Pages:
Author

Topic: Bitcoin Gold(BTG) Forku gerçekleşti / ANKET - page 6. (Read 4052 times)

sr. member
Activity: 560
Merit: 256
Bitcoin'in 25 ekimden sonra düşüş yaşayacağını düşünüyorum altcoinlerde önemli oranlarda artış bekliyorum ama bu artışın %100'e kadar çıkacağını düşünmüyorum.
member
Activity: 98
Merit: 10
Hala vakit kaldı mı bitcoine geçmek için sanki bitti gibi yorum gördüm de şaşırdım.
full member
Activity: 224
Merit: 100
Sabaha kadar başlasada bir cacık olmayacak diye düşünüyorum. Ağustosta ne oldu? Çıktı sonra dibi yaladı bu da aynı olacak, sırf durduk yere cebini doldurmak isteyenler yine başımıza fork muhabbeti çıkardı. 200 dolardan fazla olacağını düşünmüyorum açıkcası.
"Sırf durduk yere cebini doldurmak isteyenler" bu cümlenize çok çok katılıyorum hocam. Baktılar ki hazır para eriyor bitmek üzere dur bi fork muhabbeti yaratalım kaybettiklerimizi bi kalemde geri toplayalım dediler muhtemelen btg çıkardılar Angry
full member
Activity: 333
Merit: 103
İlk gün satanlar kazanacak sonraki günler artıkları toplayacaktır. Gereksiz bir şişme oldu. Sonra $250-400 aralığında takılacaktır.
sr. member
Activity: 420
Merit: 260
Sabaha kadar başlasada bir cacık olmayacak diye düşünüyorum. Ağustosta ne oldu? Çıktı sonra dibi yaladı bu da aynı olacak, sırf durduk yere cebini doldurmak isteyenler yine başımıza fork muhabbeti çıkardı. 200 dolardan fazla olacağını düşünmüyorum açıkcası.
full member
BTC bu güçle hareketine devam edecek ve yaz aylarında 25000$'a erişecek. Altlar çok kötü duruma gelecek. Tek gerçek BTC gibi bir şey. Bu sene BTC'nin yılı olacak.
Herkesin görüşüne saygı duyarım ama hocam 25000$ çok ucuk bir rakam gibi geliyor bana daha erken bence bu 25000$ seviyeler için. Alt coinler iyice dibi görmez bana göre de artış sağlamasa bile eski fiyatlarına geri yükselir ama bence yükselmekle kalmayacak artışta sağlayacaklar.
full member
Activity: 214
BTC bu güçle hareketine devam edecek ve yaz aylarında 25000$'a erişecek. Altlar çok kötü duruma gelecek. Tek gerçek BTC gibi bir şey. Bu sene BTC'nin yılı olacak.
full member
Umarım herkesin beklediği bi sonuç olur. Çoğu kişi alt coinlerden çıkıp btcye geçti bunun karşılığını veriri umarım bitcoin gold. Muhtemel olarak 5000 6000$ dolar arası seyredecek btc alt coinler geri kendine gelecektir. Benim görüşüm bu.
sr. member
Activity: 308
Merit: 253
25 Ekimde Bitcoin Gold (BTG) forku olacak. >> 24 Ekimde gerçkeleşti!

Ayrıntılar(destekleyenler, ekip vs.) ve Sayaç için;
https://btcgpu.org/

BTC  -   BTG    -     BCH(Bitcoin Gold)     -    B2X(SegWit2X) karşılaştıması;

XBG: BTC GOLD            >>>>  hali hazırda bir altcoin.

BTG: BITCOIN GOLD    >>>>  25 Ekim-de  beklenen fork ile oluşacak coin.

B2X: SegWit2x               >>>>  17 Kasım-da beklenen fork ile oluşacak coin.

ANKET SONUÇLARI:
Anket sonuçlarını sıralayacak olursak FORK sonrası beklentiler şöyle;
1.  Altcoinler %100 ün üzerinde artış sağlayacak   - 23 (26.7%)
2.  BTC 5000$ altına inecek   - 20 (23.3%)

3.  BTC 7000$+ olacak   - 13 (15.1%)

4.  BTC 17 Kasıma kadar 5000$-6000$ seviyelerinde kalacak   - 13 (15.1%)

5.  Altcoinler düşmeye devam edecek   - 9 (10.5%)

6.  Altcoinler 17 Kasıma kadar bu seviyelerde kalacak   - 8 (9.3%)

(Ağustos ayındaki) Bitcoin forku (BCH) ile ilgili anket sonuçları ve yorumlar;
https://bitcointalksearch.org/topic/austos-aynda-sizce-ne-olacak-anket-2021258
Pages:
Jump to: