Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 186. (Read 1109040 times)

sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Btc'nin 4000 Dolara düşmesi benim için hiç iyi olmaz. Neredeyse tüm nakit param kripto paralarda bulunuyor. Eğer düşerse de düştüğü yerden tekrar 10000 Doların üstüne atması lazım. Sene sonunu bekliyorum. İnşallah sene sonunda büyük büyük yeşil dildolar göreceğiz. Hodl yapmaya devam. Smiley
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Ne oldu gençler niye sustunuz  Cheesy 7bin altını gördük ara trendimiz dönüp dibe doğru gidiyor artık düşerken oluşan mini trendlerin satış sonrası dışında yukarı yön bile görülmüyor, şelale formasyonundayız. 4-5k ya gidesi var Tongue. Alım fırsatları oluşuyor ,bekleyen cesur ve deneyimli arkadaşları piste bekliyoruz.

%100 Altcoin yatırımı ile elimdeki bitcoin bir güzel eritmiş olmamdan mütevellit, Bitcoin alım fırsatları için TL hazır. Bitcoin fiyatının TL olarak düşmesini bekliyorum. Smiley
Ama Ankara nın bağları çalmadan piste çıkmak olmaz.
Merhaba;

Burada da aynısı.

İki haftadır, wi-fi'siz bölgelerdeydim, malum cepten foruma girilemiyor. Düşük hacimli haftasonu hareketliliğini ciddiye almazsak piyasadaki harfeketlerin görünenin aksine ETF beklentisinin yükseldiği fikrine inanmak istiyorum. Bu güne kadar ters köşe olmadı ama ya olursa? Olmazsa kısa süreliğine ice age yakındır. DYOR

İyi dileklerimle
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
3 günlük sessizlik olunca acaba konuyu kilitledi mi EFS diye açıp baktım Smiley

Ocak-Ağustos arası (2014 gibi) son dip olacak sanırım. Zaten kimse kalmadı eskisi gibi sürekli ilgilenen. Localden çıkacak zengin sayısı üç aşağı beş yukarı belli oldu.
legendary
Activity: 3248
Merit: 1531
Ne oldu gençler niye sustunuz  Cheesy 7bin altını gördük ara trendimiz dönüp dibe doğru gidiyor artık düşerken oluşan mini trendlerin satış sonrası dışında yukarı yön bile görülmüyor, şelale formasyonundayız. 4-5k ya gidesi var Tongue. Alım fırsatları oluşuyor ,bekleyen cesur ve deneyimli arkadaşları piste bekliyoruz.

%100 Altcoin yatırımı ile elimdeki bitcoin bir güzel eritmiş olmamdan mütevellit, Bitcoin alım fırsatları için TL hazır. Bitcoin fiyatının TL olarak düşmesini bekliyorum. Smiley
Ama Ankara nın bağları çalmadan piste çıkmak olmaz.
member
Activity: 448
Merit: 89
Full Stack Engineer
Hocam aylardır bas bas bağırıyorum bu 2014 ün aynısını yapıyor diye, hatta bir de başlık açtım ara ara analiz paylaştığım. Hadi ben acemiyim ama baya prof görünen adamlar bile asla öyle olmaz dediler ihtimal bile verilmedi, sonuçta hala çok benziyor ve düşüş zamanları da tutuyor. Bu da bitcoinin bir grup tarafından yönlendirildiğini gösteriyor sanırım. Bundan önceki düşüşleri de incelemek lazım, belki gelecek için ipuçları verir.

Şu da karşılaştırma;
https://www.tradingview.com/chart/BTCUSD/bsYLmH0c-Comparison-BTC-2018-vs-BTC-2014-vs-NASDAQ/
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
sr. member
Activity: 658
Merit: 280

İyi bekletti ama kanalın içine tekrar girdi. Tahminim 16 Ağustos'a kadar aynı şekilde düşüş olması. RSI 30 ve altını gördüğüm zaman giriş için düşünmeye başlarım. Satış için RSI 77 çok uygundu. Boğada olsak daha yüksek RSI beklerdim ama Ayı sezonunda 70 üzeri ideal.
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
8bin uzerinde kalıcı olamadı ama bence suanki durumda pozitif. eğer yine sert bir düşüş yapıp 6binleri görmezsek, ben fiyatı olumlu olarak görüyorum.
full member
Activity: 1400
Merit: 161
Yine tehlikeli bölgeye indi , şu kesinleşti artık bu dönemde altlara filan girilmez ya da girilirse az miktar ile girmek lazım.  Kazanmak kadar kaybetmemek de önemli şu an.  Sonra aylarca toparlayacam diye uğraşıyoruz yazık oluyor

Açıkçası bir tarafım sizin gibi söylüyor ama bir tarafımda bu fiyattan bir daha bu altcoinlere bulamayabilecegimi söylüyor.Bitcoin son yükselince bile kendini 10bin doların üstüne atamıştı
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Yine tehlikeli bölgeye indi , şu kesinleşti artık bu dönemde altlara filan girilmez ya da girilirse az miktar ile girmek lazım.  Kazanmak kadar kaybetmemek de önemli şu an.  Sonra aylarca toparlayacam diye uğraşıyoruz yazık oluyor
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
8000$ in altina atti fiyat. Short pozisyonlarin sayisi da bir hayli fazla. Bu yazi böyle gecirecegiz iyice anlasildi.
Forum ahalisi hemen fiyat dusuncede ah vah edip durmayin rica ederim. Ekim-Kasim ayina kadar 1 ileri 2 geri hareketlerle geçireceğiz..

Keşke bitcoin geçen hafta 8000 doların üstüne çıkmazdı.Olan altcoinlere yatırım yapan arkadaşlara oldu.Boga gelecek diye bekledikçe ayı piyasası daha fazla sertleşiyor.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
8000$ in altina atti fiyat. Short pozisyonlarin sayisi da bir hayli fazla. Bu yazi böyle gecirecegiz iyice anlasildi.
Forum ahalisi hemen fiyat dusuncede ah vah edip durmayin rica ederim. Ekim-Kasim ayina kadar 1 ileri 2 geri hareketlerle geçireceğiz..
full member
Activity: 344
Merit: 134
Anonim olmak ile SEC in kararı arasında hiçbir ilişki yok.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
haftalık yorumum,

Sözde Anonim olan Bitcoin'in kaderini SEC yani Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu belirleyecek, Başka diyecek sözüm yok sayın hakim bey.. SEC onay vermezse (bence vermeyecek) en sert düşüşlerden birine şahit olacağız, Onay verirse 10k kırılıcaktır ve hatta belkide uzun bir süre taban olucaktır (inşallah). Şuan da yapılması gereken sadece Sec den gelecek haberi beklemek, bitcoin bu seviyede direnmeye devam edicek gibi görünüyor ama yükseliş göremeyeceğiz. alım fln yapmadım halen yani, her ne akadar altcoinlerin bu hali çok cezbedici dursa da esas düşüşü daha görmediğimizi düşünüyorum..

@elturco aslında doğru kelimeyi seçemedim anonim yerine bağımsız diyelim
member
Activity: 448
Merit: 89
Full Stack Engineer
Sıradaki çöküşe ramak kalmış olabilir, yalancı yükselme başlığını tekrar uyandırmanın vakti geldi sanırım. Soydaşlarımız olası bir düşüşte zorluk çekmesin.

member
Activity: 94
Merit: 10
8200 ortalama ile bu seviyelerde tutunmaya başladı ...
hacimler arttı.
fiyatı yukarı gidiyor... ytd.
jr. member
Activity: 84
Merit: 6
In volent we trust
24 Temmuz 2018 Salı günü CME BitcoinFutures(Türev) kontrat sayısı 12,878 kontratla rekor hacme uzandı. Kavramsal olarak $530 Milyon, yani 64,390 BTC değerinde.

jr. member
In volent we trust
jr. member
In volent we trust
Adam bu forumda çok aramaya gerek yok Smiley Kimliği belli olmayan, hayatta olup olmadığı bile bilinmeyen kişi açıklama yapıyor demek, enteresan.

Ve ne tesadüf ki CME'nin BTCFutures kontratının sona erdiği gün açıklama yapıyor ve fiyat desteğe iyice tutunuyor.

Nakamato Aile Vakfı
 İki bölümden oluşan yazınsal çalışmadaki ilk alıntının duyurulması. Alıntı temin edilmiştir. Tarihin kısa bir bakışı olarak eklemek istedim. Kitabın tamamını okuyamayanlar için bile, bunu herkesin kullanımına sunmak istedim.
 En çok sorulan sorular ve cevaplardan bazılarıyla birlikte bir kısa hikaye. İnsanların ve gerçeklerin bilinmesini istedim. Veya mümkün olduğunca fazlasının bilinmesini istedim. Çoğunu hatta en iyi kısımları kitaplar için
 saklıyorum. Şu anda sadece bir olasılık. Bu arada alıntı dahil edildi.

Kitap hakkında bilgi içeren linkler(eğer bu sözkonusu ise) önümüzdeki ay bu sitede yayınlanacak.
 Bu bulmacada her ikisinin de isimleri çözülmek üzere, spoiler'ın alıntıya doğru ilerlemesini isteyenler için: cryptopuzzle

- Harfleri sayılara dönüştürün
 - 1 gibi sayılar karışık soırayla B harfini temsil eder,
 - Sonunda iki parçaya ayrılmış kitabın başlığı ortaya çıkıyor

29 Haziran 2018

Paper: Duality: An excerpt

Satoshi Nakamoto

[email protected]

http://nakamotofamilyfoundation.org/

https://bitcointalksearch.org/topic/m.41250324

jr. member
In volent we trust
yarın 9.vadeliler kapanıyor.bir düşüş gelebilir.
onceki 8 vadelinin 6 sında %10-12 arası dusus oldu az buzda değil.
2 tanesinde de sadece %1 artış oldu.
inşallah tekerrür etmez.

29 Haziran'da sona eren CME Kontratı $5.800'e tutunarak hala süren bir detek edinmesine yol açmıştı. Zira Aralık'ta sadece yükselişten kazandıran CBOE'den(xbt_f) sonra çıkan en az 5 BTC miktarında parası olan hesapların işlem yapabileceği düşüşten de kazandıran ilk türev kontrattı(BRR).

https://tr.tradingview.com/chart/x4POWNz7/

https://tr.tradingview.com/chart/BTCUSD/HT2JcWk6/

Jump to: