Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 221. (Read 1109040 times)

sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
Bence de biraz daha düşüş gelecek. 8800 lere kadar düşüş olması muhtemel belki onu bile kırabilir ama sonrasında 10 k geçilir gibi geliyor.
newbie
Activity: 71
Merit: 0
Bu sefer ki yükseliş diğerlerinide geçecektir bence büyük bir sıçrama bekliyorum bu sefer hedef 900 dolar eth.
newbie
Activity: 80
Bu aralar gene bir dalgalanma var düşüş yükselme var asıl para bu dalgalanmalarda kazanılıyor zaten değerlendirmek lazım
jr. member
Activity: 168
Merit: 1
Bu aralar az da olsa bir düşüş yaşandı 2 3 gün içinde birdaha toparlayarak çıkacaktır piyasa.
jr. member
Activity: 198
Merit: 2
hedef belli bir sonraki duvarımız 12k. Ancak vakit daraldı pump gelmemesi için ekstra direniyor ayılar.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
9200 de geldi sırada 8800 var..

10k üzeri gelseydi 9200 den geri dönebileceği ihtimalini söylerdim ama, 9990 dan düşüşe geçerek 9k altına ineceğinin garantisi verdi bence. düşüşün devam edeceğini düşünüyorum.
8800 sonra tekrar 9200 denemesi (başarısız olur 9150 gibi düşüşe geçer) sonrada 8500$ gelir..
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Piyasa düşerken türk piyasası sonunda globali yakaladı şuan tam 4.25 doviz kuruna göre işlemler dönüyor. haftasonu alanlar piyasa dusmesine ragmen zarar etmemiş oldu.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
~snip
%60 aşağı, %40 yukarı diyorum.

~snip
%60 aşağı, %40 yukarı.

Bu hafta dananın kuyruğunun kopabileceği bir görünüm var. Bu görüntü biraz da uzun sürebilir hatta. Ama bu sefer biraz daha tereddütlüyüm.
%50 aşağı, %50 yukarı diyorum.
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
Anlaşılan 10 000 dolar bu seferde yeterli desteğin olamamasından dolayı kırılamadı ve 9000 dolar seviyelerine doğru bir düşüş söz konusu fakat düşüncem bu sefer yeterli güç toparlanacak ve yukarı yaşanacak ivmede 10 000 dolar geçilecektir.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Banada duzeltme gibi geldi cok asagı cakmadılar. 9300 civarında tutunmayı basarıyor. Bugun tekrar 10 bin denemesi yapabilir. tek bir destek haberi gerekiyor suan
sr. member
Activity: 1667
Merit: 271
10k yı gördükten sonra bi 500 800 dolar kadar düşüp düzeltme yapacağını düşünmüştüm, ancak adam akıllı bir destek gürnmüyor şu anda, eğer tutunamazsa 8500lere kadar inebilir, fakat her şey arz talep, kendini yukarı atarsa hedef 10400 10400 ü kırarsada 12kları görecektir.
jr. member
Activity: 125
Merit: 2
Bugünkü düşüş düzeltmeydi. Bence daha fazla düşmeyecek. 9700 civarı dinlenecek. Bu arada hacim tekrar altlara kayacak. BTC miktarını arttırmak isteyen şu an altlara girebilir. İlk 50'de olan altlarda %15ten fazla yükseliş bekliyorum. YTD
jr. member
Activity: 434
Merit: 1
Bunun bir düşüş olduğunu sanmıyorum. Sadece artık altlardan çıkış için sinyal olduğunu düşünüyorum ve artık yoluna tek başına devam edecekmiş gibi geliyor.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
kar realizasyonu yapamadıktan sonra btc isterse 50k olsun. biz bunu 20k da yaşadık o yüzden 6500$ den 10k ya dayanan btc her türlü satılırdı.

tepeden satmanın zevki bambaşka Grin hem usd bazında paran erimiyor hemde elindeki btc miktarı kendiliğinden artıyor. düşüşün devam edeceğini düşünüyorum sırada 9200 var..
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
Of yaa gece ne güzel yükseliyor diye seviniyordum. Sabah bir baktım düşmüş yine Cheesy Bu bitcoinin ne hassas bir psikolojisi varmış böyle Smiley Ak git artık ya 10bin doların üzerine ak git.

Hacimsiz yükseldikten sonra 10 bin doların üstüne çıksa da bir şey değişmez. Yalnız 10 bini birkaç kere böyle cılız şekilde deneyip geri gelmesi 10 bini daha sağlam bir direnç haline getiriyor. Birkaç aydır söylediğim gibi, ani büyük hareketler beklemeyin.
full member
Activity: 286
Merit: 100
Of yaa gece ne güzel yükseliyor diye seviniyordum. Sabah bir baktım düşmüş yine Cheesy Bu bitcoinin ne hassas bir psikolojisi varmış böyle Smiley Ak git artık ya 10bin doların üzerine ak git.
legendary
Activity: 2702
Merit: 1523
10kdan geri dönecek diye düşünüyordum, gece bir miktar satış yapacaktım fakat geç kalmışım zaten düşüşü görmüşüz. Gün içerisinde bir kere daha 10kyı deneyecektir, sonrası muamma. Bence satış zamanı geldi Smiley
hero member
Activity: 1022
Merit: 535
Bu seviyelerde direnç noktalarında duraklamalar ve düşüşler normal. 9200 seviyelerine kadar dususlerde heyecana kapılmamak gerek diye düşünüyorum. Hacimi yükselmiş olması çok umut verici. Yaz gelmeden güzel bir hareket yüzleri guldurecektir.
newbie
Activity: 136
Ani düşüş ve yükseliş olmaması hepimizin işine gelir. Bu piyasanın başına ne geldiyse 1 haftada parasını 10 katına katlamak isteyen insanlar yüzünden geldi.
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264

Btc artk kademe kademe yükselişe devam decek gibi,  yine olumlu haberler çıkmaya başladı 12 k filan olunca yeni yatırımcı girer filan yine döngüye gireriz,  tepeye yakın TL ye geçmeyi başaran parayı vurur , ama genelde insanlar hırsına yenik düştüğünden kazandığının yarısını kaybeder  benim gibi. 😄

Şu dönemde yatırım yapılacaksa  akümülasyonu tamamlamış büyük projeler ideal  olur diye düşünüyorum benim gibi önceden terste kaldıysanız kaderinız beklemek oluyor. 😃
Jump to: