Pages:
Author

Topic: Χρεωστικές κάρτες με Bitcoin [INFO] - page 39. (Read 106390 times)

legendary
Activity: 975
Merit: 1003
Εγώ παρήγγειλα την κάρτα του e-coin.io.  Όταν έρθει θα ενημερώσω.


Ήρθε σε λιγότερο από εβδομάδα! Από'τι κατάλαβα συνεργάζονται με μία τράπεζα από το Γιβραλτάρ. Έλαβα και pin, την σύνδεσα με το paypal, και έκανα και verify με ταυτότητα και λογαριασμό ΟΤΕ   Cool Cool

Ο λογαριασμός ΟΤΕ είναι γραμμένος στα ελληνικά;

Τον δέχτηκαν;

yeap   Grin

Μπορεις και να μην κάνεις verify, αλλά θα έχεις όρια στις αναλήψεις κλπ.
newbie
Activity: 8
Merit: 0
Εγώ παρήγγειλα την κάρτα του e-coin.io.  Όταν έρθει θα ενημερώσω.


Ήρθε σε λιγότερο από εβδομάδα! Από'τι κατάλαβα συνεργάζονται με μία τράπεζα από το Γιβραλτάρ. Έλαβα και pin, την σύνδεσα με το paypal, και έκανα και verify με ταυτότητα και λογαριασμό ΟΤΕ   Cool Cool

Ο λογαριασμός ΟΤΕ είναι γραμμένος στα ελληνικά;

Τον δέχτηκαν;
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
newbie
Activity: 26
Merit: 0
Υπάρχει καμμία διαφορά στην αγορά virtual κάρτας από το spectrocoin.com (έχουν τώρα επιλογή virtual ή plastic) και στην αγορά virtual κάρτας από το spectrocard.com ; To ίδιο πράγμα δεν είναι; (Γιατί έχουν δύο ξεχωριστά sites δεν έχω καταλάβει.)

Η spectrocoin είναι VISA, κοστίζει 7 euro (τόσο η plastic όσο και η virtual), και χρειάζεται ενεργοποίηση.
H spectrocard είναι MASTERCARD, κοστίζει 3 euro, και δεν χρειάζεται ενεργοποίηση.
Και οι δύο τραβάνε χρήματα από τον κοινό λογαριασμό στη spectrocoin.
Εγώ τις έβγαλα και τις δύο, όταν είδα ότι δεν λειτουργούσε η spectrocoin (δικό μου το λάθος - δεν είχα προσέξει ότι θέλει ενεργοποίηση). Και οι δύο λειτουργούν κανονικά σε PayPal και Google Payments, αλλά όχι σε ελληνικό λογαριασμό iTunes.
sr. member
Activity: 336
Merit: 251
Rider of comets, and brother to the nebulae
Υπάρχει καμμία διαφορά στην αγορά virtual κάρτας από το spectrocoin.com (έχουν τώρα επιλογή virtual ή plastic) και στην αγορά virtual κάρτας από το spectrocard.com ; To ίδιο πράγμα δεν είναι; (Γιατί έχουν δύο ξεχωριστά sites δεν έχω καταλάβει.)
hero member
Activity: 812
Merit: 1000
"πενια τεχνας κατεργαζεται" οπως λενε Wink
πολυ καλη προσπαθεια, μπραβο
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
Μακάρι να είναι όντος έτσι γιατί στον χώρο του Bitcoin πρέπει να είμαστε όλοι καχύποπτοι. Πάντως πολύ καλή η σελίδα και κατατοπιστική. Είναι όντος αυτή η προσπάθεια του Κιμιώνη και την κάνει απλά και μόνο για να βοηθήσει? Αν ναι θα την βάλω σαν οδηγός αναφοράς
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
τι έγινε ρε παιδιά τις έχετε πάρει τις e-coin κάρτες εργολαβία όλοι?? Εχετε καμία συμφωνία μαζί τους και μπαίνετε ενδιάμεσοι?
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
Δεν το έχω ψάξει αλλά νομίζω με μια σύγκριση στους πινακες μπορείς να το βρεις.
legendary
Activity: 2408
Merit: 1004
Τελικα ποια απο όλες
Τις κάρτες έχει την λιγότερη προμήθεια ?
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
Μιλάμε εδώ στην Ελλάδα μερικοί δεν έχουν τον θεό τους. Πάνε να βγάλουν λεφτά από παντού. Δείτε εδώ τι έχουν κάνει αυτοί οι τύποι

http://debit-card.gr/index.php/programs

μην ψαρώνετε με το site δεν έχουν κάρτες απλά έχουν μπει ενδιάμεσοι στις e-coin κάρτες και σου παρέχουν υποστήριξη στο πως να τις χρησμιοποιήσεις με το αζημίωτο φυσικά. 80-120 ευρώ! Tongue


εντωμεταξύ τώρα που το σκέφτομαι μπορεί να είναι και παράνομο αυτό που κάνουν γιατί σιγά μην έχουν συμφωνία με την εταιρεία που εκδίδει τις e-coin κάρτες. Αν του πάρουν χαμπάρι δεν πιστεύω να την γλυτώσουν την μήνυση.
legendary
Activity: 975
Merit: 1003
Εγώ παρήγγειλα την κάρτα του e-coin.io.  Όταν έρθει θα ενημερώσω.


Ήρθε σε λιγότερο από εβδομάδα! Από'τι κατάλαβα συνεργάζονται με μία τράπεζα από το Γιβραλτάρ. Έλαβα και pin, την σύνδεσα με το paypal, και έκανα και verify με ταυτότητα και λογαριασμό ΟΤΕ   Cool Cool

Μπορείς να τη φορτωσεις με Paypal? Ή μόνο bitcoin?

Μόνο με Bitcoin.
newbie
Activity: 8
Merit: 0
Εγώ παρήγγειλα την κάρτα του e-coin.io.  Όταν έρθει θα ενημερώσω.


Ήρθε σε λιγότερο από εβδομάδα! Από'τι κατάλαβα συνεργάζονται με μία τράπεζα από το Γιβραλτάρ. Έλαβα και pin, την σύνδεσα με το paypal, και έκανα και verify με ταυτότητα και λογαριασμό ΟΤΕ   Cool Cool

Μπορείς να τη φορτωσεις με Paypal? Ή μόνο bitcoin?
hero member
Activity: 812
Merit: 1000
Πάντως βοηθάω τον κόσμο έχω την ηθική ικανοποίηση Tongue. Στο insomnia υπάρχουν και τύποι που παίρνουν λεφτά πάλι σαν ενδιάμεσοι για τις κάρτες...
μπραβο πραγματικα στο κουραγιο σου να απαντας σε ολες αυτες τις ανοησιες που γραφονται εκει! να δουμε ποτε θα βαρεθεις.
αστους να προσπαθουν να ζουν ως καπηταλιστες σκεπτομενοι ως τσε γκεβαρα  Shocked
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
Πάντως βοηθάω τον κόσμο έχω την ηθική ικανοποίηση Tongue. Στο insomnia υπάρχουν και τύποι που παίρνουν λεφτά πάλι σαν ενδιάμεσοι για τις κάρτες...
hero member
Activity: 812
Merit: 1000
θα πεινασεις! θα πεθανεις στην ψαθα σαν τους καλλιτεχνες  Grin
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
δεν θα πήγαινα ποτέ να εκμεταλλευτώ την αμάθεια του κόσμου. Τόσο φτηνός δεν είμαι..
hero member
Activity: 812
Merit: 1000
Μιλάμε εδώ στην Ελλάδα μερικοί δεν έχουν τον θεό τους. Πάνε να βγάλουν λεφτά από παντού. Δείτε εδώ τι έχουν κάνει αυτοί οι τύποι

http://debit-card.gr/index.php/programs

μην ψαρώνετε με το site δεν έχουν κάρτες απλά έχουν μπει ενδιάμεσοι στις e-coin κάρτες και σου παρέχουν υποστήριξη στο πως να τις χρησμιοποιήσεις με το αζημίωτο φυσικά. 80-120 ευρώ! Tongue

ζηλευεις που δεν το σκεφτηκες πρωτος :p
χρησες δουλειες θα κανουν
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
Μιλάμε εδώ στην Ελλάδα μερικοί δεν έχουν τον θεό τους. Πάνε να βγάλουν λεφτά από παντού. Δείτε εδώ τι έχουν κάνει αυτοί οι τύποι

http://debit-card.gr/index.php/programs

μην ψαρώνετε με το site δεν έχουν κάρτες απλά έχουν μπει ενδιάμεσοι στις e-coin κάρτες και σου παρέχουν υποστήριξη στο πως να τις χρησμιοποιήσεις με το αζημίωτο φυσικά. 80-120 ευρώ! Tongue
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
Δεν το έχω δοκιμάσει είναι αρκετά νέα ιδέα και σε early alpha ακόμα αλλά αν όντος το βγάλουν στην κυκλοφορία θα μιλάμε για άλλο ένα όπλο για να κάνουμε τις συναλλαγές μας χωρίς καν τράπεζες.
Το ONEBIT έιναι μια mobile εφαρμογή που μπορείς να την φορτώνεις με Bitcoin και να πληρώνεις όπου τα καταστήματα δέχονται nfc mastercard.

http://www.getonebit.com/

ουτε έκδοση κάρτας θα χρειάζεσαι ούτε τίποτα.
Pages:
Jump to: