Pages:
Author

Topic: Bobmarley Ponzici Olabilir mi? - page 5. (Read 26677 times)

newbie
Activity: 85
Merit: 0
February 04, 2018, 12:39:51 AM
Hangi fon konusuna baksam fiyasko var çok enteresan.
member
Activity: 336
Merit: 11
February 03, 2018, 06:39:55 PM
Bobmarley'in son zamanlarda yaptığı altcoinler hakkında yaptığı tahminlerin başarılı olduğunu duyuyorum.Umarım bir an önce borcunu öder ama artık benim çok fazla bir umudum kalmadı bana göre fona katılan arkadaşlar o parayı yok saysınlar.Gelirse o para güzel bir süpriz olur sadece.

gitti bob gitti fonları topladı gitti. hesapları falan hacklenmiş.
sr. member
Activity: 560
Merit: 255
January 28, 2018, 07:16:27 PM
Bobmarley'in son zamanlarda yaptığı altcoinler hakkında yaptığı tahminlerin başarılı olduğunu duyuyorum.Umarım bir an önce borcunu öder ama artık benim çok fazla bir umudum kalmadı bana göre fona katılan arkadaşlar o parayı yok saysınlar.Gelirse o para güzel bir süpriz olur sadece.

Son zamanlar derken? Adam neredeyse yarım yıldır insanlara olan parasını ödemiyor. Birde hesabım çalındı ayağına bir ara hesabından insanları dolandırmaya çalıştılar, kendisi gelip adam akıllı bir açıklama yapma gayretinde bile bulunmadı. Tek bir newbie üyelikten 2-3 mesaj atıp ortadan kayboldu.
member
Activity: 126
Merit: 10
The Experience Layer of the Decentralized Internet
January 28, 2018, 07:11:44 PM
sr. member
Activity: 686
Merit: 359
January 28, 2018, 04:48:17 PM
açıkçası fon olarak biz de Boba yatırım yaptık. ama ne yazık ki geri alımı olmadığı için yatırımcılarımıza yansıttık.

umarım geri dönerde yatırımcılarımıza geri dönüşü verebiliriz.

bu arada Cryptomerian hala devam ediyor. Türk kısmında paylaşım yapmıyoruz. yatırımcıların %80i yabancı cunku...

hangi baslik altinda devem ediyorsunuz?
full member
Activity: 210
Merit: 100
January 28, 2018, 02:11:56 PM
açıkçası fon olarak biz de Boba yatırım yaptık. ama ne yazık ki geri alımı olmadığı için yatırımcılarımıza yansıttık.

bu arada Cryptomerian hala devam ediyor. Türk kısmında paylaşım yapmıyoruz. yatırımcıların %80i yabancı cunku...
siz en son fonu usd üzerinden değerlendireceğinizi söylemiştiniz sanırım. bitcoin düşüşü sonrası kar/zarar durumu ne oldu peki?
legendary
Activity: 1153
Merit: 1001
Coin-Turk.com
January 28, 2018, 01:13:54 PM

sr. member
Activity: 454
Merit: 300
January 23, 2018, 07:07:28 AM
BobMarley'i uzun zamandır forumda takip ediyorum, sıkıntılı zamanlar geçirdiğini düşünüyorum paranın peşinde olan dolandıracak bir insan değildi tanıdığım kadarıyla. Ancak şu zamanda Bitcoin düşmüşken biraz ödeme yapabilirse çok iyi olur herkes için. Kolay gelsin Bob şimdiden.
full member
Activity: 238
Merit: 100
January 22, 2018, 11:36:34 AM
Aslında bitcoinin son aylara göre bu kadar düşük bir seviyede olmasını fırsat bilerek ödeme yapsa çok güzel olur bobmarley.Ama sanmıyorum kendisi çoktan aldığı paralarla emeklilik hayatına başlamıştır bana göre. Grin
member
Activity: 238
January 21, 2018, 03:22:14 PM
Maalesef ana para koruması verilen bir fonun telafi ödemeleri için bu kadar süre beklemek bana çok etik bir davranış gelmedi.Umarım en sonunda herkes mutlu bir şekilde fondan paralarını kurtarmayı başarabilir.

cidden cok uzun bir zaman gecti. herhangi bir aciklama da yok uzun suredir.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 396
January 20, 2018, 01:08:04 PM
Maalesef ana para koruması verilen bir fonun telafi ödemeleri için bu kadar süre beklemek bana çok etik bir davranış gelmedi.Umarım en sonunda herkes mutlu bir şekilde fondan paralarını kurtarmayı başarabilir.
member
Activity: 105
January 18, 2018, 08:11:14 PM
Aksini düşünmek saflık olur bence. Kesin terste kalmıştır. Yoksa odeme yapması gündeme gelir.
newbie
Activity: 164
Merit: 0
January 17, 2018, 04:47:02 PM
Son mesaj üzerinden 1.5 ay geçmiş umarım bu düşüşte de terste kalmamıştır.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
December 01, 2017, 05:34:48 AM
Bob bugüne kadar gönderdiğim fonla ilgili olsun olmasın her türlü bilgi isteği, lak lak talebi vs mesajını genellikle aynı gün veya en geç ertesi gün yanıtladı. Biz katılımcılara fonla ilgili elbette bilgi veriyor.

Bence de daha şeffaf ve sürekli bir bilgi akışı önemli. Aynı şeyleri bob'a da söyledim. Ama geri ödemelerin bir an önce olması benim süreçle ilgili  tercihlerimden daha önemli. Bu sebeple bob'un kafasının rahat olması ve ek bir iş yükü olmaması açısından tercih ettiği yönteme ben tercih etmiyor olmama rağmen saygı duyuyorum.
sr. member
November 30, 2017, 07:04:59 PM
Bobmarley'i takip ediyordum yeni bir fon yapsa muhtmeelen bende katılırdım ama şu durumda pek iç açıcı gözükmüyor gibi artık =) Bence yapılması gereken tek şey bobmarley'in açıklama yapması olacak.

buyuk ihtimalle yatirimcilara ozelden aciklama yapiyor. bu kadar sessiz olunmasinin baska bir aciklamasi olamaz.
sr. member
Activity: 402
Merit: 250
November 30, 2017, 01:05:45 PM
Bobmarley'i takip ediyordum yeni bir fon yapsa muhtmeelen bende katılırdım ama şu durumda pek iç açıcı gözükmüyor gibi artık =) Bence yapılması gereken tek şey bobmarley'in açıklama yapması olacak.
full member
Activity: 336
Merit: 101
November 30, 2017, 05:06:02 AM
Artık bob bir ödeme planı hazırlayıp, durumun nasıl gittiğine dair fon katılımcıları için bilgilendirme mesajları atması gerekiyor. 1 yılsa 1, 2 yılsa 2 yıl lakin bir şekil verilmesi gerektiğini düşünüyorum. birkaç katılımcıya tamamının ödenmesi ve diğerlerinin bekletilmesi etik değil, ortada bir miktar ödeme yapılacaksa fon katılımcılarına bölünerek ödenmeliydi.

Katiliyorum. 6 ay gibi bir sure oldu, kime ne odendi o da belli degil. Su grup artik post kasma konusuna donustugu icin odeme yapilacaklar arasinda iletisimi devam ettirmek gerekiyor, bunun da sorusu olana cevaplanma şeklinde değilde şu durumdayız, şöyle gidiyoruz şeklinde durum bildirme şeklinde ilerlememiz gerekiyor.
hero member
Activity: 953
Merit: 504
November 29, 2017, 05:16:12 PM
Artık bob bir ödeme planı hazırlayıp, durumun nasıl gittiğine dair fon katılımcıları için bilgilendirme mesajları atması gerekiyor. 1 yılsa 1, 2 yılsa 2 yıl lakin bir şekil verilmesi gerektiğini düşünüyorum. birkaç katılımcıya tamamının ödenmesi ve diğerlerinin bekletilmesi etik değil, ortada bir miktar ödeme yapılacaksa fon katılımcılarına bölünerek ödenmeliydi.
member
Activity: 308
November 28, 2017, 03:00:45 AM
Bobmarley,cakır gibi zamanında forumda büyük bir güven kazanmış kişilerin açtıkları fonların bu derece kötü sonlanması üzücü olmuş anladığın kadarıyla guwera'nın açtığı fonda aynı akıbete uğramış durumda.Umarım Taas fonuda aynı sona uğramaz. Cheesy
sr. member
November 27, 2017, 05:50:09 PM
Sanıyorum forumun en bütük fonu, fon her ne demekse, bu olmuş. Allah katılımcılarına sabır versin. Yöneticisine de kuvvet.

Sağolun hocam. Bugün yarın çözülecek bir şey değil ancak çözmek için çabalamaktan başka bir şey de gelmiyor elden.

İyi haftasonları herkese.

tavsiyelerden bir kac tanesi iyi prim yapti umarim degerlendirmissinizdir.
Pages:
Jump to: