Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 190. (Read 1109040 times)

sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Şu an için çok erken ama bitcoin 10.000 doların üstüne çıkabilirse herkesin beklediği boğa sezonu başlamış olacak.Şu aşamada bitcoinin 7300 doların üstünde tutunması gerçekten çok önemli.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
@torrentco

grafiği kendim çizmiş gibi paylaşmadımki?. ben yararlı gördüğüm her grafiği bu konuda paylaşıyorum kimin çizdiğinin önemi yok zaten.

@bitpazari

7700 dolara kadar bir yükselişi bir önceki yükselişte bekliyordum zaten 7700$ diye 50 kere yazdım buraya..ama 6800$ den geri döndü 6070 e kadar indi, bende umudu kestim açıkçası. sadece ben değil forumdaki çoğu kişi 5200 ve daha aşağısını bekliyordu heralde. düne kadar piyasada umut yoktu bugün ayrı telden çalıyor bitcoin. neyse 6800$ kırıldı bende altcoin sepetimi yaptım yapacak birşey yok, usd kaybetmektense biraz btc kaybettim ama altlardan onuda geri alacağım inş.

full member
Activity: 398
Merit: 101
7483e kadar çıktı. Yükseliş başladı deyip herkese aldırıp, 2 gün sonraki G20 toplantısını bahane edip yine malı kucağımıza vermezlerse iyidir.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418

kendi grafiğin gibi koymussun ama birşey paylaşıyorsan kimden aldıgınıda yazacaksın.

grafiği peterbrandt paylaştı arkadaşlar twittrda donuyor su anda.
ters omuz baş var yukseliş geliyor dedi bir anda 7400 oldu gercektende.

https://twitter.com/PeterLBrandt/status/1019228624120004608
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
kalbim 10k
mantigim 5.9k

diyor, daha önce kalbim çokca defa kirildi xd
full member
Activity: 398
Merit: 101
Bikaç dakikada 6800ü kırdı 7274 dolara çıktı, gözlerim yaşardı sevinçten Smiley
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Ortadirek şaban önceden yorumların mantıklı geliyordu Ferhatın başka versiyonu gibisin, piyasa nereye giderse sen de oraya u dönüşü yapıyorsun  Cheesy Bir bakıyorum 4K diyorsun bir bakıyorum 8K diyorsun kendini fazla yıpratma biraz mola ver. Her şekilde boğa gelecek karamsar olmayın.
full member
gayet açık işte tobo var fincan kulp da oluyor. özetle yükseleceğine delalet bir grafik 6800 direnci kırılırsa 8k 7700 civarına kadar gider.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291

ee grafiği aciklayacak misin? su konuya ne zaman sadece grafik atmayi birakacaksiniz
full member
full member
halen fake bir yükseliş izlenimi veriyor, mini trend var ise 6800$ kırar. 2014 uyarlamasına göre düşüşün devam etmesi gerekli sene başından beri birebir aynı giden süreç burada ayrışacakmı bakalım hiç sanmıyorum..

neyse, 6800 doları kırarsa ONT alacağım onun dışında beklemeye devam, dün 1 milyon dolar ont-usd alım emri gördüm. 6800$ kırılırsa ont x2 potansiyeli var usd bazında diye düşünüyorum.
newbie
Activity: 59
Merit: 0
az bir yükseliş sonra durulma çökme başka bir dipten de aynı hareketi gerçekleştirerek fiyat kırıldıkça kırıldı maşallah. umarım bu şekilde devam etmez
newbie
Activity: 54
Merit: 0
Yavaş bir artış gerçekleştikten sonra az da olsa bu artış sonra durulma gerçekleşti gene ben buradan gene aşağı inmemizden korkuyorum.
hero member
Activity: 1680
Merit: 529
Kısa vadeli yukarı yapacak gibi duruyor ama uzun vadede seri bir Pump ben zor görüyorum şu anda açıkcası.
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
Bu son yükselişle birlikte kendini yeniden 10 günlük ortalamanın üzerine attı. Bu bence iyi...
Bundan önceki kısa yükselişlerde sadece 1-1.5 saatlik hacim artışları olup sonra yeniden azalıyordu.
Bu sefer yaklaşık 8 saattir, son bir haftaya göre hacim de yüksek. Bu da bence iyi...
10 günlük ortalama şu anda 6440 larda geziyor. Kısa vadeli yukarı diye düşünüyorum.
member
Activity: 202
Merit: 17
ETF diye yeni bi numara daha çıkardılar, bence vadeli işlemlerin başka bi versiyonu. 21milyon'un içinden değilde başka taraftan olmayan bitcoinleri satacaklar, yükseliş için bahane olabilir ama uzun vadede faydalı olacağını sanmıyorum. Ne zamanki kağıt para yerine alışverişte kullanılır işte o zaman gerçek değerini bulur.
full member
Activity: 490
Merit: 100
Yavaş yavaş artış gözlemliyoruz şuan ama tekrar geride düşebilir belli değil gene düşüş görmekten de bıktım sadece daha da çıkacağına inanmak istiyorum.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Bu mini trend in arkası gelirse kolaylıkla 7K kırılır. Temmuz başında ki kadar cılız olmayacak sanki. Yükselişe ekran başında yakalandığımdan mı anlamadım ama sanki daha bir enerjik geliyor bana bu sefer ki..
full member
6100>6300>6100>5700>6000>5700>5200

6100>6300 geldi devam..

ne alım yapan var ne de satış yapan hacim yok. artmıyor düşmüyor piyasada sadece hodl yapanlar kaldı. bunlarda 2 3k geleceğine inanmadan 4 5k civarından btc satmaz.
arada shortları patlatmak için yine fake yükselişler olucaktır onları yakalamak lazım yoksa uzunca bir süre ekmek yok bize bu piyasada, trade yapmak kumara döndü resmen.

yakalayamadım gitti güzelim 200$ usd de bekleyincede böyle işte ama aç gözlü olup gaza gelmemek lazım. 100$ kadar geri çekilir şimdi sonra 60 70$ kadar yükselir harclığımı çıkartıcam o şekil.

Full failsin , hiçbir tahminin tutmuyor neredeyse , imza için yazdığını biliyorum , bu kadar kötü olan yazmayı bırakır, bıkmadın mı hala...hem niye direkt rakam veriyorsun kahin misin ki , yuvarlak laflar et te sonra kıvırması kolay olsun.

işte gaza gelenlerden biri.. dün arada shortları patlatmak için fake yükselişler olacağını yazdım bugün yükseldi, yine yazayım fake bir yükseliş senin dediğin gibi mini bir trend başlamıyor.. ayrıca imzadan ne kazanmışımki bugüne kadar imza için yazayım?
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
Temmuzun başında gerçekleşen mini trendin bir kopyasını bekliyorum, böylelikle ara trend kendini biraz daha belli edecek ve 8-9k lara kadar gidebilecek ama sonrası fena  Shocked
Yeni mini trendini başlattı bizim eleman, 10-15 günlük bir yükselişin sonunda yine kar realize ederek birkaç yüzdolarlık sert düşüşle sonlandırıp aynı senaryoyu 1-2 ay boyunca tekrar etmesi muhtemel, sonuçta orta vadeli trendi yükseltip 8binlere kadar ancak bu şekilde getirebilir. O geldiği noktada herkes zaten bu yükseliyor artık moduna gireceğinden yine kucağa bırakarak 4-5k lara kadar engebeli bir iniş sergileyebilir. O vakte kadar anın keyfini çıkarabilirsiniz  Kiss
Jump to: