Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 189. (Read 1109040 times)

sr. member
Activity: 546
Merit: 280
Evet, sert yukarı alışa daha sert aşağı veriş geldi Smiley
Bu akşam biraz kavga olabilir. Çekirdeklerimi hazırlayayım bari, izlemesi zevkli olur Smiley
sr. member
Activity: 392
Merit: 257
oha 7400den 7700e fırlattılar ordan 7350ye vurdular asımdı 7400dolar emir satırı yetişemedi az önce gostermeye kitlendi. hareketli aksam olabilir.
member
Activity: 308
Merit: 10

şunuda koyalımda surada dursun yabancı forumda paylaşmışlar,çükünüz kalksın biraz  Grin
grafiklerin benzerliliği hayret verici,allah tamamına erdirir inşallah.

bir grafiğe inanarak %300 hayallerine kapılan yazık eder hem kendisine hem psikolojisine hem de parasına. Çok dolaşıyor bu grafik ortalıklarda.
legendary
Activity: 1540
Merit: 1016

şunuda koyalımda surada dursun yabancı forumda paylaşmışlar,çükünüz kalksın biraz  Grin

Son zamanlarda çok gezmeye başladı bu grafik. Ben bunun sadece mastürbasyon olduğunu düşünüyorum. Herkes aşağıdaki grafiği unutmuş gibi.

Piyasada eskiyi unuttuğunuz sürece kaybetmeye mahkumsunuz. 3-4 ay önce piyasada olan haberleri unutmamak lazım. Geçmişin kötü haberleri şimdi iyi haber gibi sunuluyor, tuzağa düşmeyin.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
cok olumlu havalar oluştuguna göre hosgeldin 6k diyelim bence. bugun yada yarın sanki uzun kırmızı bir mum göreceğiz gibime geliyor. yukarı dogru kıramadı.7350-7450 arası gidip geliyor. ne zaman böyle olsa kırmızı mum
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264

lambo siparişini geçelim mi bir kaç ay daha bekleyelim mi? elimizdekini komple almadan bunlar o hareketi yaptırmazlar

Hocam btc altın ile benzer grafikte ilerliyor evet ama bir kaç ay önce de benzer grafikler atıldı ama olmadı çıkmadı , inşallah bu sefer dediiniz gibi olur,  altlardaki düşüş son keriz silkme operasyonu da olabilir dikkatli olmak lazm
newbie
Activity: 84
Merit: 0
Bitcoin gördüğüm kadarıyla yeniden bir yükseliş yakaladı , tahminimce bu seneyi 12000 binin üstünde bitirecektir , herkesi mutlu etmesi dileğiyle , 50000 binde tekrar post atmak isteriz bu konuya Smiley
sr. member

lambo siparişini geçelim mi bir kaç ay daha bekleyelim mi? elimizdekini komple almadan bunlar o hareketi yaptırmazlar
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418

sr. member
Activity: 658
Merit: 280
Sizce şu anki yükseliş devam eder mi?  Bir müddet 7 k civarlarında gezecek mi yoksa yine yönü aşağı mi çevirecek? 
Bazı hesapları takip ediyorum hala düşüş bekleyenler var ama piyasa tekrar aşağı kırılmayı kaldırabilir mi emin değilim

Şu anki yükseliş bile altlara can vermeye yetmedi

Şöyle bir kanal açtım günlük grafikte bu kanala göre bir süre hareket etmeyi düşünüyorum. Biraz önce @fidelitas_lex düşüş düşündüğü için short açtığını yazdı. Onun tecrübesini kendi tecrübeme destek yaparak düşeceğine kanaat getirdim. Kanaldaki direnç noktaları denenebilir.
member
Activity: 94
Merit: 10
coinler yukarı doğru sıcramalara başladılar....
yön yukarı Smiley
sr. member
Sizce şu anki yükseliş devam eder mi?  Bir müddet 7 k civarlarında gezecek mi yoksa yine yönü aşağı mi çevirecek? 
Bazı hesapları takip ediyorum hala düşüş bekleyenler var ama piyasa tekrar aşağı kırılmayı kaldırabilir mi emin değilim

Şu anki yükseliş bile altlara can vermeye yetmedi
full member
Activity: 1176
Merit: 159
Elemanın bir bildiği tabi ki yok. Klasik twitter veya tradingview da kim nederse onların peşinden gidiyor. Daha önce aşağıdaki mesajı atmıştı. Şimdi ağzından 3K 5K düşmüyor.

10 gün önce 10k zorluyorduk şimdi yine 6k fln konuşuyoruz. 6k dan hangi enyai btc satar artık? düşşede birşekilde artıyor, panik satışı yapacak adam kalmadı artık, kalan kerizleri ayıklamak için sürekli indir kaldır yapıyorlar. direk alış emirlerine sattılar indirmek için indirdikleri gibi yükseltecekler yine..

7000 altına inerse, 6000 dolardan satanları göreceğiz. Enayi demenin manası yok.

7000 altına inerse panikle ilk satanlardan birinin sen olacağını da biliyoruz. "7000'de sattım 5800'den toplayacağım" diye yazarsın buraya.

@OrtaDirek dediklerin tutarlı olsa canım yanmaz ama resmen konuya spam yapıyorsun.

6k kim satar btc artık dediğimde 9990$ doları görmüştük aradan kaç ay geçmiş tutarsızlık var diyorsun, bitcoin'in kendisi tutarsız olunca yorumlarda tutarsız gelebiliyor. sadece konuya çok sık yorum attığım konusunda size hak veriyorum o nedenle, bundan böyle bu konuya haftada sadece 1 yorum bırakacağım.
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
daha önce de burada belirtmiştim. ben fiyattan çok hacime dikkat ediyorum. 24 saatlik hacim 3-4 milyar usd civarında seyrederken şu anda 6.5 milyar dolara çıkmış durumda. fena değil... bu hacim 10 milyar dolar seviyelerine çıkar da bir süre oralarda kalabilirse bu piyasanın daha güçlendiği anlamına gelir ve o saatten sonra boğa geldi diyebilmek için fiyatın belli seviyelere gelmesini bekleyebiliriz (Şant Manukyan 9200 ler civarını beklemek gerekli demişti). Onun haricinde şu anki hacim ve ortamda 500 btc lik ani bir satış bile piyasayı gene darma duman eder.
hacim teknik analizde anlam ifade eder, TA cılar ezberden hacim dayıyorlar hemen, halbuki manipulator bunu bildiği için hacimli bir şekilde yüseltiyor, sadece fiyatı değil hacmide kontrol ediyor, ara trend döndü ama yine adamın hedefi belli önceki ay 10k çevirdiği piyasayı şimdi oralara gelmeden çevirecektir.
full member
Activity: 616
Merit: 124
daha önce de burada belirtmiştim. ben fiyattan çok hacime dikkat ediyorum. 24 saatlik hacim 3-4 milyar usd civarında seyrederken şu anda 6.5 milyar dolara çıkmış durumda. fena değil... bu hacim 10 milyar dolar seviyelerine çıkar da bir süre oralarda kalabilirse bu piyasanın daha güçlendiği anlamına gelir ve o saatten sonra boğa geldi diyebilmek için fiyatın belli seviyelere gelmesini bekleyebiliriz (Şant Manukyan 9200 ler civarını beklemek gerekli demişti). Onun haricinde şu anki hacim ve ortamda 500 btc lik ani bir satış bile piyasayı gene darma duman eder.
sr. member
8200 adam akıllı gelmeyince rahat yok hatta bana göre 10 k nin geçilmesi lazım ki rahat bir nefes alalım benim para 3/2 azaldı bitti bir çok kişinin de bu sekilde burada en büyük gata her zaman olduğu gibi düştü daha düşmez deyip almakta oldu bu hatayı bu sefer yapmayacağım tabi önce zararımı kurtarmam lazım. 😃
full member
Activity: 1176
Merit: 159
daha 3 4 gün önce piyasa can çekişiyordu dikkatli olunmalı, hedef 7700$ olan rakama yaklaştı bundan sonrası full risk. altlar da bekleneni veremedi usd bazında artış olsada btc bazında düşüş var ve toparlayamadan btc düşüşe geçebilir. ben tekrar usdye geçtim çok sert yükseldi maceraya gerek yok biraz düşüşe geçer artık.

şu grafiğe dikkat, 7897$ den düşüşe geçerse mini trend biter. üst kanala geçerse boğaya geçiş başlar.. bence üst kanala geçmeden tekrar düşüş yaşayacağız ve 5k 4k lı rakamları göreceğiz

sr. member
terste kaldık iyimi.. ben acıkcası bu kadar sert bir yukarı hareket beklemiyordum. daha süründürür diye bekliyordum. gerçi bu btc belli olmaz yarın 6100 dolara gelir sövmeye başlar millet yine.
full member
Activity: 406
Merit: 189
btc yine herkes umutsuzluğa kapıldığı, 4-5k lafları fazlası ile dillendirildiği bir dönemde yaptı hareketini. bu sefer altlarıda çok fazla ezmedi, heop beraber artılar nerdeyse. halen daha benimde herkes gibi aşağı dalga ile ilgili şüphelerim olsada, dışardan izlemektense trende olmayı tecih ederim
jr. member
Activity: 84
Merit: 6
In volent we trust
6 ayda 10x yapacak diyor yani? kusura bakmayinda bu oran bana gore cok abarti geliyor. yuksek hayaller kurup kendimizi kandirmaya hic gerek yok bence.

geçen yıl bu sıra 2 bin $ iken X10 yaparak 5,5 gün dahi olsa 17-20 k seviyesinde kaldı.

17 Temmuz 2017: $1.925

12 Aralık 2017: $17.000

Jump to: