Pages:
Author

Topic: Bitkapital.com - page 11. (Read 32596 times)

newbie
Activity: 34
Merit: 0
January 20, 2017, 02:14:34 PM
teşekkür ederim peki bir sorum daha olacak bu cüzdanı bir kere pc ye indirmemiz yeterli mi ?

diyelim sürekli işlem yaptık her işlemde cüzdanı indirmemize yada bir işlem yapmamıza gerek yok deil mi bir kere indirecezğiz saklayacağız
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
January 20, 2017, 07:31:50 AM
Ya hu burada alım-satım çok pasif diyorlar doğru mudur?

Günlerdir alım satım bekleyenler varmış .. durum nedir diğer borsa gibi alım satım hızlı değil mi burada

site zaten yeni, bu sebeple işlem hacmi az bilindiği için düşük ve site yeni olduğu için acemi kullanıcılara biraz karışık gelebiliyor trade ekranı. bu sebeplerden dolayı biraz pasif, ancak umut vaadediyor bence. Şahsen oradan neredeyse her gün günlük en az 1-2 işlem gerçekleştiriyorum ben.

alış satış emri koyanlar da mevcut fiyarların epey üstünde ya da altında koyuyorlar genelde şahsi kanaatim, o yüzden günlerdir bekliyor olabilirler.
newbie
Activity: 34
January 20, 2017, 07:15:39 AM
Ya hu burada alım-satım çok pasif diyorlar doğru mudur?

Günlerdir alım satım bekleyenler varmış .. durum nedir diğer borsa gibi alım satım hızlı değil mi burada
sr. member
Activity: 506
Merit: 251
January 19, 2017, 06:06:28 AM
saati ayarlıyorum 5 dk ileri geri alıyorum hesapı oluşturuyor yedekleme kısmında failed hatası veriyor..

Bilgisayarınızın saatini GMT +3 olarak ayarlayın mesela Moskova olabilir.
member
Activity: 94
Merit: 10
January 19, 2017, 03:29:43 AM
saati ayarlıyorum 5 dk ileri geri alıyorum hesapı oluşturuyor yedekleme kısmında failed hatası veriyor..
hero member
Activity: 756
Merit: 541
January 18, 2017, 03:14:49 PM
bitkapital üye olunmuyor hesap oluşturdan sonra failed sorunu verio...
apı saat hatasıda verio??

Merhaba;

Bilgisayarın saatini kontrol edin. Güncel TR saat düzenlenmesi nedeni ile sorun çıkabiliyor.

İyi dileklerimle
member
Activity: 94
Merit: 10
January 18, 2017, 02:31:58 PM
bitkapital üye olunmuyor hesap oluşturdan sonra failed sorunu verio...
apı saat hatasıda verio??
full member
Activity: 218
Merit: 100
January 11, 2017, 11:48:18 AM
Sayın bitkapital yetkilileri ne bir kaç sorum olacak,
100 üncü üyeye ödül verecek misiniz Wink
bu 100 üncü üyeyi belirlerken,
white-list eklenme listesine göre mi belirleyeceksiniz yoksa size selfi gönderen 100 üncü üye ye göre mi yapacaksınız.
birde blacklist e eklenen bitshares kullanıcılarını listeden temizleyecek misiniz. ona göre başvuru yapacağım bekliyorum.

100. üyeye ödül vermeyi düşünmüyoruz, ki zaten 100 rakamı çoktan geçildi. blacklist'timiz şu an boş olması lazım. üye olduğunuzda whitelist e eklenirsiniz.
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
January 11, 2017, 11:06:12 AM
Sayın bitkapital yetkilileri ne bir kaç sorum olacak,
100 üncü üyeye ödül verecek misiniz Wink
bu 100 üncü üyeyi belirlerken,
white-list eklenme listesine göre mi belirleyeceksiniz yoksa size selfi gönderen 100 üncü üye ye göre mi yapacaksınız.
birde blacklist e eklenen bitshares kullanıcılarını listeden temizleyecek misiniz. ona göre başvuru yapacağım bekliyorum.
sr. member
Activity: 300
Merit: 250
January 10, 2017, 03:17:04 PM
koinimdense bitkpitali tercih ederim. Biraz baktım ama nasıl yapılacağı biraz karışık geldi bana biraz daha sadeleştirme şansı yokmu ki?
aslında çok kolay. sitede nasıl yapılacağı ile ilgili videolar var. onları izleyerek daha çabuk öğrenirsiniz.
açıkçası şu hali aslında kolay kullanım olanağına sahip. yeni başlayanlar için ilk başlarda zor gelebilir ama globalde trade yapılan bir çok site hala karmaşık. onlar dahi bir kaç işlem sonrasında öğreniliyor. deneme yapmak amacıyla 20 50 tl gibi birşey gönderin zaten anlarsınız hemen.
hero member
Activity: 714
Merit: 500
January 10, 2017, 12:55:54 PM
koinimdense bitkpitali tercih ederim. Biraz baktım ama nasıl yapılacağı biraz karışık geldi bana biraz daha sadeleştirme şansı yokmu ki?
hero member
Activity: 896
Merit: 519
January 10, 2017, 06:59:18 AM
Hizmete girmişsiniz hayırlı olsun başarılar dilerim. Ülkemizde böyle projeleri görmek sevindirici. Yavaş yavaş duyulmaya ve kullanılmaya başlanılacaktır. Bende en yakın zamanda işlem yapmayı düşünüyorum tekrar görüşlerimi yazacağım kullandıktan sonra.
sr. member
Activity: 506
Merit: 251
January 10, 2017, 04:51:24 AM
Bitkapital'de doğru düzgün işlem yapan yok galiba. Pek hareket göremedim, işlem yapmaya niyetlendim ama vazgeçtim.
newbie
Activity: 12
January 08, 2017, 02:18:14 PM
Şirketteki makinem sürekli log-in halinde.
Fakat evden girmeye kalktığımda login değilim ve login diye bir buton yok.
Sadece hesap oluştur var.
Nasıl login olacağım ben evden?

https://www.youtube.com/watch?v=sJpYG44LIDk
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
January 08, 2017, 10:41:29 AM
komisyonlari dusurmeniz yerinde bir hareket olmus.

fahis fiyat oranlarinda komisyon alan, ve buna ragmen dogru duzgun hizmet vermeyen borsalara ornek teskil eder umarim.
sr. member
Activity: 421
Merit: 263
January 08, 2017, 09:52:09 AM
Şirketteki makinem sürekli log-in halinde.
Fakat evden girmeye kalktığımda login değilim ve login diye bir buton yok.
Sadece hesap oluştur var.
Nasıl login olacağım ben evden?
hero member
Activity: 602
Merit: 500
January 08, 2017, 09:14:44 AM
Bitkapital bitcoin
Alış:    3.965
Satış:  3.380

Koinim
Alış;  3,401
Satış; 3,280

Preev; 3.200 Tl

Sonuç: Türkiye'den btc almak yerine gidin altın alın. Neden mi ? Normal kur fiyatının çok ama çok üzerinden alıyorsunuz, satarken normal kurun çok ama çok altından satıyorsunuz sonuç gerçekten madenci değilseniz bu işten uzak durun ben ettim siz etmeyin.

Öncelikle, genel olarak alış ve satış fiyatlarını ters yazma gibi bir eğilim var. İki fiyat varsa, mesela 3380 ve 3965, bunlardan düşük olanı alış, yüksek olanı satış fiyatıdır. Yani diyelim siz BTC almak istiyorsunuz, o zaman satış fiyatına bakacaksınız. Çünkü kim ne kadara satıyorsa ancak o fiyattan alabilirsiniz, yani sizin alım yapağınız fiyat, satış fiyatıdır. Bu karışıklığı giderdikten sonra, yukarıdaki verilere göre, Preev kuru Bitkapital alış fiyatından (3380 TL) daha aşağıda. Dolayısıyla, yine yukarıdaki verilere göre, BTC satmak isteyen birisinin Preev yerine Bitkapital'i kullanması (para transfer ücretlerini saymasak bile) daha avantajlı.

"Normal kur fiyatının çok ama çok üzerinden alıyorsunuz, satarken normal kurun çok ama çok altından satıyorsunuz," demişsiniz, bu da ters olmuş. Düşükten satıp yüksekten alsaydık bu kullanıcı için iyi bir şey olurdu, ki böyle bir şey borsanın yapısı itibarı ile imkansız. Ayrıca, merkezi bir otorite tarafından yönetilmeyen ve denetlenmeyen bir piyasada "normal" fiyat diye bir şey de yoktur. Preev ya da başka bir yerdeki fiyatın "normal fiyat" olduğunu size her ne düşündürdüyse, o şeye şüpheyle yaklaşmanızı salık veririm.

Bitcoin'in "normal fiyatı" diye bir şey olmadığı için, Bitkapital'deki fiyatların "normal fiyat"tan daha yüksek ya da daha aşağıda olması da mümkün değildir. Bununla birlikte, global piyasalardaki fiyatın hacme dayalı ortalamasını alan BitcoinAverage, bitcoin fiyatının seyrine yönelik bir endeks sağlamaktadır, ve Bitkapital'deki fiyatların bu endeksten genel olarak yüksek olduğu söylenebilir. Bu durum alıcılar için dezavantajlı, satıcılar için avantajlı bir durum olup, arbitrajcılar içinse kaçmayacak bir fırsattır, ki sisteme ne kadar arbitrajcı dahil olursa farklı piyasalar arasındaki fiyat farkı (daha doğru bir ifadeyle, pazar verimsizliği) azalacaktır.

full member
January 06, 2017, 04:24:53 PM
Son gelişmeler:

Sitemiz kullanıcı odaklı olarak yeniden sade bir şekilde tasarlandı.

Rehber videolar yayınlandı.

Bir çok sorun/problem çözüldü. (geliştirmeler devam ediyor)

Derinlik tablosu büyümeye devam ediyor, şu anda toplamda 52 BTC'lik alış ve satış emri bulunmakta.

Günlük ve aylık TL limitleri arttırıldı, komisyon oranları düşürüldü.

https://bitkapital.com/
hero member
Activity: 644
Merit: 504
January 06, 2017, 08:29:38 AM
Bitkapital bitcoin
Alış:    3.965
Satış:  3.380

Koinim
Alış;  3,401
Satış; 3,280

Preev; 3.200 Tl

Sonuç: Türkiye'den btc almak yerine gidin altın alın. Neden mi ? Normal kur fiyatının çok ama çok üzerinden alıyorsunuz, satarken normal kurun çok ama çok altından satıyorsunuz sonuç gerçekten madenci değilseniz bu işten uzak durun ben ettim siz etmeyin.

full member
January 03, 2017, 03:12:14 AM
Bitkapital'de işlem komisyonları güncellenmiştir:

TL ile KAPITAL Alış
Komisyon: 0

TL karşılığı KAPITAL Satış
Komisyon: 0

TL çekim ücreti: 3,00 TL  (EFT/Havale ücreti)

Platform İçi Alım-Satım İşlemleri
Komisyon: %0.2

Örnek: TL ile Bitcoin satın almak istiyorsunuz diyelim, ödeyeceğiniz maksimum komisyon oranı %0,2 (binde iki) olacaktır.

Telegram'da canlı olarak Bitkapital hakkında sohbet için: https://telegram.me/joinchat/DDaKUkAvmerTY-JCaKKBsw

site de güncelleme yapılmamış sanırım

https://bitkapital.com/limitler.html

Güncelleme duyurudan önce yapılmıştı, sayfayı yenileyin..
Pages:
Jump to: