Pages:
Author

Topic: Bitcoin Gold(BTG) Forku gerçekleşti / ANKET - page 5. (Read 4052 times)

hero member
Activity: 756
Merit: 541
Konuyu takip ediyorum fakat benim aklıma takılan bu işlerde yeni olduğum içinde bilemediğim bir şey var . Baszı borsalar btc miktarı kadar gold vereceklerini açıkladı gibi yazılarda okudum. Benim sorum şu btc si olan herkes mi alacak ben blockchain in kendi websitesinden cüzdan almıştım onu kullanıyorum içinde bi miktar btc var hiç birşey yapmadan direk gold banadamı gelecek yoksa illa açıklama yapan bir borsadaki hesabamı atmak gerek? Yeni yeni bu dünyanın içine dahil oluyorum soru çok saçma gelebilir  Grin

Merhaba;

Cüzdanınızın Private key'i sizde varsa B. Gold kazanabilirsiniz aksi takdirde hayır. Blockchain kullanmadığım için net bir şey söyleyemiyorum.

İyi dileklerimle
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
Bitcoinin düşüş yaşayacağını düşünüyorum ben. Çok büyük bir düşüş olmayacaktır ama 5 bin seviyelerine gerileyecektir. Altcoinler de artacak ama yüzde yüzü bulması çok zor. Yüzde 60-70 seviyelerinde artması muhtemel bence.
full member
Activity: 322
Merit: 101
https://owloper.com
Konuyu takip ediyorum fakat benim aklıma takılan bu işlerde yeni olduğum içinde bilemediğim bir şey var . Baszı borsalar btc miktarı kadar gold vereceklerini açıkladı gibi yazılarda okudum. Benim sorum şu btc si olan herkes mi alacak ben blockchain in kendi websitesinden cüzdan almıştım onu kullanıyorum içinde bi miktar btc var hiç birşey yapmadan direk gold banadamı gelecek yoksa illa açıklama yapan bir borsadaki hesabamı atmak gerek? Yeni yeni bu dünyanın içine dahil oluyorum soru çok saçma gelebilir  Grin
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

Şıklar arasında olmayan, kendi beklentimi belirtmek isterim. İstisnalar hariç Kasım frokuna kadar birçok coin 2x altında kalacaktır. Kasım HF öncesi ise dip.

İyi dileklerimle
member
Activity: 233
Merit: 10
herkes altların cıkacagını dusunuyor kimseye bu kadar kolay para yedirmezler bence guzel surundurup milletin elinden mallarını toplıyacaklar ondan sonra yukarı surerler
hero member
Activity: 574
Merit: 500
Altların şenleneceği kesin, ama şu bölünme çatallanma muhabbetleri can sıkıyor artık. Şu şekilde günlük hayatta kullanılması zor hale geliyor, bölsünler bakalım nereye kadar bölecekler
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
Sürü psikolojisinin bir örneğini daha görmüş olduk.
Türk bir profesör sonsuza kadar üretilen birşey nasıl değerli olabilir demişti.
Belki bu konudaki cahilliğindendir ama yavaş yavaş gerçek oluyor dediği.
Her 2 ayda bir biz böyle çatallanmaydı falan diye uğraşacaksak buda sonsuza kadar yapılıp her yapıldığında
Piyasanın anasını ağlatacaksa.
Bu profesör haklı derim arkadaşlar.
Böyle bir ödeme aracı olamaz.
Btc ilk çıktığı için piyasaya yön verecektir uzun bi zaman daha ama
Etherium bana daha sağlıklı gelmeye başladı.(teknoloji vs)
Bitcoinin yerini alsa ne güzel olur.
member
Activity: 98
"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"
Herkes btcgold almak için btcye geçiş ypacak alt coinler çakılacak. 25inden sonra pump şovları görebiliriz. Uyanık olan işi götürecek
full member
Activity: 154
Merit: 100
bu ay ve onumuzdeki ay bircok kisi supriz yasayacak bence. herkes farkli goruslere sahip benim fikrim alt coinler bazilari daha da dusecektir ve birkac ay cok fazla artis gosteremeyecek tam olarak. belli araliklarla artar duser gibi. bitcoin durgun bir sureye girebilir bitcoin gold ve fork dolayisi ile
member
Activity: 82
Altcoinler değer kaybetmeye devam edecektir. Herhangi bir neden yok yükselmeleri için.
full member
Activity: 146
Millet BTG'den kazandığı avantadan parayla da bitcoin alacak ve bitcoin fiyatı daha da yükselecektir bence. Nitekim Bch'de de aynısı oldu. Avantadan para geldi ve o parayla da btc aldılar yine.
full member
Activity: 461
Merit: 112
Arkadaşlar bu Bitcoin Gold'u ldestekleyen borsalar belli mi? Ben sadece yobbiti duydum şimdiye kadar. Bitcoin cashde böyle değildi günler öncesinden büyük borsalarda desteklediğini açıklamıştı. Büyük borsalar desteklemezse BTG kesin ölü doğar.
hero member
Activity: 728
Merit: 501
Klasik fork sonrası hareket olur. Bitcoin goldu alan altcoinlere saldırır. Acemiler bitcoin goldu pumplar. Altcoinler önce ucar sonra düzeltme gelir. Bitcoin Goldda acemilerin elinde patlar.

Geçen forkta hocam bitcoin cashi bir ara iyi pumpladılar.Biraz erken sattım  Grin Daha sonra bitcoin cashi sizin söyleminizle acemilerin elinde patlattılar.Bitcoin gold için aynı senaryo geçerli olacak mı bekleyip göreceğiz.Artık çok kısa bir süre kaldı.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
Klasik fork sonrası hareket olur. Bitcoin goldu alan altcoinlere saldırır. Acemiler bitcoin goldu pumplar. Altcoinler önce ucar sonra düzeltme gelir. Bitcoin Goldda acemilerin elinde patlar.
member
Activity: 112
Ben altlarda en az %30 en fazla %60 bir yükselme bekliyorum.
Gold'dan faydalanmak mı daha kârlı olur yoksa altlarda al sat yapmak mı o düşündürüyor. 24'ünde karar verip 25'ini bekleyeceğiz artık.

BTC ani çıkışla 6000$'ı geçti ama sanırım tutunamadı. 5900 - 6000 arası gidip geliyor. Fork öncesi en fazla kaç olur sizce ?
jr. member
Activity: 91
Merit: 1
eskisi gibi olur herhalde yine,  millet btc leri satmaya başlayınca altlara yönelir altlar artar...ama takibi de uzun vadede eğer ordan burdan yasaklanma haberleri gelmezse btc 10k doları çok rahat görür
full member
Activity: 210
Altlar en az %30 artacak bence
full member
Activity: 308
Altcoinler yüzde yüz olmasa bile önemli artış sağlayacaktır ama Kasım'da tekrar aynı senaryo olabilir. Düşer sonra tekrar yükselişe geçer.
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
Sabaha kadar başlasada bir cacık olmayacak diye düşünüyorum. Ağustosta ne oldu? Çıktı sonra dibi yaladı bu da aynı olacak, sırf durduk yere cebini doldurmak isteyenler yine başımıza fork muhabbeti çıkardı. 200 dolardan fazla olacağını düşünmüyorum açıkcası.

aynen oyle adamlar yollarını buldu gold fork olur kasımda da btc sılver cıkartırlar. sonra bronze. demır bakır gıder oyle.

btc 7000 i gorecek. telegram ve slack gurubunda grafıklerını paylastım 2 ay once Smiley o yolda ılerlıyor. yarın ıcın btc 6250 yada 6600 olacak sonra 5900 ve 7000 dolar. ardından 5000 ıle 6000 arası.
sr. member
Activity: 420
Merit: 260
Sabaha kadar başlasada bir cacık olmayacak diye düşünüyorum. Ağustosta ne oldu? Çıktı sonra dibi yaladı bu da aynı olacak, sırf durduk yere cebini doldurmak isteyenler yine başımıza fork muhabbeti çıkardı. 200 dolardan fazla olacağını düşünmüyorum açıkcası.
"Sırf durduk yere cebini doldurmak isteyenler" bu cümlenize çok çok katılıyorum hocam. Baktılar ki hazır para eriyor bitmek üzere dur bi fork muhabbeti yaratalım kaybettiklerimizi bi kalemde geri toplayalım dediler muhtemelen btg çıkardılar Angry

Aynen öyle hocam, Ağustosta millet yalandan yere %25 büyüdü. Bu ne böyle çocuk oyuncağımı bu, bokunu çıkarttılar işin resmen iyi alıştılar. Aha buraya yazıyorum bu fork muhabbetinden sonra yine bir fork muhabbeti olacak demedi demeyin. Artık ocakta mı olur şubatta mı olur bilmiyorum ama olacak. Böyle böyle btcnin anasını belleyecekler. Resmen yalama ettiler ya
Pages:
Jump to: