Pages:
Author

Topic: Bobmarley Ponzici Olabilir mi? - page 4. (Read 26677 times)

sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
March 31, 2018, 04:20:04 AM
İyi niyetli düşünürsek bile ancak şunu diyebiliriz

Parayı batırdı ve dolandırıcı durumuna düştü
Kısacası belki istemedi ama sonuçta dolandırıcı oldu

Kaybettiği zaman ödemeyecek durumda ise bu ise girmeyecekti baştan.

Bastırdığı dönemden sonra genelde piyasa aşağı yönlü gitti tekrar para toparlayamadı kaçtı gitti.  Bu dönemde ıcolara yasak geldi,  bt yukarı çıktı ve altlar çakıldı daha sonra btc düştü altlar da düştü filan derken elindeki olanı da çoğaltma imkanı olmadı

Ve su anda yok bir daha buralara da gelmez diyorum
sr. member
Activity: 420
Merit: 260
March 28, 2018, 05:08:56 PM
Bu adamla uzun zaman öncesinde burada bu forumda beraberdik. Neyin ne olmaya çalıştığını hep birlikte öğrendik. O zamanlardan beri bir kolaya kaçma durumu vardı ama bu kadarını beklemiyordum. Allah katılımcılara sabır versin.
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
March 28, 2018, 11:47:35 AM
çiftlikbanka para kaptıranlar buraya kaptırmıs  Grin Grin Kiss Kiss
sr. member
Activity: 602
Merit: 277
March 27, 2018, 04:10:13 PM
Zamanında bobmarley hakkında verilen negatif trustlar yüzünden dikkatli olun demiştik. Ponzi şeması kurmakla şuçlanıyordu. Demedikleri kalmamıştı. Paylaştığı koinler iyi kazandırıyor diye insanlarda sonsuz güven yarattı. Sonuç ortada.
member
Activity: 224
Merit: 12
March 27, 2018, 09:31:16 AM
Olay gayet açık aslında. Forumda belli bir süre zaman geçirip insanların güvenini kazandı. Verdiği tahminler tuttu ve herkes bu adadm bu işi biliyor deyip yatırım yaptı. Sonrası meçhul tabi. Adam ortalıkta gözükmüyor, hesabım çalındı deyip foruma uğramaz oldu belki de yeni hesapları ile aramızda ama kendini açığa vermiyor.
sr. member
Activity: 266
Merit: 251
March 18, 2018, 05:33:16 PM
Bizim rütbelilerimiz kendi gölgesine bile güvenmezken nasıl oldu da bu üye hakkında bu kadar olumlu hava pompaladılar? Üstelik anonim birine.. Bugün bobmarley acaba kimin yan üyeliği, hangi legendarynin merak ediyorum yoksa böyle bir topluluk oluşturmak mümkün değil  Smiley
member
Activity: 112
Merit: 10
March 16, 2018, 06:19:35 PM
Konuşuyor olabilir lakin hala ortada birşey yok. Ben bu adama güvenmiyorum insanları oyalıyor bence yoksa geçen ki coinlerin yüzde bilmem kaçlık artışlarında ödemeleri yapardı, kurbağa misali suyu yavaş yavaş ısıtıyor ki insanlar piştiklerini anlamasınlar.
sr. member
Activity: 686
Merit: 359
March 13, 2018, 05:08:42 PM
Bu arkadaş foruma uğramıyor sanırım paraları cukkaladı kaçtı sanırım hesabım çalındı falan dedi ama yalan büyük ihtimalle. paraları batırdı bir girişim yapayım tutarsa gelen para ile dağıtırım mantığına gitti ama millet yemedi oda başkalarını dolandıramadı şimdi de ortalıkta gözükmüyor.

yatirimcilarla konusuyor diye biliuyorum ama emin degilim ben de.
member
Activity: 112
March 11, 2018, 10:21:28 PM
Bu arkadaş foruma uğramıyor sanırım paraları cukkaladı kaçtı sanırım hesabım çalındı falan dedi ama yalan büyük ihtimalle. paraları batırdı bir girişim yapayım tutarsa gelen para ile dağıtırım mantığına gitti ama millet yemedi oda başkalarını dolandıramadı şimdi de ortalıkta gözükmüyor.
hero member
Activity: 728
Merit: 501
February 24, 2018, 05:14:44 PM
başlığı değiştirmek lazım aslında ponzici olabilir mi değil ponzici olmaya bilir mi acaba diye soran bile kalmadı bence. İnsanların sinirlerini oynatmak için elinden geleni yapan bir tipe dönüştü gün geçtikçe bu olay umarım biri kendisini bulur ondan sonra işler çorap söküğü gibi gelir.

Konunun ilk sayfalarını okursanız herkes konuyu açan arkadaşı sert bir dille eleştirmiş.Büyük ihtimalle şuan konuyu açan arkadaşı eleştiren çoğu kişi pişmanlık içerisindedir.Benim üzüntü duyduğum nokta Bob'un fonu batırması değil fonu batırdıktan sonra forumdan elini ayağını çekmesi oldu.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
February 22, 2018, 03:23:50 PM
başlığı değiştirmek lazım aslında ponzici olabilir mi değil ponzici olmaya bilir mi acaba diye soran bile kalmadı bence. İnsanların sinirlerini oynatmak için elinden geleni yapan bir tipe dönüştü gün geçtikçe bu olay umarım biri kendisini bulur ondan sonra işler çorap söküğü gibi gelir.
member
Activity: 224
Merit: 12
February 22, 2018, 03:15:48 PM
Foruma uğramıyor, belki başka kullanıcı adı ile de girmiş olabilir. Kendini saklıyor tabi ne zamana kadar saklayabilecekse Wink
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
February 18, 2018, 11:50:42 PM
Gitti mi arkadaşlar bob yok mu hiç uğramıyor  mu
member
Activity: 98
The future is your Genome
February 18, 2018, 05:21:39 PM
geçmiş olsun herkese. o zamanlar yatırdıgınız paralar çok bi şey etmiyordu belki ama şu anda çok deli para ediyor. herkese ders olmuştur.

Foruma üye değildim ama konuları okuyordum önceden bu bobmarley adlı üyeye güvenen gerçekten çok büyük bir kitle vardı.Umarım paralarınızı kurtarmayı başarırsınız ama anonim bir kişi zaten dürüst olsa fonu batırdıktan sonra güven için kimliğini katılımcılara açıklardı.
full member
Activity: 210
Merit: 100
February 10, 2018, 04:13:58 PM
geçmiş olsun herkese. o zamanlar yatırdıgınız paralar çok bi şey etmiyordu belki ama şu anda çok deli para ediyor. herkese ders olmuştur.
sr. member
Activity: 392
Merit: 257
February 09, 2018, 06:06:01 AM
Artık kabullenmenizin zamanı gelmedi mi?
Adam dolandırdı ve gitti. İşin içinden çıkmak icinde en son hacklendim falan diyip hesaptan kurtuldu. Bu fon 1 sene önce bitmiş olması lazımdı. Konuşulan rakamlarda az buz değil. ya 50 ya100 btc civarı bir rakamdı. Dolandırılanlarda halinden memnunki hiç olayı dava etmediler gerçi bob tam anonim takılıyordu dolayısıyla dava edicek ellerinde bir ipucu olduğunuda sanmıyorum.
İşin komiği hala savunmaya çalışanlar var stockholm sendromu yaşıyor olmalılar.
hero member
Activity: 728
Merit: 501
February 08, 2018, 01:02:12 PM
Hangi fon konusuna baksam fiyasko var çok enteresan.
fiyasko olmayan sağlam bi fon var aslında. kenanzz'nin madencilik fonu. onada bi bakın isterseniz yorum yapmadan önce. reel bi fon. güvenilir.
member
Activity: 105
February 05, 2018, 05:21:52 PM
Bob btc yuksekken az da olsa ödeme yapmadığı için yatırımcısını otomatik olarak mağdur etmiştir. Btc biraz daha düşse alacağımız tutar kuşa dönecek zaten. Boş işlerle uğraşmışım kendime kızıyorum artık
sr. member
Activity: 686
Merit: 359
February 04, 2018, 01:05:24 PM
Bobmarley'in son zamanlarda yaptığı altcoinler hakkında yaptığı tahminlerin başarılı olduğunu duyuyorum.Umarım bir an önce borcunu öder ama artık benim çok fazla bir umudum kalmadı bana göre fona katılan arkadaşlar o parayı yok saysınlar.Gelirse o para güzel bir süpriz olur sadece.

evet ben de katiliyorum. bir iki cok guzel tahmin oldu ama kendisi degerlendirdi mi bilmiyorum hic. yeterli sermayesi var mi o da tartisilir.
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
February 04, 2018, 02:54:41 AM
Maalesef bobmarley yatırımcılarını mağdur etti ve gitti.Şu saatten fon katılımcılarının paralarını ödese bile(hiç sanmıyorum)katılımcıları mağdur ettiği gerçeği değişmez.Bu arada hesabının hacklendiği olayına ben de inanmıyorum.
Pages:
Jump to: