Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 188. (Read 1109040 times)

full member
Activity: 344
Merit: 134
8400 üzerinde temiz bir kapanış bekliyorum senden dostum  Cheesy
member
Activity: 94
Merit: 10
altcoinlerdeki düşüşü alt coinden cıkıp btc giriolar die düşüniorm...

btc yukarı doğru ivme yakaladı devamı gelirse.....

ortalık şenlencek Wink
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
ama ama ama hani btc 5000$ olacaaadı  bana oyle demediniz mi ??  Grin  Grin

not:yabancı forumda paylaşmışlar cok hosuma gitti  Grin
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Yahu gerçekten altlar neden bu kadar çakılıyor açıklayabilecek olan varmı , tahminen falan..  Benim de aklıma gelen ; kardeşim piyasadan o kadar para çıktı o kadar güven kaybettiki ,hacim yok ve sürekli bir düşüş trendindeydi kimse altlara girmek istemiyor , yani btc artsa da girmiyor ondan kırmızı. Ama btc artık yavaş yavaş ta olsa bir çıkış yapıyor. Evet yarın tekrar 6000 lere inmeyeceğinin garantisi yok hala tam güven yok ama benim çevrem de bile net bakıyorum herkes altcoin alma derdinde hala..çıktığı zaman ne çıkar v.s.. Neden

Btc boga sezonuna girdiginde genelde altlar cakilir. Millet btc nin sıçrama yapacagini dusundugu icin altlardan kacip btcnin rallisine ortak olmak istiyorlar. Aslinda tam altcoin alma zamani. 10-15 gun sonra bu fiyatlarda altcoin zor bulunur gibime geliyor.
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
8000 i aştı ama her an 7000 lere geri dönebilir gibi geliyor bana.Nedeni ise bu artışların hiçte sağlıklı olmaması insanların artık pek bi uçuk beklentisi kalmadı 1 haftada 2-3 bin artışlar gibi.
member
Activity: 213
Merit: 11
Yahu gerçekten altlar neden bu kadar çakılıyor açıklayabilecek olan varmı , tahminen falan..  Benim de aklıma gelen ; kardeşim piyasadan o kadar para çıktı o kadar güven kaybettiki ,hacim yok ve sürekli bir düşüş trendindeydi kimse altlara girmek istemiyor , yani btc artsa da girmiyor ondan kırmızı. Ama btc artık yavaş yavaş ta olsa bir çıkış yapıyor. Evet yarın tekrar 6000 lere inmeyeceğinin garantisi yok hala tam güven yok ama benim çevrem de bile net bakıyorum herkes altcoin alma derdinde hala..çıktığı zaman ne çıkar v.s.. Neden
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
Gayet güzel bir hacimle kendini 8000 üzerine attı.
Bu yükselişin bu hızla olmasa da devam etmesini bekliyorum.
Son birkaç aydır, 2-3 günde bir olan 200-300 dolarlık yükselişlerde altlar fazla etkilenmiyordu.
Ama bu sefer neredeyse 3 gündür altlar kırmızı.
full member
Activity: 504
Merit: 103
Piyasa geçen seneki haline döndü bitcoinin artışı gelecek ardından 2 3 ay sonrasına anca altcoinler canlanacak şimdide baya değer kaybedecekler gibi gözüküyor.
sr. member
Activity: 658

Zaten ETF olumlu sonuçlanacağı için yükseliş olmuyomu. Bence 16 ağustosa kadar sizin kanalın altına inmez.
16 ağustostada ETF sonucu süresi uzatılır, ama sonuç olumsuz gibi spekülasyon yapılıp yine piyasa düşürülür.
Ekim başında ETF olumlu sonuçlanır ve bull run başlar.

Yükseliş sebebi olayın olumlu veya olumsuz olması değilde olayın olacak olması bence Smiley 16 Ağustos tarihinde bir şey olacak olması yetiyor. Sürenin uzatılması zaten başlı başına düşüş sebebi. Uzatılan tarihe yakın yine yükselmeye başlar.

ETF'nin olumlu sonuçlanacağı belli olsa, şu an BTC 15000 dolar olmuştu.

Bence ETF olumsuz sonuçlanacak. Şu an buy the rumors sell the news dedikleri oyunun içinde olduğumuzu düşünüyorum.

O kadar balık hafızalı olduk ki Nisan'daki artışın sebebini hatırlamaya çalışıyorum. Sanırım Soros haberiydi. Sonuç olarak 5800$ kimsenin aklına gelmiyordu. Yalnız bu haber iyi fiyata satıldı. 9900$'a alıcı buldu. Bakalım ETF haberi kaça gidecek.

Kanalın direnç noktası aşıldı. Birkaç gün daha hiç bozmadan izlemeye devam edeceğim. Kanalın içinde kalacağını düşünmekle hata etmişim.
jr. member
Activity: 84
Merit: 6
In volent we trust
legendary
Activity: 1540
Merit: 1016

Şöyle bir kanal açtım günlük grafikte bu kanala göre bir süre hareket etmeyi düşünüyorum. Biraz önce @fidelitas_lex düşüş düşündüğü için short açtığını yazdı. Onun tecrübesini kendi tecrübeme destek yaparak düşeceğine kanaat getirdim. Kanaldaki direnç noktaları denenebilir.

Kanalıma tekrar hoş geldiniz Smiley

Çizilen kanalın sonu 15 Ağustos. Bitcoin ETF'si en erken 16 Ağustos'ta açıklanacak deniliyor. ETF sonucuna kadar kanal içinde aşağı hareket edecek gibi duruyor. Sonuç olumsuz olursa (ki ben öyle olacağını düşünüyorum) destekten aşağı kırılacak sanırım.

Bu yazdıklarım sizin için yatırım tavsiyesi değildir. Benim kendi yol haritamdır.

Zaten ETF olumlu sonuçlanacağı için yükseliş olmuyomu. Bence 16 ağustosa kadar sizin kanalın altına inmez.
16 ağustostada ETF sonucu süresi uzatılır, ama sonuç olumsuz gibi spekülasyon yapılıp yine piyasa düşürülür.

ETF'nin olumlu sonuçlanacağı belli olsa, şu an BTC 15000 dolar olmuştu.

Bence ETF olumsuz sonuçlanacak. Şu an buy the rumors sell the news dedikleri oyunun içinde olduğumuzu düşünüyorum.
full member
Activity: 398
Merit: 101

Şöyle bir kanal açtım günlük grafikte bu kanala göre bir süre hareket etmeyi düşünüyorum. Biraz önce @fidelitas_lex düşüş düşündüğü için short açtığını yazdı. Onun tecrübesini kendi tecrübeme destek yaparak düşeceğine kanaat getirdim. Kanaldaki direnç noktaları denenebilir.

Çizilen kanalın sonu 15 Ağustos. Bitcoin ETF'si en erken 16 Ağustos'ta açıklanacak deniliyor. ETF sonucuna kadar kanal içinde aşağı hareket edecek gibi duruyor. Sonuç olumsuz olursa (ki ben öyle olacağını düşünüyorum) destekten aşağı kırılacak sanırım.

Bu yazdıklarım sizin için yatırım tavsiyesi değildir. Benim kendi yol haritamdır.

jr. member
Activity: 182
Merit: 1
bitcoin direnci geçti geçecek. müthiş ivme yakaladı. ama buraya gelmeden önce fena silkeledi. resmen panikleyen sattı. şimdi neden sattım deyip, fırsatı kaçırmamak için daha yüksekten almak zorunda. ya da piyasadan çekilecek.
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Son yorumlara bakınca çoğu kişi yine kötümser bakıyor piyasaya ,  iyi bakan pek kimse yok gibi  😃  artık fiyatlara bakmıyorum  canım sıkılıyor çünkü,  en güzeli alarmı kurup ötene kadar bakmamak  😃
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
7700$ de sağlam direnc vardi, kirildi. Bu yolun sonu 8400 lere kadar gider gibi duruyor sonrasi mechul. Bu 8400 rakamida gorurse bu 15 16 agustos tarihlerine tekabul ediyor. Ustteki arkadasa katiliyorum..

neden sec'in olumsuz karar vereceğini düşünüyorsunuz? ben şahsen kararın erteleneceğini düşünmekle beraber, eninde sonunda aslında sizin gibi olumsuz düşünüyorum, lakin benimki sadece bir his/tahmin..
newbie
Activity: 54
Merit: 0
Yükselişlerdeyiz şuan ve btcnin dominantlığını daha çok görüceğimizi düşünüyorum ama keşke tüm piyasa birden artsa ama durum sadece btc atak yapacakmış gibi duruyor.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
7700$ de sağlam direnc vardi, kirildi. Bu yolun sonu 8400 lere kadar gider gibi duruyor sonrasi mechul. Bu 8400 rakamida gorurse bu 15 16 agustos tarihlerine tekabul ediyor. Ustteki arkadasa katiliyorum..
sr. member
Activity: 658

hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

Tahminimce piyasa Ağustos başına doğru bir daha düşüşe geçecek, ardından ay ortasına doğru gelecek açıklamalarla yeni Bull Run başlayabilir, ya da 5K'yı test ederiz. DYOR.

İyi dileklerimle
newbie
Activity: 70
Merit: 0
şöyle  2000 leri görürüz inşallah Grin

Gördük gördük 19000 bin doları gördük kardeşim ... inşallah zirvelerden satmışsındır keşke sizin bu gördüğünüz günleri bizlerde görseydik şaka gibi mesajlar Cheesy
Jump to: