başlattı;
https://yobit.net/en/trade/BTG/BTC

yobit erken davrandı hayret daha hiç bir şey belli değil 435 $ civarından sokmuş borsaya
full member
Activity: 616
Merit: 108
Bitcoin tekrar toparladı şu anda  5750$ civarında işlem görüyor.
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Gece saat 03:00 gibi 491.407 numaralı block ile birlikte fork geçerkeleşti.

Şimdi sonuçlarını görme zamanı!

Fork gerçekleşti biz uyuyorduk. BTC 6000 dolardan 5400 dolara kadar gerilemiş. İşlemimizi yapamadık. Kaçırdık. Buna da sağlık olsun. Bugün saat 13:00 diyorlardı. Ama erken olabilmesi için zorluğu bilinçli olarak düşüreceklerini tahmin edemedik. Bok gibi zarardayız.
Pages:
Jump to: