Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 220. (Read 1109040 times)

full member
Activity: 280
Merit: 102
~snip
Size katılmamak içten bile değil. Sabahtan beridir aynı durumu düşünüyorum. Umarım 9K yı taban yapmıştır fakat söylentiler ve grafiğin seslendirdikleri insanın keyfini kaçırmaya yetiyor..

9000-9100 arasından çok güzel tepki geliyor neyse ki. Hacimsiz ama tepki tepkidir.
Bizim saatimizle 03:00 gibi bu arkadaşlar işe başlıyor olması lazım. Bu iki-üç gece namludaki 9K BTC'ye bakıyor olacağım.

Aşağı doğru pozisyon almış olan tanıdıklarımın sayısı gittikçe çoğalıyor Sad
Ben istifimi bozmadım gerçi. Bozmayı da düşünmüyorum. En güvenli taktik, kapa ekranı taktiği. Bunu öğrendik çok şükür. İsteyen istediği pozisyonu alsın. Smiley

hocam o tepkiyi verenler kendilerini kurtarmaya çalışıyorlar,  ufak balinalar yani, son son 9000 bini kırarsa aşağı salar, kırmazsa asayiş berkemal diyebiliriz.
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
Bitcoin rezalet durumda. Diyecek bir şey kalmadı. Mayıs geldi hala hareket yok. Zararım çok.
o kadar grafik mrafik analiz paylaşıyordun ne oldu, kendine hayrın mı yok ?
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
~snip
Size katılmamak içten bile değil. Sabahtan beridir aynı durumu düşünüyorum. Umarım 9K yı taban yapmıştır fakat söylentiler ve grafiğin seslendirdikleri insanın keyfini kaçırmaya yetiyor..

9000-9100 arasından çok güzel tepki geliyor neyse ki. Hacimsiz ama tepki tepkidir.
Bizim saatimizle 03:00 gibi bu arkadaşlar işe başlıyor olması lazım. Bu iki-üç gece namludaki 9K BTC'ye bakıyor olacağım.

Aşağı doğru pozisyon almış olan tanıdıklarımın sayısı gittikçe çoğalıyor Sad
Ben istifimi bozmadım gerçi. Bozmayı da düşünmüyorum. En güvenli taktik, kapa ekranı taktiği. Bunu öğrendik çok şükür. İsteyen istediği pozisyonu alsın. Smiley
sr. member
Activity: 574
Merit: 250
bitcoin için yaz aylarında büyük umudum vardı, ama 200 günlük ortalama ve 10bin dolar seviyesini aşamıyor olması umutlarımı azaltıyor. bu seviyeyi aşamaması bir kaç ay önce korktugumuz gibi bir kaç senelik bir durgunluk dönemine işaret ediyor olabilir.

ama ben hala bu ay içerisinde büyük hareket yaşanacağını düşünüyorum, sec fazlasıyla abartıldı ve dipten toplama fırsatı olarak kullanıldı
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Son sayfa yorumları yine fazlasıyla iç karartıcı.
Ama ben daha umutlu bakıyorum.
Uzun bir süre 9000 altı (anlık değmeler dışında) gelmez bence.
Yine 9500 e doğru hareket başladı şu anda...

Başladı gibi gibi.. ama çok hacimsiz..

### GOX ALERT ###

Himm, durum pek iç açıcı değil.
Panik havası yaratmak istemem ama Gox coinleri hareket ediyor ve bu grafik, çakalım yemek yiyelim gelelim devam edelim grafiği...
https://blockchain.info/address/14LuAvrRzAmeikgaafs7H5695xs5dVXqA5

sr. member
Activity: 546
Merit: 280
Son sayfa yorumları yine fazlasıyla iç karartıcı.
Ama ben daha umutlu bakıyorum.
Uzun bir süre 9000 altı (anlık değmeler dışında) gelmez bence.
Yine 9500 e doğru hareket başladı şu anda...
jr. member
Activity: 198
Merit: 2
Bitcoin rezalet durumda. Diyecek bir şey kalmadı. Mayıs geldi hala hareket yok. Zararım çok.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
 6-10 k arasında yükselişini yaptı.Bana göre top peak değerdi 10k ve oradan döndü.Bundan sonra 1 haftada 6-7k arasına geleceğinin düşünüyorum.Alım için biraz daha beklemek lazım gibi.
legendary
### GOX ALERT ###

Himm, durum pek iç açıcı değil.
Panik havası yaratmak istemem ama Gox coinleri hareket ediyor ve bu grafik, çakalım yemek yiyelim gelelim devam edelim grafiği...
https://blockchain.info/address/14LuAvrRzAmeikgaafs7H5695xs5dVXqA5

legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
8900 lere kadar satmış manip. yani 9000 altı kesin gibi biraz daha emirlerin birikmesini bekleyip gömecek 8500 lere çekecek gibi , 7000 lerde bekliyorum 1 aydır bakalım haftaya gelir gibi.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
birsüre buralarda oyanalacak gibi , kısa dönemde sert pump dump hareketeri beklemiyorum, hazirana belki uffak bir pump gelir, onun dışında son bahara kadar stabil seyredecek gibime geliyor
full member
Activity: 344
Merit: 134
9200-9000 arasında güzel bir destek bölgesi var. buralardan tepki yükselişine bakılabilir.

ytd
legendary
https://www.tradingview.com/chart/BTCUSD/lJv6uWFp-BItcoin/
9300'ün üstüne hızlıca atamazsa düşüş devam edebilir.

Bende de 8900'ün altı gün kapanışı %70 aşağı %30 yukarı gösteriyor. Ama bu haftanın tahminini gaza gelip fifty-fifty yapmış bulundum. Smiley
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
https://www.tradingview.com/chart/BTCUSD/lJv6uWFp-BItcoin/
9300'ün üstüne hızlıca atamazsa düşüş devam edebilir.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
dunku dusus devam eder diye bekliyordum tersten sapladılar yine. ether taban 700 dolar diyebilirim. 700den acaip bir alım geldi. sattırmadılar altına. btc de 9 altına inmeyi düşünmüyorum diyor. ya bize burayı taban diye yutturmaya calısıyorlar yada düzeltmeler tamamlanıyor
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
Bu aralar az da olsa bir düşüş yaşandı 2 3 gün içinde birdaha toparlayarak çıkacaktır piyasa.

Bu aralar gene bir dalgalanma var düşüş yükselme var asıl para bu dalgalanmalarda kazanılıyor zaten değerlendirmek lazım

Bu sefer ki yükseliş diğerlerinide geçecektir bence büyük bir sıçrama bekliyorum bu sefer hedef 900 dolar eth.

yan hesaplar hiç belli olmuyor.  Roll Eyes   Grin Grin

btc kendine güzel bir taban yaptı 9000 civarında, daha düşmemesi bir işaret, bir sonraki mini ralli için güç topluyor gibi. açıkçası günde bin dolarlık yükselişleri sevmiyorum, böyle dinlene dinlene çıkması daha sağlıklı. ki yavaş çıktığında genelde altlara da para akıyor, onlar da btc bazında yükseliyorlar. umarım mt.gox FUD'ı olmaz yine.
jr. member
Activity: 125
Merit: 2
Bugünkü düşüş düzeltmeydi. Bence daha fazla düşmeyecek. 9700 civarı dinlenecek. Bu arada hacim tekrar altlara kayacak. BTC miktarını arttırmak isteyen şu an altlara girebilir. İlk 50'de olan altlarda %15ten fazla yükseliş bekliyorum. YTD

Beklediğim gibi altlar yeşillenmeye başladı. ICX ve ADA takip ediyorum .  BTC bazında ADA %5 ICX %8 yaptı. Bence altlar bir müddet daha artacak. BTC 9500 civarı sabit seyredebilir. Marketin evrildiğini görüyoruz eskisi gibi altlar hemen dağılmıyor.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
3. dump dalgasının buralarda gelmesi gerekirdi. biraz daha bekleyelim bakalım
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
İlerleyen saatler bence çok kritik. Sabah 5'e doğru tekrar bir piyasanın havasına bakmak lazım. %50 %50 aşağı yada yukarı benim gözümde de. Eğer 10.000 doları kırabilirsek ileri ki günlerde o zaman işte hızlı bir çıkış bekliyorum açıkcası. 10K nın gazıyla bir anda 11k ve 12K dirençlerine jet gibi dokunabiliriz gibi.
newbie
Activity: 280
Merit: 0
Şu anda bitcoin 9.394 civarı işlem görüyor sabah 9.200 civarındaydı, bu da demek oluyor ki üzerine bir 200 dolar kadar koymuş, 10 bin doları geçmesi için 600 dolara daha ihtiyacı var
Jump to: