Pages:
Author

Topic: Bitkapital.com - page 13. (Read 32596 times)

full member
Activity: 218
Merit: 100
December 24, 2016, 01:44:16 PM
Örneğin 1 Btc ne kadar komisyon alıyorsunuz ben göremedim ?

sistem çok karışık bir video yada kullanım klavuzu yok mudur ?

hesap onayı yapmadan btc alım satım gönderim yapamıyormuyuz ?

Komisyonlar hk bilgi: https://destek.bitkapital.com/portal/kb/articles/komisyonlar

Video hazırlanıyor çok yakında yayınlanacak.

Onay olmadan işlem yapılamıyor.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
December 24, 2016, 10:57:08 AM
Nufus cuzdanini tutarak, hirsiz pozlu foto istiyormusunuz sizde? Koinim gibi... Yoksa btc turk gibi uzerimize kayitli bir fatura ve surucu belgesi arkali onlu tarattirip gondersen btc & TL alim-satim yapabiliyormuyuz?

Nufus cuzdanini tutarak, hirsiz pozlu foto istiyormusunuz sizde? Evet istiyoruz, çünkü sizin gibi yüzlerce kişi kayıt oluyor ve kimin hırsız olup olmadığını bilmiyoruz Smiley
tipe bakıpmı hırsız olup olmadığını anlıyorsunuz? Bence cok sacma bir kural. 18 yasındaki cocuk bu dediğinizi belki yapabilir ama aklı basında kimse bu şekilde poz vermek istemez. Ayrıca baskasının kimliğiyle islem yapmak istese adam yine yapar. o fotonun ustune kendi fotosunu yapıstırıp pvc ile kaplatır. O şekilde selfie ceker gonderir. Anlıyamazsınız. internetten sahte kimlik cıkartıp onla selfie cektirir yine anlıyamazsınız.
newbie
Activity: 34
Merit: 0
December 24, 2016, 09:56:19 AM
Örneğin 1 Btc ne kadar komisyon alıyorsunuz ben göremedim ?

sistem çok karışık bir video yada kullanım klavuzu yok mudur ?

hesap onayı yapmadan btc alım satım gönderim yapamıyormuyuz ?
full member
December 23, 2016, 04:48:30 PM
Nufus cuzdanini tutarak, hirsiz pozlu foto istiyormusunuz sizde? Koinim gibi... Yoksa btc turk gibi uzerimize kayitli bir fatura ve surucu belgesi arkali onlu tarattirip gondersen btc & TL alim-satim yapabiliyormuyuz?

Nufus cuzdanini tutarak, hirsiz pozlu foto istiyormusunuz sizde? Evet istiyoruz, çünkü sizin gibi yüzlerce kişi kayıt oluyor ve kimin hırsız olup olmadığını bilmiyoruz Smiley
hero member
Activity: 756
Merit: 541
December 23, 2016, 03:43:57 PM

Merhaba;

Koinim'de ne varsa burada da var, ama bana Koinim'e nazaran daha güvenli geldi. Ben gereğini salaklığın sınırındaki cesaretle yaptım ama tedirginim, detayın saklandığı yerin hack'lenmesi ihtimali beni rahatsız ediyor. Eğer varsa imkanı, bu işlemlerin noter aracılığı ile yapılması fikrindeyim, henüz deneme şansım olmadı.

İyi dileklerimle
hero member
Activity: 742
Merit: 501
December 23, 2016, 03:29:51 PM
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
December 23, 2016, 01:14:55 PM
Ben ziraat bankasından yatırmıştım dün, yine de bugün sabah 10 da onaylandı ?
full member
December 23, 2016, 09:34:46 AM
İlk para aktarımımı dün akşam yaptım fakat hala hesabıma geçmedi.

Edit: bu mesajı attıktan 2 dakika sonra geldi Smiley

İlk checkpoint 10'da çünkü Smiley

şu checpoint zamanlarını yazsanız da bizde arbiraj imkanlarını ona göre düzenlesek. Smiley ne güzel olur. hareket gelir bitkapital'e eft yapacağımız saati bilir ona göre organize oluruz.
bildiğim kadarıyla; başka bankalardan eft alım saatleri 10.00 - 17.00 arası. garanti ve ziraat hesabınız varsa, haftasonu da dahil olmak üzere her saat.

detaylı bilgi şurada: https://destek.bitkapital.com/portal/kb/articles/tl-yat%C4%B1rma
full member
December 23, 2016, 09:34:08 AM

şu checpoint zamanlarını yazsanız da bizde arbiraj imkanlarını ona göre düzenlesek. Smiley ne güzel olur. hareket gelir bitkapital'e eft yapacağımız saati bilir ona göre organize oluruz.

hhaha Smiley
sr. member
Activity: 300
Merit: 250
December 23, 2016, 08:42:18 AM

bildiğim kadarıyla; başka bankalardan eft alım saatleri 10.00 - 17.00 arası. garanti ve ziraat hesabınız varsa, haftasonu da dahil olmak üzere her saat.
legendary
Activity: 3206
Merit: 1525
December 23, 2016, 08:32:52 AM

full member
December 23, 2016, 05:14:17 AM

Neden hala tl alım işlemleri için video yayınlamadınız, ben şahsen hala bu sistemin nasıl çalıştığını anlamadım şöyle detaylı güzelce kayıt, tl yatırma, alım satım için bir video yayınlasanız bizde faydalanabilsek.

Video şu anda hazırlanıyor, çok yakında yayınlayacağız.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
December 23, 2016, 04:58:15 AM

Neden hala tl alım işlemleri için video yayınlamadınız, ben şahsen hala bu sistemin nasıl çalıştığını anlamadım şöyle detaylı güzelce kayıt, tl yatırma, alım satım için bir video yayınlasanız bizde faydalanabilsek.
full member
December 23, 2016, 03:34:38 AM

legendary
I am a good bro
December 23, 2016, 02:55:04 AM

newbie
Activity: 33
December 22, 2016, 01:26:36 PM
daha basit bir arayüzü olması gerekli btctürk gibi mesela, insan ilk girerken çekiniyor bitkapitaldir bitsharedir karıştırmanın ne anlamı var

Yapmaya çalıştığımız şey farklı özellikleriyle yeni bir takas ortamı oluşturmak, bu kadar gözünüzü korkutmayın, içine girdiğinizde ve bir kaç işlem yaptığınızda çok kolay olduğunu göreceksiniz. Kullanımıyla ilgili bir yazı yayınladım, göz atmanız yararlı olabilir: http://coin-turk.com/bitkapital-nasil-kullanilir-kolay-mi-zor-mu-iste-cevaplar

teşekkürler en azından müşteryi önemsediğiniz belli oluyor , en kısa sürede inceleyip bir şans vereceğim bitkspitale
newbie
Activity: 5
December 22, 2016, 11:24:09 AM

Bitkapitalin bitsharesi kullandığından olsa gerek görseli de ona benziyor. Valla buna da şükür , koinimden kurtulalım da 
full member
December 22, 2016, 08:57:49 AM
daha basit bir arayüzü olması gerekli btctürk gibi mesela, insan ilk girerken çekiniyor bitkapitaldir bitsharedir karıştırmanın ne anlamı var

Yapmaya çalıştığımız şey farklı özellikleriyle yeni bir takas ortamı oluşturmak, bu kadar gözünüzü korkutmayın, içine girdiğinizde ve bir kaç işlem yaptığınızda çok kolay olduğunu göreceksiniz. Kullanımıyla ilgili bir yazı yayınladım, göz atmanız yararlı olabilir: http://coin-turk.com/bitkapital-nasil-kullanilir-kolay-mi-zor-mu-iste-cevaplar
newbie
Activity: 33
December 22, 2016, 04:46:48 AM
legendary
I am a good bro
December 22, 2016, 04:10:30 AM
Hiç de zor değil arkadaşlar uzun zamandır belgeleri yüklemeye üşeniyordum.
10 dakika da hallettim.
(Üşengeçliğin ana sebebi pijama ile foto yollamak istememem idi fakat gözümü karartıp yolladım Cheesy)
Pages:
Jump to: