Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 153. (Read 1109040 times)

newbie
Activity: 174
Merit: 0
Rüzgarı arkasına almışıen 6250 $ 'ı test edip düşeceğini düşünüyorum.Ama kendi varsayımımdır YTD !
1 hafta olmadı daha en fazla %10 diyordun , 20k olmasın diye dua etmen gerekecek Smiley
şu üstte sallayan ortakürek ten bir farkın yok seninde...
Haklısın ama yanıldığımı kabul ediyorum ben.Diğerleri kabul etmiyorlar  Grin Piyasa çok sinirimi bozdu herşeye sövesim vardı o yüzden öyle yazdım.7000 tl zararım oldu psikoloji çöküyor bazen.

Ethereum 2x kar verdi değerlendirebilen olmuşsa hayrlı olsun  Smiley Şuan düştü ama toparlar diye umuyorum.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
realizasyon geldi biraz.
içimden bir ses bitcoin tarihinde bir daha hiçbir zaman çin elektrik maliyeti altına dusmeyecek diyor(3300-3500 arası)
umarım yanılmam.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
kimin kürek olduğu belli oldu yine, troll desem o işide beceremiyor kazma herif..
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Durmadan satış baltalaması gelmese durum daha farklı olacak gibi ama tekrardan 4200 leri bana göre test eder önü boş hacimsiz bile olsa yükselişe devam eder her seferinde böyle böyle zirveye doğru ilerler gibi duruyor.
full member
Activity: 344
Merit: 134
geçen haftaki kapanışı fena değildi. 4100 önemli bir seviye. buradaki fibo direncine aynı zamanda MA ya kafa atıp satış yedi ki bu da gayet normal. bu seviye üzerindeki stopların patlamaması için de güzel baskı geldi. 4100 üzerine atabilirse 6k ya kadar zaten kademeleri boş (5400 de ufak bir direnç var). giriş için 3200 civarı alım yapıp aşağı sarkarsa stoplanabilir yada takip edip direncin kırılmasını beklemek mantıklı olabilir.
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
bizim manipülatör piyasayı yukarı çekip topladığı kekleri şimdi bir güzel salladı, yine stoplar marginler iyi dökülmüştür.
sr. member
Activity: 421
Merit: 263
An itibari ile piyasalar kızardı. Bitcoin 3875 dolar civarında.Tabiki bir süre beklemek gerek düşüş geçici olabilir.Tahminimce yabancıların noel bayramı var. Harcama için elindekileri btc yi satma durumu olabilir. Ama bu piyasada düşüşte ne kadar etkisi var bilmem.

Etkisi olacağını zannetmiyorum lakin bayram yarın, yani bugün. Herkes hediyelerini vb çoktan aldı ve bayram alışverişlerini vs yaptı.
full member
Activity: 457
Merit: 101
An itibari ile piyasalar kızardı. Bitcoin 3875 dolar civarında.Tabiki bir süre beklemek gerek düşüş geçici olabilir.Tahminimce yabancıların noel bayramı var. Harcama için elindekileri btc yi satma durumu olabilir. Ama bu piyasada düşüşte ne kadar etkisi var bilmem.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
Rüzgarı arkasına almışıen 6250 $ 'ı test edip düşeceğini düşünüyorum.Ama kendi varsayımımdır YTD !
1 hafta olmadı daha en fazla %10 diyordun , 20k olmasın diye dua etmen gerekecek Smiley

bayiliyorum bu tespitlere  Grin

ortakurek , basarili  Cheesy Cheesy
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
4250de zorlandı 2 kere hacimli gecmeyi denedi kafasına vurdular. Eğer yine dener ve o rakamı gecemezse 4bin altına geri atar. etherde ise dusuncem pompa devam
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
newbie
Activity: 174
Merit: 0
full member
Activity: 1176
Merit: 159
6k dan kaç kere benzer yükseliş yaşandı her defasında yine 6k ya düştü yine aynısı yapıyorlar sadece rakamlar değişti, her yükselişten %20 almaya bakın bir şekilde bu tren kaçtı sabredin bir dahaki sefere kadar, buradan alım yaparsanız bir dahaki sefere ancak ettiğiniz zararı telafi edersiniz benden demesi.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
4000 dolarda takıldı kaldı yukarı çıkmam diyor ay sonuna aksiyon olur mu dersiniz?  3000 den bir kısım alınabilirdi aslında ama almadım pişman mıyım çok da pişman değilim açıkçası,  kar edememek zarar etmekten iyidir? 

Zamanla yükselicek şu anda mini bir boğa dönemine girdik bitcoin seyre durup altlara para akıtıyorlar daha sonrasında altlar belli bir seviyeye gelince btc 'de hareketlenmeye başlayacak.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Genelde her Noel de fiyatin bir miktar geri çekilme beklenirdi bu sene her şey tersine gidiyor. Btc fiyati 4300$ dolarlara gelmis. 1 hafta da %30 kar getirmiş. Ayi tuzağimi yoksa artik karanlik denizleri geride mi biraktik belli değil.

Edit:  Bu arada büyük resimde grafik RETURN THE NORMAL ' e benzemiyor mu arkadaşlar?
legendary
Activity: 2702
Merit: 1523
Yüksek oranda kar ettiren bir altcoinimi bozdum ve mutluyum, kar cebe yakışır. Uzun zamandır yatırımlardan dönüş alamıyorduk.
Daha yukarı çıkar mı bilmiyorum ama ben bir miktar satış yaptığım için oklar yukarı dönecektir Cheesy
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
4000 dolarda takıldı kaldı yukarı çıkmam diyor ay sonuna aksiyon olur mu dersiniz?  3000 den bir kısım alınabilirdi aslında ama almadım pişman mıyım çok da pişman değilim açıkçası,  kar edememek zarar etmekten iyidir? 
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
bitcoin cashi şişirdiler yine kendi btc leri ile forkcular.
bu paralar btc ye geçince guzel bir artış gorebiliriz.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
suyu yavas yavas ısıtıyorlar. hacımsız cılız heyecansız. o yuzdende herkes donecek diye bekliyor. yine izlete izlete 5k derken 6-7k gostericekler sonra diceksiniz aha burdan realize ederler %100 yaptılar ben bekliyeyim. sonra alacaksınız 200-300 dolar dumplayacaklar korkup satacaksınız sonra yine yukseltmeye devam edecekler.
geçen sene bu şekilde 8-9k ya ulasmıstık.
full member
Activity: 398
Merit: 101
2018 yükselişlerine bakarsak 3.800 civarından çakmaları lazımdı.
Acaba artık taktik değiştirdilerde 4.400 geçildekten sonramı sonramı çakıcaklar, yoksa gerçekten yükseliş başladımı.
Forumun eski, tecrübeli hocaları ne düşünüyo bu konuda?
Jump to: