Pages:
Author

Topic: Bitcoin Gold(BTG) Forku gerçekleşti / ANKET - page 4. (Read 4052 times)

sr. member
Activity: 308
Merit: 253
Bittrex BTG ile ilgili duyuru yayımladı;

Statement on Bitcoin Gold [BTG]
https://support.bittrex.com/hc/en-us/articles/115002320451

Şu an geçsek alabiliyor muyuz ?

Evet Bittrex bu makale ile blok 491,407 çözümlenmeden 24 saat öncesinde çekimleri durduracağını ve October 24, 3am PT (10am UTC) saatinde bakiyelerde bulunan BTC kadar BTG' yi 1 Kasım lansmanından sonra hesaplara bakiyelendireceğini açıklamış. Fakat yine de bu blok gelmeden 24 saat önce BTC' leri private key' i elinizde olan bir cüzdana çekmenizde fayda var.

Not: Bu aralıkta Al/Sat işlemleri aktif olmaya devam edecek.

hocam tam olarak türkiye saatini söyleyebilirmisiniz yada söyleyebilecek birileri varmı bu saatin kaç olduğunu bilenler 1 dk sonra altlara yada usdt ye hücum edeceklerdir bilmemizde fayda var teşekkürler..

Fork anına kadar istediğiniz zaman katılabilirsiniz. Yalnız borsalar Forkdan önce BTC transfer işlemlerini geçici süreyle askıya alabilirler, buna dikkat etmek gerekir!

"If you have a Bitcoin (BTC) balance on Bittrex during the BTG snapshot block 491,407 occurring approximately on October 24, 3am PT (10am UTC), you will be additionally credited the equivalent amount of Bitcoin Gold (BTG) on a 1:1 basis. i.e. 1 BTC on Bittrex held during the on-exchange snapshot will get you 1 BTG.  BTC held on orders will also be credited.  Only the BTC held on your account is eligible for BTG.  Full details below."

TR saati (PT+10) UTC+3 diliminde, yani yukarıdaki açıklamay göre, beklenen TR saatiyle 24 Ekim saat 13.00. Fakat burada zamandan çok Block önemli, yani buradaki zaman tahmini/yaklaşık bir anı söylüyor. Fork 491,407 block bulunduğunda gerçekleşecek!
newbie
Activity: 106
Merit: 0
bence forktan sonra birçok altcoin 2x 3x yapacak.......
full member
Activity: 154
Merit: 100
BTC bu güçle hareketine devam edecek ve yaz aylarında 25000$'a erişecek. Altlar çok kötü duruma gelecek. Tek gerçek BTC gibi bir şey. Bu sene BTC'nin yılı olacak.

hocam 25 k seviyelerine gelmesi sizcede abartı değil mi biraz realist olun tamam artar ederde 5-4x  yapamaz yani 2018 de en fazla 9000 seviyelerini görür
full member
Activity: 364
Merit: 114
The revolutionary trading ecosystem
Bitcoin'in sürekli fork olması, elini sallayanın fork yapabilmesi de bitcoin'in açıklarından biridir kanımca. Sonuçta ne olursa olsun insan eliyle yapılmış illaki eksik bir tarafı oluyor. Dedikleri gibi anasını belliyorlar artık ayda bir fork olursa hiç şaşırmam. Bir kaç seneye de böyle yalama olur gider. Sonra fork dönemi de bitecek. Çıkan forklardan oluşan coin hiç değerinde olacak ve insanların eskisi kadar rağbet etmediği anlaşılacak ve bitcoinin yoluna devam edeceğini düşünüyorum "kaldığı yerden".
member
Activity: 504
Merit: 12
bende altcoinlerdeydim gidişatı izlerdken bit coine geçmeye kararverdim şuan btcedeyim umudum var bu konuda umarım herkese kazandırır.
sr. member
Activity: 560
Merit: 251

Evet Bittrex bu makale ile blok 491,407 çözümlenmeden 24 saat öncesinde çekimleri durduracağını ve October 24, 3am PT (10am UTC) saatinde bakiyelerde bulunan BTC kadar BTG' yi 1 Kasım lansmanından sonra hesaplara bakiyelendireceğini açıklamış. Fakat yine de bu blok gelmeden 24 saat önce BTC' leri private key' i elinizde olan bir cüzdana çekmenizde fayda var.

hocam tam olarak türkiye saatini söyleyebilirmisiniz yada söyleyebilecek birileri varmı bu saatin kaç olduğunu bilenler 1 dk sonra altlara yada usdt ye hücum edeceklerdir bilmemizde fayda var teşekkürler..
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

member
Activity: 98
Merit: 10

newbie
Activity: 55
Merit: 0
Btc biraz daha yükselecek gibi gözüküyor. Gold sonrası Kasım'daki hard fork dolayısıyla Btc'ye sağlam bir düzeltme gelecek sanki. Arada altlar biraz yükselir ama fork dolayısıyla düşüş trendine onlar da girebilir. Sanki btc'nin ilk yükselişinden sonra fork netleşene kadar tether'e geçmek mantıklı gibi.
sr. member

full member
Activity: 1176
Merit: 159
altlar şahlanacak diyenler bana göre altlarda terse kalan kimseler gibi geliyor, kimsenin günahını almayalım tabi. forumda manipülasyon yapma derdinde olabilirler bazı coinler vardı market capı çok ufak 10 btc yatırım alsa bile artar değeri o derece.

ben kesinlikle altların artacağına inanmıyorum aksine altlar düşmeye devam edecektir.
legendary
Activity: 1036
Gold ' u bozduran altcoine geçecek tahminimce . Malum balinalar'ın altcoinlerden çıkmasıyla hepsi dibi görmeye niyetli . Hem BTC üzerinden sağlam bir kazanç sağladılar hem de gelecek bitcoingold ' lar la ellerinden çıkarmış oldukları altcoinlere geri dönüş sağlayacaklar . Şu aşamalarda bana en mantıklı btc gold ' dan ziyade altcoinler den toparlamak daha akılcı geliyor . Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ?
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Madenciler tarafindan tutulursa bence btcg artmaya devam eder.
O yuzden herkes btcg ele gecirmeden btc cikmaz. Sonra panik satislari baslar.
Kasim sonrasi altcoinlerin bircogu 2x yapar.
full member
Activity: 532
Merit: 151
Mining kısmından bence çok ekmek yeriz gibi eğer büyük borsalarda işlem görmeye başlarsa
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
Bence bitcoin gold, bitcoine çok şey kazandıracak, fiyat anlamında 8000 leri görmesini hızlandırabilir. Ancak Ters bir haber gelirse düşüş çok hızlı olacaktır. 4400-4800 aralığını görmek kaçınılmaz olur gibi geliyor.  Eğer güzel haberlerle devam edersek 10000 $ görmesi çok kısa sürecek sanırım. TYD.
full member
Activity: 154
Merit: 100
insanlar btcden sonra hemen kafasındaki altlara yönelecektir bitcoin tamam çok yükseldi falan ama altlarda efsane projeler var bunlar herzaman kazandırır.
anu
legendary
Activity: 1218
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Altcoin' lerin %30 kadar daha gerileyeceğini tahmin ediyorum. Bitcoin' de beklemede kalmakta fayda var şu dönemde. Bitcoin' den 7000 USD+ seviyeleri beklemek çok uçuk bir beklenti olmayacaktır. Zaten bunun gerçekleşmesi demek şu an mevcut altcoin fiyatlarının belirttiğim oranda gerilemesi anlamına geliyor.
hero member
Activity: 980
Merit: 500
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
Sürü psikolojisinin bir örneğini daha görmüş olduk.
Türk bir profesör sonsuza kadar üretilen birşey nasıl değerli olabilir demişti.
Belki bu konudaki cahilliğindendir ama yavaş yavaş gerçek oluyor dediği.
Her 2 ayda bir biz böyle çatallanmaydı falan diye uğraşacaksak buda sonsuza kadar yapılıp her yapıldığında
Piyasanın anasını ağlatacaksa.
Bu profesör haklı derim arkadaşlar.
Böyle bir ödeme aracı olamaz.
Btc ilk çıktığı için piyasaya yön verecektir uzun bi zaman daha ama
Etherium bana daha sağlıklı gelmeye başladı.(teknoloji vs)
Bitcoinin yerini alsa ne güzel olur.

sürü psikolojisinden ziyade insanlar artık az cok biliyor piyasayi ve hareketlerini. belli ki işte bitcoin ayın 25'ine kadar artip sonrasında cakilacak bu  artik net gibi bişi.  bunun haricinde bi senaryo çizen varmi yok gerisi sadece btcgold un hareketleriyle ilgili fikirler ve tahminlerden ibaret.  kıyıda köşede param olsa 300-400 dolar para kazanacagim diye  gidip 22-23 bin neyse işte para verip  1 btc'ye baglarmiyim şuan için hayir . geçen haftalardan ama belliydi artacagi o zamanlardan alanlar için bence iyi bir noktaya gelinmiş bile kar yapmak için. herşey için bir düzeltme yapilir bu piyasalarda bu gözler neleri gördü. yüksek hacimlerde efsane dipler  gördüm bitcoin için demiyorum ama yine de  temkinli olmak lazim. yazik günah  kaşıkla veriyorlar kepçeyle almasinlar.
sr. member
HitBTC sitesinin Bitcoin Gold ve SegWit2X için güzel bir açıklama sayfası var;

https://blog.hitbtc.com/hitbtc-announcement-on-bitcoingold-and-segwit2x/
full member
Activity: 322
Merit: 101
https://owloper.com
Konuyu takip ediyorum fakat benim aklıma takılan bu işlerde yeni olduğum içinde bilemediğim bir şey var . Baszı borsalar btc miktarı kadar gold vereceklerini açıkladı gibi yazılarda okudum. Benim sorum şu btc si olan herkes mi alacak ben blockchain in kendi websitesinden cüzdan almıştım onu kullanıyorum içinde bi miktar btc var hiç birşey yapmadan direk gold banadamı gelecek yoksa illa açıklama yapan bir borsadaki hesabamı atmak gerek? Yeni yeni bu dünyanın içine dahil oluyorum soru çok saçma gelebilir  Grin

Merhaba;

Cüzdanınızın Private key'i sizde varsa B. Gold kazanabilirsiniz aksi takdirde hayır. Blockchain kullanmadığım için net bir şey söyleyemiyorum.

İyi dileklerimle

Hocam açıkcası hesabı çok önce açmıştım ve o zaman privatekeyin ne işe yaradığını bilmediğim için kaydetmedim yada belkide hiç vermedi. Cüzdanda kontrol ettim fakat herhangi bir yerde göremedimde. Önerdiğiniz cüzdan nedir oradan bir cüzdan oluşturayım daha sağlıklı olacak gibi.
Pages:
Jump to: